Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociak

Matka i kłótnia

Polecane posty

Często pewnie ten schemat się powtarza gdzie dochodzi do wymiany zdań a jak jedna strona robi przeciw zaczyna się krzyk. Dlaczego matki uważają że zawsze mają rację i chcą dla nas dobrze. Tylko że te dobrze to powoduje zupełną odwrotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx

ja tam ufam swojej mamie bo tylko jej moge zaufac .Ona zawsze była przy mnie jak miałem problemy i mnie wspiera do tej pory .Pomyśl jak dobrze miec matke która do tej pory jest ze mna nie wygania mnie z domu utrzymuje mnie wspiera .Mnie matka dala wszystko nie znajomi bo przyjaciele nigdy mnie nie pomogli za nic za friko .No a mama wiem że chce dla mnie dobrze mimo tego że nie jestem chętny zrobic cos ze swoim życiem .Ale wie że słucham jej bo też chce by była dumna ze mnie zadowolona .No wiem że jak nie ona to nikt by mnie nie pomógł póki mam matke mam dobrze .Bo kto inny by mnie ręki nie podał jakbym prosił a mama daje mnie pomoc codziennie od tylu lat .Jak mnie wspiera to wiem że zawsze bedzie mnie dobrze póki ja mam gorzej jakbym był sam .No a tak to ona mnie pomaga ja tam nie pale papierosów piwa nie pijam na dyskoteki I do klubów nie chodze . Jestem dobrym synem nawet na dziewczyny nie chadzam .No i co trzeba matka mnie kupi jedzenie ubranie ja tam jej jak moge to sie odwdzięczam jak mnie wspiera to i ja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×