Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

ROLNIK SZUKA ŻONY ;-)

Polecane posty

Gość Gosc

Odezwala sie hipokrytka, ktora niby nie oglada, ale komentuje. Takie udawanie to dopiero jest g 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Niezapominajka1987 napisał:

ten cały Waldemar co zrezygnował, to jak zobaczył, jakie laski przyjechały do innych rolników, też zapragnął takiej, nawet ten apel widziałam, że rezygnuje ale nadal szuka kobiety😂

Nadal nie rozumie, że miał takie kandytatki, bo inne go nie chciały. 

Ale wsrod jego kandydatek byla przeciez co najmniej jedna wygladajaca na OK. Ta w bialej bluzce i obszernej spodnicy, faknie ubrana i z fajna fryzura, na twarzy ladna. Widzialam tylko we fragmencie na YT. Co z nia bylo nie tak jego zdaniem, ze ja tez odprawil? Wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Waldi chcial pokazac sie w tv i sie pokazal (jak powiedziala jedna z pan). Moze chcial sie „zareklamowac”, ale jakiemus panu i teraz czeka na homo oferty matrymonialne. Wyglada na homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Waldemar w ogole nie podobny do brata. Brat meski, zrobil dobre wrazenie, gdy puscili nagranie z zyczeniami powodzenia od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Waldi chcial pokazac sie w tv i sie pokazal (jak powiedziala jedna z pan). Moze chcial sie „zareklamowac”, ale jakiemus panu i teraz czeka na homo oferty matrymonialne. Wyglada na homo.

A moze pokazanie sie w programie to miala byc przykrywka, zeby zamknac usta ludziom z jego otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Odezwala sie hipokrytka, ktora niby nie oglada, ale komentuje. Takie udawanie to dopiero jest g 🤣

Komentuje d e b i l i którzy to oglądają a nie program 🤣 wy jesteście takie tępe że nawet nie ogarnia cię, że to jest wyreżyserowane od początku do końca. Ale kafe łyknie wszystko jak stado pelikanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie największe zaufanie zdobył Kuba. Ciekawi mnie też postać Sławomira.

Seweryn najwyraźniej myśli głową, ale tą drugą. Arka nie ma co komentować, już wiadomo z wpisów internautów, że ma konto na jakimś portalu randkowym, widocznie w programie mu nie pykło. O Waldemarze też już wystarczająco napisano, nie ma sensu się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Komentuje d e b i l i którzy to oglądają a nie program 🤣 wy jesteście takie tępe że nawet nie ogarnia cię, że to jest wyreżyserowane od początku do końca. Ale kafe łyknie wszystko jak stado pelikanów.

Od początku do końca? Słabo się znasz na takich programach i na ludziach. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Od początku do końca? Słabo się znasz na takich programach i na ludziach. Tyle w temacie.

Serio myślisz że to jest na prawdę? Dawno się tak nie ubawilam, nie sądziłam że takie ameby istnieją 🤣

No ale to świadczy tylko o tym, że rzeczywiście ten program oglądają tylko jakieś ćwierćmózgi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnsjjd

ogladacie takie sexistowskie gowno? wstyd. a pozniej zaskoczone, ze faceci traktuja kobiety jak przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatuj

Rozumiałam Waldemara, póki nie przeczytałam jego wizytówki na stronie programu. Czemu się dziwi, że stare babki się zgłosiły, skoro przedstawił się jako osoba szukająca kobiety dojrzałej, jeśli ma dzieci to ok, a wygląd nie ma dla niego znaczenia? Takie się zglosily jakich rzekomo szukał. A teraz fochy i pretensje bo jednak marzy się miss polonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może wygląd dzieci nie ma znaczenia. 🙃😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja
58 minut temu, Gość Ratatuj napisał:

Rozumiałam Waldemara, póki nie przeczytałam jego wizytówki na stronie programu. Czemu się dziwi, że stare babki się zgłosiły, skoro przedstawił się jako osoba szukająca kobiety dojrzałej, jeśli ma dzieci to ok, a wygląd nie ma dla niego znaczenia? Takie się zglosily jakich rzekomo szukał. A teraz fochy i pretensje bo jednak marzy się miss polonia

Nie oszukujmy się ale to działa w dwie strony. Wygląd też ma znaczenie i to w pierwszej kolejności gdy poznajemy daną osobę.Przecież na podstawie wyglądu decydujemy czy chcemy ją bliżej poznać czy nie.Dopiero rozmowa weryfikuje wszystko.Wtedy patrzymy na charakter, osobowość.Ale ta iskra pojawia się lub nie pojawia się właśnie poprzez wygląd, te pierwsze sekundy są decydujące. My kobiety identycznie patrzymy na te sprawy. Albo ktoś nam wpada w oko albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatuj

To po co głupi gadał na wizytówce, że wygląd ma dla niego najmniejsze znaczenie? Pitu Pitu. To co się wydarzyło to tylko jego wina. Sam zaprosił takie kobiety. Nieatrakcyjne, szukające w kimś oparcia. I się zastanawiał czemu młode nieprzyjechaly. Zapomniał co nagadal? Trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość xnsjjd napisał:

ogladacie takie sexistowskie gowno? wstyd. a pozniej zaskoczone, ze faceci traktuja kobiety jak przedmioty.

A jak nie będę oglądać to coś to zmieni? Taka podła męska natura... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc babeczka

Sexistowskie ojejujeju 🤪 Przeciez te kobiety ogladaly poprzednie edycje, wiec wiedza, z czym to sie je. Wiedza, jakich zachowan moga sie ewentualnie spodziewac. Ida do tego programi z wlasnej woli, nikt im nie kaze, ten seksizm to jakby na wlasne zyczenie. Facetow nie bronie, ale przestan robic z uczestniczek programu takie pokrzywdzone ofiary. Maja, na co sie pisaly, nie poszly tam calkiem nieswiadome tego, co je moze czekac. Nawet te od Waldka - odpadly wszystkie, ale przeciez i tak ktores mialy odpasc, moze akurat one, wiec co im za roznica. Ja to na ich miejscu bym sie nawet cieszyla, ze wszystkie wywalil, a nie ze wyroznil jakies ponad mnie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia
1 godzinę temu, Gość Ratatuj napisał:

To po co głupi gadał na wizytówce, że wygląd ma dla niego najmniejsze znaczenie? Pitu Pitu. To co się wydarzyło to tylko jego wina. Sam zaprosił takie kobiety. Nieatrakcyjne, szukające w kimś oparcia. I się zastanawiał czemu młode nieprzyjechaly. Zapomniał co nagadal? Trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa. 

Bo tak niektórzy potocznie mówią, że nie ma znaczenia. Ale gdyby wygląd się nie liczył dla nikogo to wszystkie brzydkie kobiety i brzydcy faceci mieliby swoje połówki. Bez wyjątku. A prawda jest taka że gdy widzimy kogoś pierwszy raz nie znając tej osoby, zazwyczaj wiemy już czt nam się podoba czy nie, czy przykuwa naszą uwagę czy nie. Czasem ktoś nie jest urodziwy ale ma to coś w sobie i to id razu rzuca się w oczy, a gdy już zaczynamy z tą osobą rozmawiać to szybko wyczuwamy czy kręci nas ten ktoś czy też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griii
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Typowe Polaczki, dlatego Polki uciekają za granicę, a ich nikt nie chce. Głupie te baby, które zgłaszają się do tego programu. Wystarczy pojechać za granicę.

Dokładnie! Większośći tych starych oblechów kijem bym nie dotknęła.A co tam robi facet z dwójką dzieci po rozwodzie to już w ogóle nie rozumiem.Jeszcze wybrzydza w młodych dziewczynach, stare łysole. A dziewczyny naprawdę widać że szczere i ładne, za granicą by od razu kogoś znalazły.Nie wiem po co się pchają do tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griii
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Typowe Polaczki, dlatego Polki uciekają za granicę, a ich nikt nie chce. Głupie te baby, które zgłaszają się do tego programu. Wystarczy pojechać za granicę.

Dokładnie! Większośći tych starych oblechów kijem bym nie dotknęła.A co tam robi facet z dwójką dzieci po rozwodzie to już w ogóle nie rozumiem.Jeszcze wybrzydza w młodych dziewczynach, stare łysole. A dziewczyny naprawdę widać że szczere i ładne, za granicą by od razu kogoś znalazły.Nie wiem po co się pchają do tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ty griii z siedzisz poza Polska z jakims ciapatym albo innym multi kulti, ktory juz pokazuje prawdziwe oblicze, i dlatego tu bajdurzysz, w ten sposob wylewajac swoje frustracje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Sama mam meza obcakrojowca (z normalnej nacji), tak sie zlozylo, ale nigdy nie najezdzam na polskich mezczyzn tylko dlatego, ze sa Polakami, ani nie zachecam do szukania drugiej polowki wsrod obcokrajowcow. Polacy sa rozni, jedni dobrzy, inni nie, ale tak jest w kazdym kraju. NIE pluciu we wlasne gniazdo i przesadzie w komentarzach! 🕊 Pozdrawiam komentujacych obiektywnie i z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.09.2019 o 01:59, Gość Gość napisał:

Serio myślisz że to jest na prawdę? Dawno się tak nie ubawilam, nie sądziłam że takie ameby istnieją 🤣

No ale to świadczy tylko o tym, że rzeczywiście ten program oglądają tylko jakieś ćwierćmózgi 🤣

Przepraszam wszystkich za te moje wpisy (w/w i pozostałe). Wiem, że przeżywam jak stonka wykopki. Obiecuję pić meliskę, a jak nie pomoże to fruuu do psychiatry. Jeśli znów zobaczycie moje wypociny w brzydkim stylu, to olejcie, nie karmcie mnie trollicy. Jeszcze raz przepraszam. Buziaki tulaski papatki! I jeszcze ulubiona emotikonka, wiecie już że lubię udawać rozbawienie ajwaj ajwaj 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie wies

Pozamiatana xd

A co tam u rolnikow slychac bo nie ogladam w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Straszne buraki w tym sezonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Dnia 23.09.2019 o 17:26, Gość Gość napisał:

Zastanawiałam się jakim dnem intelektualnym trzeba być żeby oglądać takie g ó w n o 🤣

Takim samym jak żeby siedzieć na kafeterii czy oglądać seriale. Na dobre filmy chodzę w weekend do kina, a po całym dniu pracy mam ochotę na mózgoyeba który nic nie wniesie do mojego życia 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I po co tlumaczysz sie trolowi. To swiadczy o wyrzutach sumienia i jakims zazenowaniu wzgledem siebie. Wyluzuj, bier popcorn i czekaj na nastepny odc. Trolem nie ma co sie co przejmowac, skoro sama udziela sie na kafe, czyli forum, ktore nie cieszy sie dobra opinia wlasnie z uwagi na brak moderacji i wpisy takich niedowartosciowanych ludzi, ktorzy probuja obrazic innych za nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co tam u Polish farmers? Taka nudna ta edycja, ze nic nie ma? Piszcie piszcie. 🚜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby wszystko fajnie,ale mnie nie przekonuje ta Anka od Kuby. Chcialabym się mylić, ale nie widzę u niej miłości do Kuby. Jest wdzięczna,bo ma za co, ale zakochana nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę, ale muszę

h t t p s:// klekota ma kota. home. blog

"YouTubowy WSIUR 'Co kupiłam BLISKIM na Święta' IDEALNY PRZYKŁAD DZIADOSTWA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jak dla mnie to ten cały program jest sztuczny i nadmuchany,  pierwsza edycja moim zdaniem była najlepsza. Teraz to już przereklamowane... Szkoda, że pokazują tam tylko rolników z "wyższej" półki. I to nawet nie rolników... Jestem ze wsi, i nikt nie nazwie tu człowieka mającego agroturystyke,  czy pasieke pszczół ROLNIKIEM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×