Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilkah

KARMIENIE piersią w bardzo publicznym miejscu

Polecane posty

Gość Lilkah

Od razu na wstępie napiszę, że do karmienia piersią nic nie mam, publicznie również. Sama jestem matką, nigdy nie karmilam dziecka publicznie, od początku butelką, ale nic to. Chciałam opisac pewną sytuację sprzed paru dni, z samolotu. Otóż wracając z pewnego rzadkiego miejsca na Ziemi, wchodząc do samolotu widzę kobietę rozebraną do połowy z uwieszoną 3 latką przy cycku. Obok siedzi dumny tatuś trzymając w ręce jabłko, które na zmianę podawał dziecku. Szczerze powiem, że było to tak odrażające, że jak nigdy nie piję w samolocie tak się napilam. Oczywiście Polka. Ale czy oczywiście? Zawsze broniłam we wszystkich dyskusjach karmienia publicznego, nie raz widziałam jak można zrobić to dyskretnie jeśli już ktoś musi. Sama bym nie zrobiła, ale nic do tego nie mam. Natomiast babol siedział z wywalonymi dwoma cycami do pasa, bo córcia ciągnela palcami od czasu do czasu za drugiego sutka, dla zabawy. Masakra. Nigdy czegoś takiego nie widziałam, a piszę o tym po to, żeby nie było wątpliwości przy kolejnych dyskusjach - nie sciemniajcie kobiety, że takie jesteście dyskretne itd, bo niestety w praktyce wygląda to inaczej, brak klasy, ogłady i poszanowania ludzi do okola bo TY WIELKA MATKA karmisz i do tego musisz obrzydzic życie wszystkim wokół widokiem swoich wywalonych wszem i wobec cycow. Naprawdę nie dziwcie się, że tyle ludzi jest anty, bo niestety są takie buraki jak kobieta z samolotu, które nie maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkah

które nie mają za grosz wyczucia i ogłady. W każdej sytuacji trzeba się umieć zachować w miarę przyzwoicie, nawet kiedy się karmi piersią czy zmienia pampersa. Mam wrażenie, że to te same kobiety, które w damskiej toalecie nie używają szczotki do umycia po sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Lilkah napisał:

Od razu na wstępie napiszę, że do karmienia piersią nic nie mam, publicznie również. Sama jestem matką, nigdy nie karmilam dziecka publicznie, od początku butelką, ale nic to. Chciałam opisac pewną sytuację sprzed paru dni, z samolotu. Otóż wracając z pewnego rzadkiego miejsca na Ziemi, wchodząc do samolotu widzę kobietę rozebraną do połowy z uwieszoną 3 latką przy cycku. Obok siedzi dumny tatuś trzymając w ręce jabłko, które na zmianę podawał dziecku. Szczerze powiem, że było to tak odrażające, że jak nigdy nie piję w samolocie tak się napilam. Oczywiście Polka. Ale czy oczywiście? Zawsze broniłam we wszystkich dyskusjach karmienia publicznego, nie raz widziałam jak można zrobić to dyskretnie jeśli już ktoś musi. Sama bym nie zrobiła, ale nic do tego nie mam. Natomiast babol siedział z wywalonymi dwoma cycami do pasa, bo córcia ciągnela palcami od czasu do czasu za drugiego sutka, dla zabawy. Masakra. Nigdy czegoś takiego nie widziałam, a piszę o tym po to, żeby nie było wątpliwości przy kolejnych dyskusjach - nie sciemniajcie kobiety, że takie jesteście dyskretne itd, bo niestety w praktyce wygląda to inaczej, brak klasy, ogłady i poszanowania ludzi do okola bo TY WIELKA MATKA karmisz i do tego musisz obrzydzic życie wszystkim wokół widokiem swoich wywalonych wszem i wobec cycow. Naprawdę nie dziwcie się, że tyle ludzi jest anty, bo niestety są takie buraki jak kobieta z samolotu, które nie maja

No tak, oczywiście, bo jedna kobieta świadczy o tym, że tak robią wszystkie i trzeba dodać post umoralniający w tej kwestii na kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Iwna napisał:

No tak, oczywiście, bo jedna kobieta świadczy o tym, że tak robią wszystkie i trzeba dodać post umoralniający w tej kwestii na kafe. 

Dokaldnie, kazda kobieta z trojka dzieci to patologia, kazda Nikola czy Alan to rowniez patologia z rodzicami pijakami itd.  Ciekawe, ze o takich wyjatkach sa cale watki, a o tych kobietach, ktore widzisz karmiace dyskretnie, ktorych jest wiekszosc nie ma ani slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prawdaz, też mnie obrzydzają jak wywalają te wymiona z sutami wielkości wentyli od ciężarówki, a weź się odezwij, to cię zagryzie taka. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Lilkah napisał:

Od razu na wstępie napiszę, że do karmienia piersią nic nie mam, publicznie również. Sama jestem matką, nigdy nie karmilam dziecka publicznie, od początku butelką, ale nic to. Chciałam opisac pewną sytuację sprzed paru dni, z samolotu. Otóż wracając z pewnego rzadkiego miejsca na Ziemi, wchodząc do samolotu widzę kobietę rozebraną do połowy z uwieszoną 3 latką przy cycku. Obok siedzi dumny tatuś trzymając w ręce jabłko, które na zmianę podawał dziecku. Szczerze powiem, że było to tak odrażające, że jak nigdy nie piję w samolocie tak się napilam. Oczywiście Polka. Ale czy oczywiście? Zawsze broniłam we wszystkich dyskusjach karmienia publicznego, nie raz widziałam jak można zrobić to dyskretnie jeśli już ktoś musi. Sama bym nie zrobiła, ale nic do tego nie mam. Natomiast babol siedział z wywalonymi dwoma cycami do pasa, bo córcia ciągnela palcami od czasu do czasu za drugiego sutka, dla zabawy. Masakra. Nigdy czegoś takiego nie widziałam, a piszę o tym po to, żeby nie było wątpliwości przy kolejnych dyskusjach - nie sciemniajcie kobiety, że takie jesteście dyskretne itd, bo niestety w praktyce wygląda to inaczej, brak klasy, ogłady i poszanowania ludzi do okola bo TY WIELKA MATKA karmisz i do tego musisz obrzydzic życie wszystkim wokół widokiem swoich wywalonych wszem i wobec cycow. Naprawdę nie dziwcie się, że tyle ludzi jest anty, bo niestety są takie buraki jak kobieta z samolotu, które nie maj

Ta baba musiała być chora psychicznie i nie czuć wstydu bo inaczej tego nie zrozumiem. Ja się wstydzę karmić przy mężu i uciekam do innego pokoju a jak bym miała zrobić to w miejscu publicznym to chyba bym popłakała z poczucia wstydu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna

Mieszkam zagranicą i tutaj nie ma problemu z karmieniem piersią w miejscach publicznych. Nikogo to nie obrzydza, nikt na taką kobiete krzywo nie patrzy. Owszem nigdy tu nie spotkałam się z sytuacja, że kobieta świeci gołym cycem, bo zakrywają się, ale normalnie wtedy karmią. Nie raz i nie dziesięć razy widziałamw  restauracji matkę karmiąca dziecko, owszem z chustką, pierś zakryta, ale karmiła, ludzie jedli i nikt, absolutnie nikt nie zwrócił na nią uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta baba musiała być chora psychicznie i nie czuć wstydu bo inaczej tego nie zrozumiem. Ja się wstydzę karmić przy mężu i uciekam do innego pokoju a jak bym miała zrobić to w miejscu publicznym to chyba bym popłakała z poczucia wstydu. 

To Ty w ogóle nie wychodzisz z domu na dłużej niż trzy godziny? 😯

Wszystko rozumiem, ale wstydzić die karmić przy mężu.. To chyba jest chore.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxnnsnd

bo tylko w zaxhodniej kulturze wmowiono babom ze cycki to cos wstydliwego ze sa tylko dla meza i trzeba je zaslaniac

w ludach pierwotnych baby chodza z cyckami na wierzchu i na nikim goly biust nie zwraca sie uwagi

no ale zaraz wam wmowia ze gole ramiona tez sa fuj i wskoczycie w burki xd

jak to jest ze sie burzycie na gole kobiece cyce a spasione janusze z brzuchami i cycami na plazach sa ok?

no tak przexiez boicie sie skrytykowac faceta lepiej cisnac kobiecie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Lilkah napisał:

nie sciemniajcie kobiety, że takie jesteście dyskretne itd, bo niestety w praktyce wygląda to inaczej

Nie ściemniaj, kobieto, że nie jesteśmy dyskretne tylko dlatego, że tobie zdarzyło zobaczyć coś takiego. Nigdy nie robiłam z karmienia teatrum ani cyrku, więc WYPRASZAM SOBIE. Prostactwo zdarza się wszędzie, co nie znaczy że wszyscy zachowują się tak samo. Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopena
7 minut temu, Gość jxnnsnd napisał:

bo tylko w zaxhodniej kulturze wmowiono babom ze cycki to cos wstydliwego ze sa tylko dla meza i trzeba je zaslaniac

w ludach pierwotnych baby chodza z cyckami na wierzchu i na nikim goly biust nie zwraca sie uwagi

no ale zaraz wam wmowia ze gole ramiona tez sa fuj i wskoczycie w burki xd

jak to jest ze sie burzycie na gole kobiece cyce a spasione janusze z brzuchami i cycami na plazach sa ok?

no tak przexiez boicie sie skrytykowac faceta lepiej cisnac kobiecie xd

Otóż to. Przeszkadzają wam matki karmiące, ale nie macie nic do pólnagich lasek w skąpych ciuchach chodzacych po mieście czy nie burzycie się jak w TV pokazują obleśne programy typu Ex on the Beach czy Love Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież ona to zmyslila pod gownoburze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ta baba musiała być chora psychicznie i nie czuć wstydu bo inaczej tego nie zrozumiem. Ja się wstydzę karmić przy mężu i uciekam do innego pokoju a jak bym miała zrobić to w miejscu publicznym to chyba bym popłakała z poczucia wstydu. 

Pora się udać do specjalisty, to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Iwna napisał:

To Ty w ogóle nie wychodzisz z domu na dłużej niż trzy godziny? 😯

Wszystko rozumiem, ale wstydzić sie karmić przy mężu.. To chyba jest chore.. 

Nawet na pewno. Ta baba jest chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

co to jest "rzadkie miejsce na ziemi?" 

ja karmie zawsze tam gdzie jest dziecko głodne i nie patrze na nic i na nikog, oczywicie nie jakoś oscentacyjnie, nikt jeszcze nie zwrócił mi uwagi, a nich by tylko spóbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wszystko rozumiem, ale wstydzić sie karmić przy mężu.. To chyba jest chore.. 

Biedny mąż... Nieszczęsna łóżku występuje zapewne w długiej koszuli zapiętej pod szyję i oczywiście po ciemku, a on musi sobie popatrzeć w internetach 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nawet na pewno. Ta baba jest chora psychicznie.

Chore to jest siedzenie z wymionami do pasa bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość jopena napisał:

Otóż to. Przeszkadzają wam matki karmiące, ale nie macie nic do pólnagich lasek w skąpych ciuchach chodzacych po mieście czy nie burzycie się jak w TV pokazują obleśne programy typu Ex on the Beach czy Love Island.

No bo przecież to są INNE piersi, te są estetyczne i pożądane, a tamte be i fuj 😄 

Nic to, że niektóre z tych eksponujących mają paskudne melony opadające na pępek i rozlewające się na boki, z wielkimi nieforemnymi brązowymi otoczkami i sutami, jak antenki od beretów. Nie karmią, więc są s e x i... chyba dla samotnego onanisty, który kobiety z ładnym i zgrabnym biustem na żywo nigdy nie widział 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chore to jest siedzenie z wymionami do pasa bleeeeee

Chore to jest chowanie się przed mężem 😛 Amiszka za dychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Biedny mąż... Nieszczęsna łóżku występuje zapewne w długiej koszuli zapiętej pod szyję i oczywiście po ciemku, a on musi sobie popatrzeć w internetach 😛 

Przykro mi, że masz problemy w związku. Ale nie wiem, czy dobrze robisz opisując je w internecie. To raczej ich nie rozwiąże 👍🏻 

A karmienie piersią jest obleśne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Chore to jest chowanie się przed mężem 😛 Amiszka za dychę.

Naucz się znaczenia pewnych słów, których używasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A karmienie piersią jest obleśne. 

Tak samo obleśny jest seks i wszystko co z nim związane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Iwna napisał:

Tak samo obleśny jest seks i wszystko co z nim związane 

Seks!? Fuuuuuj!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Przykro mi, że masz problemy w związku. Ale nie wiem, czy dobrze robisz opisując je w internecie. To raczej ich nie rozwiąże 👍🏻 

A karmienie piersią jest obleśne. 

Przykro nam, że masz nierozwiązane problemy z dzieciństwa. Zafiksowanie w fazie oralnej? Niekarmienie piersią przez matkę odczuwane jako odrzucenie? Czy zbyt długie, które zaowocowało nadmiernym wstydem i obrzydzeniem? 

Nie wiemy, czy dobrze robisz opisując je w internecie. To raczej ich nie rozwiąże. Ale dobry psychoanalityk powinien pomóc, może w hipnozie uda się usunąć traumy wczesnodziecięce.

No i to samolajkowanie... Nie zwlekaj, skorzystaj z pomocy specjalisty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Naucz się znaczenia pewnych słów, których używasz. 

Spróbuj powiedzieć to sobie do lustra, może poskutkuje. Dasz radę, mimo, że niespecjalnie rokujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Iwna napisał:

Tak samo obleśny jest seks i wszystko co z nim związane 

Dla niej najwyraźniej. Ale woli wysmętniać się w internetach, zamiast wybrać do seksuologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Naucz się znaczenia pewnych słów, których używasz. 

Kafekura z misją 😄 Spróbuj może na kursach dla uchodźców, tam cię pewnie docenią 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Przykro nam, że masz nierozwiązane problemy z dzieciństwa. Zafiksowanie w fazie oralnej? Niekarmienie piersią przez matkę odczuwane jako odrzucenie? Czy zbyt długie, które zaowocowało nadmiernym wstydem i obrzydzeniem? 

Nie wiemy, czy dobrze robisz opisując je w internecie. To raczej ich nie rozwiąże. Ale dobry psychoanalityk powinien pomóc, może w hipnozie uda się usunąć traumy wczesnodziecięce.

No i to samolajkowanie... Nie zwlekaj, skorzystaj z pomocy specjalisty.

 

Nie mierz wszystkich swoją miarą 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliii
2 godziny temu, Gość jxnnsnd napisał:

bo tylko w zaxhodniej kulturze wmowiono babom ze cycki to cos wstydliwego ze sa tylko dla meza i trzeba je zaslaniac

w ludach pierwotnych baby chodza z cyckami na wierzchu i na nikim goly biust nie zwraca sie uwagi

no ale zaraz wam wmowia ze gole ramiona tez sa fuj i wskoczycie w burki xd

jak to jest ze sie burzycie na gole kobiece cyce a spasione janusze z brzuchami i cycami na plazach sa ok?

no tak przexiez boicie sie skrytykowac faceta lepiej cisnac kobiecie xd

Nikt nie powiedział, że spasieni ludzie są ok oni też są obrzydliwie i tak jak na babe z cycami spojrzę z odrazą tak i na Janusza. Nieprawda, że cycki są nie ok jako kobieta chetnie popatrzę na piękne kobiece dekolty ale prezentacja całego brzydkiego biustu przy karmieniu jest ohydne tak samo jak jedzenie z otwartymi ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Biedny mąż... Nieszczęsna łóżku występuje zapewne w długiej koszuli zapiętej pod szyję i oczywiście po ciemku, a on musi sobie popatrzeć w internetach 😛 

A skąd taki bezsensowny wniosek???? Ja też cyckiem przy mężu nie karma tak jak nie wyobrażalam sobie go na sali porodowej! Jest to aseksualne i mąż nie musi tego widzieć nie ma to z seksem nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×