Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościówka

Jak nauczyć się gotować?

Polecane posty

Gość Gościówka

Heej, przede mną duża rewolucja! Mianowicie niedługo przeprowadzam się do Chłopaka 😉

I pytanie, jak nauczyłyście się dobrze gotować? czasem coś  usmażę, kotleta np. ale nie zawsze mi wychodzą jakieś dobre dania, co mnie bardzo zniechęca. A o gotowaniu na spontanie nie wspomnę bez przepisu 😞 

może wy tež miałyście jakieś problemy z gotowaniem i jak z tym sobie poradziłyście?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zacznij od gotowania wg przepisow z ksiazek kucharskich,a jak zalapiesz to na spontanie tez wyjdzie. Ja uczylam sie gotowania od ok 14rz, wiec cos tam potrafie, choć i tak jestem beznadziejna w kuchni, zato moj maz wymiata 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdziwisz się pewnie, ale trzeba... gotować :D Jak wszędzie praktyka to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj przepisów i próbuj gotować, z czasem poznasz różne zasady i będziesz umiała cokolwiek stworzyć na spontanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

szukaj przepisów z neta, mój syn 14 letni, już od roku nawet umie coś upichcic, ostatnio zrobił podpłomyki ale pizza,czesto cos szykuje z przepisów z neta, nawet mu wychodzi, szukaj prostych ale smacznych dań np. jakiś ryż , makaron, to proste  ale szybkie i dobre dania, pózniej wszystko ci wejdzie w nawyk bez patrzenia w przepisy,

-ja różne daania tez patrze z neta, ale nieraz mi wystarczy że przeczytam i już wiem co i jak, nie trzymam się sztywno danego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z przepisów. Internet, książki, Instagram - pełno tego teraz. Na początku trzymaj się instrukcji, a później sama będziesz w stanie wyczuć co pasuje do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
45 minut temu, Gość Gościówka napisał:

Heej, przede mną duża rewolucja! Mianowicie niedługo przeprowadzam się do Chłopaka 😉

I pytanie, jak nauczyłyście się dobrze gotować? czasem coś  usmażę, kotleta np. ale nie zawsze mi wychodzą jakieś dobre dania, co mnie bardzo zniechęca. A o gotowaniu na spontanie nie wspomnę bez przepisu 😞 

może wy tež miałyście jakieś problemy z gotowaniem i jak z tym sobie poradziłyście?? 

Normalnie. Brałam przepis i gotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×