Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werka

Już niedługo zamieszkam ze swoją dziewczyną, a mąż się nie domyśla

Polecane posty

Gość werka

Mamy z mężem dwoje dzieci. Jesteśmy zgodnym małżeństwem, ale traktujemy się bardziej jak brat z siostrą. Jego nie kręci seks ze mną, a mnie z nim. Nie mówimy tego otwarcie, ale skoro kochamy się raz na wa miesiące to o czymś to świadczy. Mąż nie ma nikogo na boku, bo nie ma się za przeproszeniem jak po tyłku podrapać tyle ma roboty. Dzieci są cudowne, ale męczą mnie, dlatego namówiłam męża na nianię z zamieszkaniem, żeby nam pomagała cały czas. Zgodził się, a ja znalazłam ją, ideał, coś zaiskrzyło. Jest z zza granicy, z kraju bardzo otwartego na różne związki. Stałyśmy się sobie bliskie i z nikim mi tak się dobrze nie rozmawia. Nie mogę się doczekać aż ją wezmę w ramiona. Przez te 2 miesiące ciągłych rozmów tak się do siebie zbliżyłyśmy, że nie mogę się doczekać, aż ją przytulę. Mąż się niczego nie domyśla. To będzie niania dla naszych dzieci. Jego i tak nie ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhdhdh

Kobieto masz czas tzn ze dzieci już ogarnięte albo śpią. Weź się wyśpij jak masz okazje albo zrób sobie domowe spa. Ze tez Ci się chce tu takie ...y wymyślać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zazdroszczę, może to jest jakiś sposób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jaj niania taka otwarta, to moze i mąż skorzysta. Albo zatrudnijcie mlodego  ogrodnika z zamieszkaniem, bo trójkąt to taki polski banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×