Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula83

Odsłonięty brzuch u kobiety 30+?

Polecane posty

Gość paula83

Jak myślicie, czy po 30 wypada jeszcze kobiecie, jeśli zachowała w miarę zgrabny brzuch i oczywiście nie w oficjalnych sytuacjach, założyć czasem krótką bluzkę i błysnąć kawałkiem brzucha? Czy któraś z Was pozwala sobie czasem na noszenie takich krótkich koszulek i jeśli tak, to w jakich sytuacjach najczęściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noł

Noł noł noł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolo

bleeeh, 30cha udająca nastke jest żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khhjkk

Na plaży to tak albo jak bardzo gorąco i jest się gdzieś nad morzem to na mieście też ujdzie. Goły brzuch np w Warszawie mimo że środek lata to nawet u nastki wygląda trochę głupio... W jakimś kurorcie wakacyjnym to tak, nawet u 30-40 ujdzie jeśli zgrabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość o

Mam prawie 31 lat. Wiadomo, że w tym wieku i po ciąży skóra już nie ta, ale... czasami pozwalam sobie pokazać trochę brzucha. Spodnie z wysokim stanem + bluzka krótsza niż zwykły t-shirt, ale nie taka, która ledwo stanik zakrywa. I nie uważam, żebym przesadzała. Krótkie spodenki noszę praktycznie całe lato. Mam fajne nogi i się ich nie wstydzę. A nad morze zakładam naprawdę krótkie ...enki. Oczywiście ze smakiem. Do spodenek najczęściej zakładam trampki, a jak mam krótką ...enkę to "płaskie" sandały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

1. Najwazniejsza jest sytuacja. Nawet najpiekniejszy brzuch bedzie komrpomitujacy. w nieodpowiednich okolicznosciach Np. chodzenie po miescie z golym brzuchem jest obciachowe.Pani nauczycielka z odslonietym brzuchem na wycieczce klasowej nawet nad morzem - tez zle.  Itd., itp.

2. Na drugim miejscu jest stan tego brzucha. Ladny mozna sobie eksponowac nawet do 50tki, o ile zrobimy to z klasa. Nie wiem dlaczego dla ludzi, ktorzy sie tu wypowiadaja 30tka to zaawansowany wiek. Ile macie lat? Pietnascie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

A co Ty masz PESEL na czole wypisany? Przyzwoity brzuch w odpowiedniej sytuacji tak  i jeszcze raz tak. Co to 30 - tka to jakas magiczne granica po ktorej juz tylko burke wypada nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

uwielbiam brzusio całować kobiecie i nie musi być tak całkiem zgrabny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niezbyt przystojny

Przecież jak kobieta ma płaski brzuszek to w czym problem? Gorzej jak ma oponę to już obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Ja mam zwaly tłuszczu na brzuchu a mój maz całuje mnie po nim każdego dnia na dzień dobry dobranoc i w ciągu dnia 💕😋😎 mi jest wstyd a on jest uzalezniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×