Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o której chodzą spać wasze przedszkolaki

Polecane posty

Gość gość

Pytanie jak w tytule, pytam o te dzieci, które chodzą do przedszkola. O której chodzą spać, jeżeli np. do przedszkola chodzą na 7.00 lub 8.00. Tak zastanawiam się ile w tym wieku dziecko powinno spać, żeby być wyspanym i wypoczętym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O 20 jest w łóżku, czasami zasypia w 5 min, czasami trochę dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka babka

20 max. 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ojj... Maskara... Każde dziecko jest inne... Jedne potrzebuje tyle snu drugie tyle. Nie lepiej obserwować swoje dziecko i w ten sposób wywnioskować ile musi spać? Musisz pytać na kafe? Swojego dziecka nie znasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przed 22 nie zaśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój ma 4 lata, ok 8.15 jest w przedszkolu, o 14.30 go odbieram. W domu później już nie wariuje tak jak kiedyś,  spać idzie 19-20 I różnie bywa, czasem zasypia w 5 minut,a czasem mu trzeba pół godziny. Wstaje ok 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

20 i nie ma czegoś takiego ze nie zaśnie. Raz drugi trzeci i się przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja córka w przedszkolu o 20 byla w łóżku, przed 21 spala. Wstawala o 6:30-7:00. Teraz w szkole kładzie się do 21:00, ale czytamy do 22:00. Wstaje ok. 6:30, wyjeżdżamy po 7:00. Nigdy jej nie budzę, sama wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Mój mały 3 lata , pobudka o 5;50 , 6:40 jest już w przedszkolu . Wiec przed 20 leży już w łóżku , czytamy jeszcze przed snem i zasypia po 20 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklliylyl

Moje dziecko musi się wyciszać już po 20-tej i zasnąć do 21-szej, żeby obudzić się i wstać bez trudu. Pilnuję tego i faktycznie wstaje od razu i rześkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Moja corka chodzi spac miedzy 20 a 21. Zaganiam do lozeczka po 20 ale zasypia roznie. Przed snem jest mleko z miodem i mala kanapka. I jakby tego zabraklo to spac nie pojdzie.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×