Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bernard Rasziszewski

Boli oko proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Bernard Rasziszewski

Witam,

Mam problem z okiem. W skrócie. Ponad rok temu wpadł mi kawałek betonu do prawego oka. Trochę piekło, ale nic z tym nie robiłem.Następnego dnia pojechał do szpitala i przypisali leki. Póżniej skierowano mnie do okulisty dał również leki i chciano mi przypisac okulary +1.NIe kupiłem. Byłem u następnego i powiedział, że nie są mi potrzebne. MAm 40 lat. Jakos ból ustał, ale po 2 miesiącach znowu zaczeło mnie boleć oko. Poszedłem do następnego okulisty, ale on wszystko zepsół i jeszcze było gorzej łzawiłem, itp. Kolejny trochę poprawił mi to, ale w końcu wylodnowałem jeszcze u innego i wszystko się naprawiło, ale powiedział mi, że muszę krople brać "suche oko. Parę miesięcy temu byłem na basenach ale kropli już nie miałem i chodziłem przez 3 dni do sauny suchej i parowej i wszystko się naprawiło. Mineło kilka miesięci i znowu to samo. Ból oka w środku jak by coś kuło. Przez przypadek wyszło, że mam torbiela w lewej zatoce szczękowej. Miesiąc temu usunołem był duży 2,5cm i myslałem że to od torbiela. Torbiela miałem w lewej zatoce natomiast oko boli prawe. Po usunięciu nadal boli. Byłem u okulisty, ale on twierdzi,że z okiem jest ok tak samo jak na sor pojechałem. Wygląda na to, że to nie oko...no ale co ja mam robić teraz. Nikt nie potrafi mi pomóc. Lekarze nie wiedzą co mi jest. Laryngolog też nie wie, neurolog też. Gdzie się udać,,, zapłacę dobre pieniądze. Proszę o pomoc bo nie mogę już wytrzymać z tym ciągłym bulem w środku oka. Tel. 600-540-200. lub mail b.radziszewski@info-druk.pl. Proszę o pomoc może ktoś wie co to jest. Aha jakiś zielaż mi mówił, że to może od kręgosłupa. Nikt nie potrafi mi postawić jednoznacznej diagnozy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×