Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie zamierzam pracować w Polsce bo się szanuję

Polecane posty

Gość mam kija
Dnia 17.09.2019 o 16:28, Gość weew napisał:

Po latach życia w innym kraju  nie ma czgoś takiego jak "powrót". jest to po prosut emigracja z tamtego kraju do Polski. jak ktoś mieszkał i pracowal poza ojczyzną 10 lub więcej lat, to po 1 rzadko opuszcza nowy kraj, a po 2 to wlasnie jeśli już, to emigruje do Polski,  ob to już jest niemal obcy kraj dla niego - poza znajomością języka i kultury. takie są realia. Bardzo łatwo idzie się przyzwyczaić do inności, normalności, i nagle Polska okazuje się dużym szokiem.

Moja siostra kilka lat temu na próbę postanowiła na nowo zacząć życie w Polsce, była wcześniej w USA 6 lat i miala zielonę kartę i świetne doświadczenie zawodowe, więc komfortową sytuację miała. w Polsce, mimo że zaoferowano jej znakomitą pracę - zarabiała prawie 9 tysięcy złotych netto  za 170 godzin miesięcznie- prawie deresji dostała, po niecałym roku wróciła do USA.

Deperesji od czego dostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inflacja 7%, nakręcanie nienawiści, ogromny wzrost kosztów nieruchomosci, tysiące wypadków na drogach, nadal smog. Oto sukcesy PIS sekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2021 o 10:20, Drpaolita napisał:

 

Moim zdaniem każdy Polak powinien wyjechać za granicę do Ameryki właśnie chin żeby nabrać pokory w gębie i zobaczyć w jakim bezpiecznym systemie żyjemy, gdzie nawet bezdomny podlega leczeniu

Oczywiście pseudo eksperci od polityki zawsze będą ujadac na Polskę jaka zla bo w życiu nie mieszkali na innym kontynencie i nie widzieli jak ciężko muszą pracować inne nacje , taki  az jata uczy się całe dnie i noce żeby skończyć dobra szkole bo jak tego nie zrobi to go czeka nędza całe życie, W Polsce nawet bez wykształcenia się żyje jako tako 

Buahahahahaha, żart miesiaca. Pseudo ekspert z PIS-du sie znalazł.

Mialem okazje odwiedzic polski szpital bedac platnikiem NFZ i tak mi pomogli ze musialem prywatnie zrobic operacje.

Posłuchaj sobie twojego guru ministra zdrowia co stwierdzil wczoraj po smierci 30latki w ciazy ze "taka jest natura ze ludzie umieraja" aby ruszyc zwoje mozgowe w twoim łbie. Choc watpie ze masz je jeszcze.

USA to kapitalistyczny kraj , nie płacisz skladki to nie obsługują pasożyta. Słuszne i prawidłowe.

W polsce dobrze zyje tylko ku/rwa złodziej i ksiadz dobrodziej. Reszta wdycha syf smogowy i tyra za bezdurno i ciagnie 500+ nakrecajac inflacje.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2021 o 23:41, Drpaolita napisał:

Jako osoba która pracuje za granicą już długi czas powiem Ci tak, dużo polakow zarabia więcej niż te 2500 , w Niemczech za to 2500 euro netto to zarabiają ludzie po studiach nie robole , masażysta architekt inżynier te zawody nie przekraczają 2000 euro pierwsze 5 lat pracy, później się trochę podnosi 

 

Nie wiem dlaczego ludziom się nadal wydaje że emigracja to eldorado i każdy tylko czeka aby polaczka złotem obsypać. Polak dostanie mniej od niemca, anglika czy francuza.  To nie przytyk do ciebie jak coś- tylko do tych wszystkich januszy, co jadą na PL ze swojej pieczarkarni czy innej pracy bez języka.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Drpaolita napisał:

Typowy Janusz bez edukacji który narzeka bo mu się nie chciało nic zrobić ze swoim życiem,  raczej gdybyś ty posiadał mózg zamiast wielkiej krowiej kupy to byś zauważył ze wieksozsc lekarzy WOLI leczyc prywatnue bo ma z tego duzo wieksze poenidze , z innych krajach to jest zalatwione tak ze albo prywatnie albo publicznie i koniec A nie podstawowy zarobek publicznie i po gidzinach prywatnie  

Np w Czechach lekarz publiczny nie może leczy prywatnie i na odwrót,  

Polecam więcej edukacji mniej wulgaryzmów i się może kiedyś do człowieka upodobnisz 

Po to sie placi skladke do NFZ pisomatole zeby miec mozliwosc korzystac z lekarzy.

Skoro odmawiaja ludziom dostepu do zabiegów niech oddają pieniadze.

Polecam więcej myslenia i się może kiedyś do człowieka upodobnisz bo na razie robisz z siebie PIS-de publicznie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

 

Nie wiem dlaczego ludziom się nadal wydaje że emigracja to eldorado i każdy tylko czeka aby polaczka złotem obsypać. Polak dostanie mniej od niemca, anglika czy francuza.  To nie przytyk do ciebie jak coś- tylko do tych wszystkich januszy, co jadą na PL ze swojej pieczarkarni czy innej pracy bez języka. 

  

 

Emigracja odkad rządzą PISdzielce to eldorado dla kazdego inteligentnego czlowieka. yle szacunku którego dostalem od mieszkanców kraju zachodniego w którym mieszkam nie dostałem w ciagu 30lat mieszkania w zapyziałym pseudokatolickim polaczkowie gdzie jeden drugiego by utopił w łyżce wody za 10zł wiecej. Patologia 500+ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zulu_gulasz napisał:

Emigracja odkad rządzą PISdzielce to eldorado dla kazdego inteligentnego czlowieka. yle szacunku którego dostalem od mieszkanców kraju zachodniego w którym mieszkam nie dostałem w ciagu 30lat mieszkania w zapyziałym pseudokatolickim polaczkowie gdzie jeden drugiego by utopił w łyżce wody za 10zł wiecej. Patologia 500+ 

Ja też nie jestem za pisem i mam świadomość tego, do czego to wszystko zmierza=(

Jak sobie radzisz-dobrze dla ciebie. Ja w swoim czasie też mieszkałam poza pl i niestety... Większość naszej emigracji to ludzie wykonujący proste pracę, bez języka i często mieszkając w 5 osób w pokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Drpaolita napisał:

Gdybyś znał minimum języka obcego to byś wiedział od czego na zachodzie wyzywaja polakow xD może się kiedyś nauczysz i zrozumiesz jak ci w plecy plują xD 

Angielski znam lepiej od ciebie paniusiu specjalnej troski bo sie go uczyłem od dziecka. Wiec kolejny argument z dupy wzielas sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Drpaolita napisał:

Ja znam angielski niemiecki na poziomie c1 i rosyjski na poziomie b2 ale oczywiście jasiu po szkole specjalnej na utrzymaniu matki mnie będzie poprawiał, od 10 lat się odgrazasz że wyjedziesz za granicę a nadal ciagniesz rente na głowę 

W simsach znasz pisomatole. Buahahahahaha!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Drpaolita napisał:

Oceniasz wszystkich ludzi po sobie , skoro jesteś glupkiem myślisz że każdy człowiek nie posiada wykształcenia ani umiejętności 

Oceniając twoje pierdy tutaj watpie ze posiadasz wyksztalcenie wiecej niz podstawowe niepełne.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×