Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czy drogo, jak na singielkę, gotuję sobie samej? Śrenio wychodzi mi 3,50zł za każdą porcję, codziennie.
Przez
Gość Jajaja, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
-
Popularne
-
DUMBO PRÓBUJE DOSTOSOWAĆ SIĘ DO NOWYCH STANDARDÓW KARMIENIA TRZODY CHLEWNEJ WG. UE
Przez TREVVO, w Życie uczuciowe
- 49 odpowiedzi
- 454 wyświetleń
-
- 172 odpowiedzi
- 1083 wyświetleń
-