Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Córka sąsiadki męczy niemowle reagować czy się nie wtrącać

Polecane posty

Gość Mama

Dzisiaj moja córka pokazała mi jakiś filmik który nagrała córka naszej sąsiadki. Niby nic dziwnego dzieci mają te swoje aplikacje gdzie nagrywają siebie do muzyki a potem inni to oglądają ale problem jest w tym że 13 letnia córka mojej sąsiadki nagrała kilka filmików ze swoim 2-miesięcznym bratem tylko że ona nim dosłownie narywa jak lalką, nie trzyma głowy dziecku głowa leciała na boki i do tyłu, sadza dwumiesięczne niemowle  na kolanie trzęsie nim lapie pod pachy i sciska no nie da się na to patrzeć a matka chyba na to nic skoro te filmiki powstały i da się je obejrzeć. Ona może zrobić temu dziecku krzywdę bawi się nim jak lalką. Czy waszym zdaniem powinnam jakoś zareagować wspomnieć sąsiadce o tym czy olać i się nie wtrącać. Z jednej strony nie chce wyjść na wscibskie babsko a z drugiej nie mogę patrzeć na to i  uważam że ktoś powinien coś z tym zrobić bo ta mała temu dziecku kręgosłup połamie co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Reagować i to natychmiast. Wolisz wyjść na wścibską babę czy jeśli coś się nie daj Boże faktycznie stanie dziecku wyrzucać sobie, że być może mogłaś temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

To pomyśl w spokoju czy bardziej zależy Ci na tym, co ktoś o tobie pomyśli, czy na tym, by czyjemuś dziecku nie stała się krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć

Wspominać. Pokazać wyżej wymieniony filmik matka może pokaże starszej córce jak prawidłowo ,bezpiecznie może pomoc zajmować się młodsza siostra skoro wyraża ku temu chęci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć

Wspominać. Pokazać wyżej wymieniony filmik matka może pokaże starszej córce jak prawidłowo ,bezpiecznie może pomoc zajmować się młodsza siostra skoro wyraża ku temu chęci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

a zresztą co mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelikan

Zgłoś francę do opieki społecznej. Troskliwa para muzułmańskich gejów na pewno lepiej zajmie się tym dzieckiem niż jakaś patolka 500+!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Szczerze to ja bym nic nie mówiła sąsiadce tylko pokazała ten filmik w MOPSie. Trzynastolatka juz dawno powinna wiedzieć chociaż tyle że trzeba noworodkowi trzymać głowę. Jesli matka jej do tej pory tego nie nauczyła to faktycznie jakas patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli nie chcesz zadymy to faktycznie do mopsu. A jeżeli się nie boisz tego co o tobie może pomyśleć to pokaż jej filmiki. Może nic o tym nawet nie wiedzieć, bo zostawia niemowlę pod opieką starszego dziecka i biegnie szybko po zakupy, gotuje albo się kąpie w tym czasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od razu zglosilabym ja do opieki społecznej i pokazała nagranie. Reagować trzeba jak najszybciej. Wiesz co sie dzieje j bedziesz mieć wyrzuty sumienia że nic nie zrobiłaś jak coś się stanie dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdfy

Również polecam iść do opieki społecznej. Anonimowość będziesz miała zapewniona. Ta matka może być nieogarnieta i tak samo nosić to dziecko, skoro nie przekazała córce wiedzy na temat przyjaznej pielęgnacji. Masakra jakaś, jak tak można.. Nie czekaj, tylko podejdź do opieki i zgłoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi sie wydaje,ze jesli 13 latka nagrywa filmik jak pomiata niemowlęciem to cos jest na rzeczy. Zglos to gdzies,bo młoda w akcie zazdrosci dziecku krzywde zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×