Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiony gość

Nie mogę przestać o niej myśleć

Polecane posty

Gość Zagubiony gość

Dawniej pisałem już tu temat ale ci którzy pamiętają to jednak wyszło tak jak myślałem i całkowicie odrzuciła mnie i zerwała ze mną kontakt. Już próbowałem wszystko ale nie ma szans by chciała ze mną być i mam duży kłopot bo nie mogę o niej zapomnieć i na pewno nie chcę szukać żadnej innej bo ona była wyjątkowa i nie mam nawet ochoty szukać dziewczyny bo żadna nie będzie taka sama więc czuje że nawet w przyszłości nie będzie sensu szukać żadnej innej i już chyba na zawsze będę sam :( A w dodatku nie mogę zapomnieć o niej i choć robię wszystko by zapomnieć to prawie co dzień jestem w mieście w którym mieszka bo studiuje tam i to mi przypomina wszystko bo chodziliśmy wszędzie razem a teraz już wszystko się skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti

Niestety nie znam Twojego przypadku, możesz mi go jakoś opisać albo podrzucić link? Postaram się wtedy Ci pomóc trochę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spytaj swojej

żony  co na ten  temat  myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiony gość
14 godzin temu, Gość Kejti napisał:

Niestety nie znam Twojego przypadku, możesz mi go jakoś opisać albo podrzucić link? Postaram się wtedy Ci pomóc trochę 🙂

Niestety nie mogę znaleźć i podać linku bo kilka tygodni już pisałem ale napiszę tylko postaram się by nie było długie

Na początku lata poznałem taką bardzo fajną dziewczynę ale ona zaczęła zachowywać się bardzo dziwnie. Jak pisaliśmy ze sobą to było bardzo fajnie i dosłownie pisaliśmy ze sobą całymi dniami (przynajmniej 10 godzin dziennie). Pisaliśmy od razu do siebie jak wstaliśmy i to że ona wstawała wcześniej to ona pisała zawszę że czeka na mnie.

Bardzo się do niej przywiązałem bo bardzo dobrze się dogadywaliśmy ale jak już zaczęliśmy spotykać się na randki na które sama ona mnie zapraszała to ona choć wygląda ładnie bez makijażu to jak się wymalowała to wyglądała cudownie i na początku byłem nie śmiały bo nigdy nie myślałem że taka ładna dziewczyna będzie się chciała ze mną spotykać i na samym początku byłem trochę nieśmiały ale po kilku spotkaniach było już dobrze i mimo że wydawało się że dogadujemy się dobrze to ona po spotkaniach była trochę chłodna i nie pisała ze mną przez kilka dni a potem znów pisaliśmy ze sobą cały czas, nawet raz napisała że chciałaby być ze mną i się ze mną ciągle spotykać.

Ostatnie spotkanie nasze wydawało się najlepsze a mimo tego po tym spotkaniu zaczęła przestać się mną interesować dlatego nagle wyznałem jej to że bardzo ją lubię i że chciałbym z nią być. Ona była zdziwiona ale potem napisała mi że nie wiem co w niej widzę. Ja napisałem jej że jest wyjątkowo fajna i że bardzo mi się podoba. Ona znów przestała pisać po czym 2 dni później napisała że nie jest osobą z która mógłbym wiązać przyszłość bo ona nie jest dobrą osobą i że nie jesteśmy pisani sobie i odeszła, jak próbowałem to uratować to powiedziała zablokowała mnie na facebooku gdzie pisaliśmy ale przed tym napisała że będzie najlepiej jak o sobie zapomnimy.

Ona jest wyjątkowo fajna i tylko z nią chciałbym być, fajnie było wcześniej, niestety już chyba nic nie zrobię :( jedynie to jeszcze mam jej numer telefonu ale nie wiem czy jeszcze do niej napisać bo raczej już mnie nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Może zobaczyła żeś jest fajny, a ona, że nawywijala w przeszłości głupot, to się boi ze zostanie zdemaskowana. Stąd wolała się ewakuować, niż dopuścić do tego, żeby ta znajomość się rozwinęła. Przy kimś kto jest miły ,grzeczny i ma poukładane pod czaszka niektórzy ludzie czują się nieswojo , onieśmieleni. I może nawet chciałaby żebyś o nią zawalczył. Ale strach jej nie pozwala. Tak bywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×