Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociak

Co mam zrobić?

Polecane posty

Czuje się gorzej niż w średniowieczu?! Mojej matce nie odpowiada wygląd mojej koleżanki i nie znając jej wyrobiła o niej najgorsze zdanie.. Wiem że to chore ale jest obrażona kiedy chce się się spotkać z tą koleżanka. Oskarża mnie i ją  o homoseksualizm, niesłusznie. Nie mam siły się z nią już kłócić , to nienormalne jak można oceniać kogoś po wyglądzie.. Ona nie będzie mi wybierać znajomych. Nie jestem dzieckiem . Kiedyś tak się bali z chłopak z dziewczyną wyjdzie żeby czasem nie zrobili coś niestosownego a dziś kurde z tą samą płcią nie można pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Ale co ta koleżanka ma irokeza na głowie czy jak ? Albo nosi kolczyki w brodzie albo jakies w języku ma wytatuowane połowe ciała czy jak ? Może nosi jakies ubranie jak jakies metalówy z jamimis tam naszywkami zespołów o co chodzi ? To jak spotykaja sie dziewczyny to zaraz lesbijka bo razem gadaja albo ida na zakupy xd ? To niezłych masz starych jak nie może przyjsc do ciebie koleżanka bo zaraz lesbijka xd ale u mnie to siostra jedna wujeczna to leżała nawet na łóżku z koleżanka że leżały obok siebie w łóżku jak dwie lesby xd no ok nie były nimi ale czasem to ciagala ja wszedzie ze soba na miasto nawet na wycieczke ja zabrała ze soba .Nawet siedziały razem w ławce szkolnej ale tamta moim zdaniem koleżanka była wredna bo tylko ja wykorzystywała .Kiedys ide do tej siostry wujecznej a ona leży jak matrona z ta koleżanka we dwie obok siebie na łóżku .No albo ta koleżanka miała dostęp do wszystkiego w jej domu .No ale czasem uważaj bo koleżanki niektóre tylko wykorzystuja albo chca miec z ciebie korzysci .Ta moja siostra wujeczna cały świat w niej widziała bo tamta była biedniejsza to nawet grilla robiła u mojej siostry że jakby to był jej grill albo nawet jej lekcji nie dawała nigdy jak moja siostra była chora tylko inna koleżanka jej dawała a ta nie dawała .No wszystko to było zagmatwane albo robiła moja siostra sobie zdjecie z chłopakiem swoim byłym to ta koleżanka leżała obok a moja siostra po drugiej stronie .Albo wszędzie ja ciągała za soba że idzie załatwic cos na miasto to ta koleżanka idzie z nia razem .No nic nie mogła sama zrobic bez niej tylko jak kaleka jakas typowa .No idzie z nia jak by sama nie umiała sobie poradzic niezaradna życiowo nawet na wycieczke ja bierze ze soba zagraniczna i razem zwiedzaja wszystko .No to dla mnie to było chore bo jak ide do tej siostry to było bo u niej ta koleżanka siedzi no i robi przyjecie urodzinowe to ta koleżanka robi wszystko grilla a nie moja siostra tylko koleżanka i chłopak siostry .No to było chore dla mnie .Albo ta koleżanka zła była bo ja ją nazwałem przytupasem mojej siostry no bo wszędzie ja ciągała za soba po imprezach po miescie to musiała ona isc z nia obok .No troche dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

To lepiej uważaj bo taka koleżanka to może tylko korzystac z ciebie ta co opisuje to potem miała w tyłku moja siostre wujeczna jak ta wtrąciła sie jej do związku bo tamta miała starszego chłopaka od siebie czy cos .No ale i tak to było dziwne że jak moja siostra chora to ta jej nie dała lekcji tylko musiała isc do innej znajomej z klasy . No albo wszystko tamta na urodzinach nawet jej robiła że kamerowała gosci albo tego grilla robiła no ja nie rozumiem żeby tak koleżanke dopuszczała nawet do swojego sprzętu ? Albo tamta jej gosci obsługiwała chore to było a potem wyjepane miała na nia kompletnie a matka mojej siostry nawet jej prace załatwiła tej koleżance no nawet ja siostra wujeczna na wycieczke zebrała nie wiadomo po co ? Bo tamta sama by nie pojechała bo biedna to skorzystała z mojej siostry .Ja wiem że to była fałszywa cwaniara co tylko ja wykorzystywała .No albo miała dosyc jej pomagania że siostra wujeczna nie umie sobie poradzic to ciaga te koleżanke ze soba jak ogon xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Taka prawda napisał:

To lepiej uważaj bo taka koleżanka to może tylko korzystac z ciebie ta co opisuje to potem miała w tyłku moja siostre wujeczna jak ta wtrąciła sie jej do związku bo tamta miała starszego chłopaka od siebie czy cos .No ale i tak to było dziwne że jak moja siostra chora to ta jej nie dała lekcji tylko musiała isc do innej znajomej z klasy . No albo wszystko tamta na urodzinach nawet jej robiła że kamerowała gosci albo tego grilla robiła no ja nie rozumiem żeby tak koleżanke dopuszczała nawet do swojego sprzętu ? Albo tamta jej gosci obsługiwała chore to było a potem wyjepane miała na nia kompletnie a matka mojej siostry nawet jej prace załatwiła tej koleżance no nawet ja siostra wujeczna na wycieczke zebrała nie wiadomo po co ? Bo tamta sama by nie pojechała bo biedna to skorzystała z mojej siostry .Ja wiem że to była fałszywa cwaniara co tylko ja wykorzystywała .No albo miała dosyc jej pomagania że siostra wujeczna nie umie sobie poradzic to ciaga te koleżanke ze soba jak ogon xd 

Chce tylko spotkać się ale nie w domu. Chodzi o to że jak coś mojej matce nie pasuje to od razu szuka chyba kłótni. A nawet gdyby miała inne cele ta dziewczyna niż koleżeńskie to co jej do tego?  A koleżankom nie pozwalam wchodzić sobie na głowe xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

No ale co twojej mamie nie podoba sie w wygladzie tej twojej koleżanki ma jakies tatuaże na ciele ręce nogi czy jak albo może ma kolczyki pod broda albo w pępku lub na języku ? O co chodzi ubiera sie jak dzifka czy jak że jakies mini że ledwo pipa przykryta ? Demoralizuje ciebie że pije piwo albo pali papierosy w obecnosci twojej mamy albo przeklina lub chamsko odzywa sie do twojej mamy ? Może jest jakas za bardzo nachalna że przystawia sie do ciebie a mama twoja myśli że z nią kręcisz ? Ale skąd te stwierdzenie że jak z nia gadasz to lesbijka ? No bo nie rozumiem czemu ona ma być zaraz twoja kochanka ? To może dotykała ciebie po pupie albo po piersiach a tutaj twoja mama to widziała czy jak xd ? No to chore masz racje to nawet na przywitanie jak ciebie cmoknie to jest lesbijka ? No a to co twoja mama i ojciec nie mieli koleżanek / kolegów nigdy w szkole czy w pracy ? To twoja mama nie miała znajomych nigdy że z kims sie przyjaźniła albo spotykała na pogaduchy i wspólny wypad na miasto? No to troche dziwne a ta dziewczyna to jak piwo pije czy mówi wulgarnie no bo nie wiem o Co chodzi ? Xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Taka prawda napisał:

No ale co twojej mamie nie podoba sie w wygladzie tej twojej koleżanki ma jakies tatuaże na ciele ręce nogi czy jak albo może ma kolczyki pod broda albo w pępku lub na języku ? O co chodzi ubiera sie jak dzifka czy jak że jakies mini że ledwo pipa przykryta ? Demoralizuje ciebie że pije piwo albo pali papierosy w obecnosci twojej mamy albo przeklina lub chamsko odzywa sie do twojej mamy ? Może jest jakas za bardzo nachalna że przystawia sie do ciebie a mama twoja myśli że z nią kręcisz ? Ale skąd te stwierdzenie że jak z nia gadasz to lesbijka ? No bo nie rozumiem czemu ona ma być zaraz twoja kochanka ? To może dotykała ciebie po pupie albo po piersiach a tutaj twoja mama to widziała czy jak xd ? No to chore masz racje to nawet na przywitanie jak ciebie cmoknie to jest lesbijka ? No a to co twoja mama i ojciec nie mieli koleżanek / kolegów nigdy w szkole czy w pracy ? To twoja mama nie miała znajomych nigdy że z kims sie przyjaźniła albo spotykała na pogaduchy i wspólny wypad na miasto? No to troche dziwne a ta dziewczyna to jak piwo pije czy mówi wulgarnie no bo nie wiem o Co chodzi ? Xd 

Nic z tych rzeczy i nie wiem co Cię bawi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda

No to jak nie jest zła i nie jest jakos chamska niemiła to o co chodzi twojej mamie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka

No bo moja matka jest chyba lebijką i chcialaby zeby ona ja dotykala, no raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×