Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Prawo przyciągania

Polecane posty

Gość ...
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie mam obsesji, to jest obustronny magnes.Gdy jesteśmy oddzielnie, nie pasujemy do innych części.

Dobrze wam ze sobą. Dopełniacie się. Są ludzie do których przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wskazane wręcz nawet przeciwnie w prawie przyciągania , przyciągać konkretną osobę  ci którzy to robią wiele ryzykują a rezultat najczęściej bywa wręcz przeciwny. Przyciągasz uczucie konkretne wibracje  nie osobę.  Kiedy chcesz przyciągnąć konkretną osobę to tak jakbyś chciał skraść jej wolną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Whisper napisał:

Nie jest wskazane wręcz nawet przeciwnie w prawie przyciągania , przyciągać konkretną osobę  ci którzy to robią wiele ryzykują a rezultat najczęściej bywa wręcz przeciwny. Przyciągasz uczucie konkretne wibracje  nie osobę.  Kiedy chcesz przyciągnąć konkretną osobę to tak jakbyś chciał skraść jej wolną wolę

Prawo przyciągania nie ma nic wspólnego z cudza wolną wolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma przypadków

Są takie dni ze gdy tylko otworze oczy pierwsza mysl to On i jego twarz,nie do konca sie jeszcze obudzikam a juz mam go przed oczami.Ściąga mnie myślami, bo wtedy np.zagapie się skrece samochodem w złą uliczkę muszę nadrobić drogi A tu chodnikiem idzie zamyslony On. I taki dzień kiedy coś robię a tu nagle znikąd myśl natarczywa o nim,a później tego dnia jakoś przypadkiem to spotykam,wiem przypadków nie ma,spotykam to,albo widzę z daleka. Przyznam się ze zawzielas się ze,mnie nie zobaczy i męczę się ale to mężczyzna ma zabiegać o kobietę, zeszlam mu z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×