Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bolec o Poranku

Gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki kultowych seriali typu Drużyna A, MacGayver, Grom w raju, Xenna Wojownicza Księżniczka, Herucules itp.?

Polecane posty

Gość Bolec o Poranku

przy których Gra o Trzon wymięka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Wiem że xena jest na cda większość odcinków ale czy jest grom w raju albo macgyver to nie wiem ale xena była . No wiem że był też swiat wg bundych na cda .To oglądałem a tak to nie wiem czy jest herkules ale xena to był durny serial w połowie d.e.b.i.l.n.e. odcinki I.d.i.o.t.y.c.z.n.a. fabuła to było takie mało mądre .Nie wiem jak to można było lubic ? Ten serial był czasami nawet jak komedia o starożytnych czasach .Jak to oglądałem jak leciało na tvp na Scifi to teraz widziałem jaki porypany ten serial był przez tyle odcinków .Tak że Xena to serial który jest denny w połowie bo reżyser robił z tego komedie .Nawet moja mama mówiła że ten serial jest strasznie głupi i denne jakieś te odcinki .

No ale macgyver czy drużyna a nie oglądałem za bardzo to nie wypowiadam sie .To samo ten świat wg Bundych połowa odcinków mało zabawna i taka że nawet się nie śmiałem tylko denne dialogi .Były odcinki że nawet przez moment żadne zachowanie Ala mnie nie rozbawiło . Tak samo Kelly czy Bud to był też serial robiony na siłe i taki wykreowany na hit a był tak zabawny że nawet przez 160 odcimków ani razu sie nie zaśmiałem bo była nuda przeciętna . Do tego schemat ten sam w koło macieju .No ale jak ktoś lubi to ogladac.Mnie nawet Xena już nie jara bo widze jaki to hłam był .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×