Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawitscheck_34

Chyba podobam się fajnej dziewczynie, ale są dwa podstawowe ale

Polecane posty

Gość Jej przemyslenia
10 minut temu, Gość Maniek napisał:

Twierdzisz, że leci na ciebie a dostałeś od niej kosza. To się kupy nie trzyma. Jesteś prowokatorem albo desperatem-bajkopisarzem. 

No oni 2 sa żałośni. Ja tez sie muszę patrzeć na mezczyzn w pracy ale żaden mi sie nie podoba. Oczu sobie nie wydlubie przeciez. Juz jeden sobie wkręcil, ze ja cos Do niego.. Ale z błędu go wyprowadziłam. Takie przyglupie niewyksztalcone, zakompleksione scierwo z produkcji... Ja tam jak juz to sie oglądam za Kierownikami czy lekarzami... A nie za byle czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek
8 minut temu, Gość Exo napisał:

Ja ... chłopie takich sytuacji są tysiące, kobiety nie raz zgrywaja niedostępne, albo boją się plotek. Tylko ...ka by się rzucala na faceta bez wcześniejszej analizy za i przeciw, ty mi śmierdzisz prowokatorem

Dobra, szkoda słów. Po dogłębnej analizie przez nią dokonanej, za którymś tam razem nie dostaniesz od niej kosza. Ona rzuci swojego faceta i będziecie żyli długo i szczęśliwie. Powodzenia życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
22 minuty temu, Gość Jej przemyslenia napisał:

No oni 2 sa żałośni. Ja tez sie muszę patrzeć na mezczyzn w pracy ale żaden mi sie nie podoba. Oczu sobie nie wydlubie przeciez. Juz jeden sobie wkręcil, ze ja cos Do niego.. Ale z błędu go wyprowadziłam. Takie przyglupie niewyksztalcone, zakompleksione scierwo z produkcji... Ja tam jak juz to sie oglądam za Kierownikami czy lekarzami... A nie za byle czym. 

Takiej ...ki jak ty bym nie wziął za dopłatą. Nie pracuje fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_32
43 minuty temu, Gość Jej przemyslenia napisał:

No oni 2 sa żałośni. Ja tez sie muszę patrzeć na mezczyzn w pracy ale żaden mi sie nie podoba. Oczu sobie nie wydlubie przeciez. Juz jeden sobie wkręcil, ze ja cos Do niego.. Ale z błędu go wyprowadziłam. Takie przyglupie niewyksztalcone, zakompleksione scierwo z produkcji... Ja tam jak juz to sie oglądam za Kierownikami czy lekarzami... A nie za byle czym. 

Tym wpisem pokazałaś, że jesteś ch*j warta, bo nikt normalny nie będzie z tobą szczęśliwy. A co do typa, o którym pisałaś,może zmarnowałaś okazję życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej przemyslenia
2 minuty temu, Gość Prawitscheck_32 napisał:

Tym wpisem pokazałaś, że jesteś ch*j warta, bo nikt normalny nie będzie z tobą szczęśliwy. A co do typa, o którym pisałaś,może zmarnowałaś okazję życia

Podstarzaly golodupiec nieumiejacy się wyslowic to zadna okazja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo

Startuj do niej najwyżej zmienisz robote, walić to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_32
25 minut temu, Gość Exo napisał:

Takiej ...ki jak ty bym nie wziął za dopłatą. Nie pracuje fizycznie

To są miernoty, które nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią. Wchodzą na temat i zamiast się do niego odnieść, mają jeden przekaz: "jesteś ch*jowy". To pewnie takie brzydactwa, które rozładowują frustracje. Coś, jak klaudeliza z YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_32
2 minuty temu, Gość Jej przemyslenia napisał:

Podstarzaly golodupiec nieumiejacy się wyslowic to zadna okazja. 

Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
2 minuty temu, Gość Prawitscheck_32 napisał:

To są miernoty, które nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią. Wchodzą na temat i zamiast się do niego odnieść, mają jeden przekaz: "jesteś ch*jowy". To pewnie takie brzydactwa, które rozładowują frustracje. Coś, jak klaudeliza z YT

Zazdroszczą, bo na nie nikt uwagi nie zwraca, w takiej babie, której nikt nie adoruje gromadzi się niepohamowana agresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
1 godzinę temu, Gość sdser napisał:

I czym niby są te krople? Posłusznym wykonywaniem zadań zleconych przez przełożoną czy może odwzajemnianiem spojrzeń?

Gadka + czas. Poza tym to tylko okresowo bywa moja "przełożona", a i bywa zrównywana ze mną. Może warto, bez nachalności, po prostu wybadać sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_34
1 godzinę temu, Gość Maniek napisał:

 Ona rzuci swojego faceta i będziecie żyli długo i szczęśliwie. Powodzenia życzę. 

Na świecie bywa i tak, co na tym forum między innymi widać (o ile to nie bajki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser

Czasu już trochę minęło a gadka, z tego co piszesz to jest oziębła i pewnie ograniczona do tematów zawodowych. Jesteście chociaż na ty? Baba jest zajęta, a ty musiałbyś być konkretnym gościem żeby coś tu ugrać. Bez urazy, ale .. no sam rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exo
4 minuty temu, Gość sdser napisał:

Czasu już trochę minęło a gadka, z tego co piszesz to jest oziębła i pewnie ograniczona do tematów zawodowych. Jesteście chociaż na ty? Baba jest zajęta, a ty musiałbyś być konkretnym gościem żeby coś tu ugrać. Bez urazy, ale .. no sam rozumiesz.

Bo ty go znasz najleoiej tepa dzido..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×