Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czasami jak słyszę że ktoś powiedział że w pracy tak dobrze niż w domu to się dziwię.. Dla mnie te słowo przeraża i prowadzi do frustracji. Nie wie ktoś co opłaciło by się robić pracując w internecie?, coś sprzedając.. Nie chce mieć kontaktu z ludźmi, tego stresu bo pracowałam w spożywczym i też przy kasie fiskalnej. Jestem też dość nerwowa i nawet drobną krytykę biorę do siebie i przejmuje się z kilka godzin.

Gość Taka prawda

Ogłoś sie na roksie będziesz miała klientów w domu xd możesz sama decydowac o godzinach pracy co robic jakie usługi xd wystarczy wstawic zdjecie tylko ukryj twarz żeby rodzina i znajomi nie wiedzieli możesz za godz rozkoszy i przyjemnosci brać po stówie albo i dwie stówy .Co ci szkodzi poskakac na kotasie albo rozłożyć nogi i obciagnac kotasa ? Jak ci wleci kasa za jeden numerek xd na życie zawsze będzie jeden kootas sie trafi i już te 150 zł jest za klienta jednego . A jak będziesz dobra to beda ciebie kolegom polecac w pracy xd no I będziesz miała utarg ciągle 24 h no tylko wypiac tyłek co to trudnego xd 

Gość Taka prawda

Wiem jak jest bo sam jestem pasywem i wypinam się bogatym panom. Trochę potem boli pupa ale za to kasa niezła

Gość Taka prawda
9 minut temu, Gość Taka prawda napisał:

Wiem jak jest bo sam jestem pasywem i wypinam się bogatym panom. Trochę potem boli pupa ale za to kasa niezła

Nie podszywaj się co udajesz kogoś kim nie jesteś i kradniesz czyjąś tożsamość ? nie umiesz być sobą tylko się podawać za innych ? co piszesz pode mnie podszywie to jest kradzież tożsamości drugiego człowieka !!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się