Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONN

To lekarstowo nie pomaga

Polecane posty

Gość ONN

Niektórzy mówią, że umawianie sie z innymi pozwala zapomnieć. U mnie to nie działa. Zawsze jak budzę się rano po randce to jeszcze bardziej myślę o dawnej miłości. Może dlatego, że była to tak wyjątkowa osoba:classic_sad: . Dodatkowo dochodzą jeszcze wyrzuty sumienie bo w pewien sposób krzywdzę wszystkie te kobiety dając im nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Dlatego ja nie korzystam z tego lekarstwa.Nie spotykam się z nikim i w ten sposób nie krzywdze siebie ani żadnego faceta ... skoro moje myśli są gdzie indziej to nie wyobrażam sobie,żeby jakiś facet mnie dotykal brrr..Raz się przelamalam,bo chciałam udowodnić coś sobie i innym i skończyło się na tym,że musiałam się napić zanim poszłam z tym facetem do łóżka, by nie czuć emocji..Przynajmniej mam czyste sumienie ,choć czasem doskwiera mi samotność. Ale wolę to niz oklamywac siebie i innych😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna_blokada_klapki

W takim razie zrób sobie całkowitą przerwę od kobiet. Na jakiś czas. Żadnych randek itp. Zaangażuj się w cos co sprawia ci przyjemność np. hobby, projekt w pracy cokolwiek. A najlepiej sport z mocnym wyżyciem. Kliny powodują ranienie osób które nie są niczemu winne a same mogą się zaangażować w relacje z tobą. Skrzywdzisz je tym. Kiedy całkowicie się odetniesz się od byłej relacji pojawi się właściwa osoba. Nawet nie będziesz wiedział kiedy. Powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONN
23 minuty temu, malinka 123 napisał:

tYI TAK WSZYSTKIE RANISZ, DAWNĄ MIŁOŚĆ PEWNIE TEŻ ZRANILES ATERAZ POZUJESZ JAKO NIEWINIĄTKO.

Dawna miłość po prostu nie byla z jej strony odwzajemniona. Spotykaliśmy sie kilka miesięcy ale jej serca nie zdobyłem. Choć nie kończyły nam się tematy do rozmowy i w sprawach łóżkowych twierdziła, że jest super. No cóż bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONN
14 minut temu, malinka 123 napisał:

znam to , odwiniecie kota ogonem. Szkoda słów

Sa rozne sytuacje. W moim przypadku to ja bylem tym klinem.. chociaz podczas naszycch spotkan myslalem ze jej bardzo zalezy. Na koniec uslyszalem, ze gdyby wiedziala ze ja  sie zaangazuje to by sie ze mna nie spotykala. Dlatego ja nie ciagne z innymi kobietami wiecej jak 3 randek. Aby nie musialy cierpiec tego co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×