Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

41 lat, członek 13 cm, lekkie problemy ze wzwodem, krzywy zgryz, pół-siwy zarost

Polecane posty

Gość szymon moll

no wiesz nie masz 25 cm 😂 dlatego polki tak się slinią do czarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedyś z moją ex poszliśmy na impreze, tam przyczepił się jakiś student z Afryki, moja powiedziała że go chce powiedziałem ok. Poszliśmy do motelu on ją tam zerżnął, jeczała jak glupia, rano powiedziałem że to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

Nie trzeba byc szerokim. Akurat każdy był zdziwiony jaka jestem ciasna... Po prostu lubię dominujących mężczyzn i czuć faceta mocno w sobie. Nawet jesli sprawia to lekki bol, podniecajacy bol. Nieporównywalne doświadczeni... Nie to co cieniutki pisiorek sisiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Taka jedna napisał:

Nie trzeba byc szerokim. Akurat każdy był zdziwiony jaka jestem ciasna... Po prostu lubię dominujących mężczyzn i czuć faceta mocno w sobie. Nawet jesli sprawia to lekki bol, podniecajacy bol. Nieporównywalne doświadczeni... Nie to co cieniutki pisiorek sisiorek

Kobiety są poj***ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość gosc napisał:

a tak obiektywnie, to po czym stwierdzasz, ze jestem nieciekawy?

Bo sam o sobie piszesz, że jesteś inteligentny. Pozwól to ocenić kobietom. To, że jesteś nieatrakcyjny wizualnie i masz problemy z pisiorkiem nie znaczy, że automatycznie nadrabiasz charakterem. Może Ci się tylko tak wydawać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BK1999
2 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

1.Bycie zastąpca kierownika działu za 3 klocki to zadne osiągnięcie. 

2. 13 cm to prawie nie czuć, z takim seksu nie będzie 

3. Siwa broda jest ohydna i sprawia ze 30latek wygląda na 60. 

13 cm to średnia krajowa. 70 % Polaków ma takiego. Długo będziesz szukała wartościowego faceta, który oprócz porządanych zalet i cech charakteru  będzie miał przyrodzenie 16+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość BK1999 napisał:

13 cm to średnia krajowa. 70 % Polaków ma takiego. Długo będziesz szukała wartościowego faceta, który oprócz porządanych zalet i cech charakteru  będzie miał przyrodzenie 16+.

No niestety, pudlo. Moj obecny ma 20cm. 7 z 10 poprzednich mialo powyżej 17 cm. Widocznie mam powodzenie u prawdziwych twardzieli a nie lamusow 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość BK1999 napisał:

13 cm to średnia krajowa. 70 % Polaków ma takiego. Długo będziesz szukała wartościowego faceta, który oprócz porządanych zalet i cech charakteru  będzie miał przyrodzenie 16+.

Nie pocieszaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie pocieszaj się. 

on ma racje, 16 cm pindol to jak biust D, rzadko sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×