Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobiety wolicie mlmłodszych czy starszych

Polecane posty

Gość gosc

Mam 30 lat i 25 latkiem nie zainteresowalabym sie, bo mentalnie faceci w tym wieku  to jeszcze gimnazjum. 35 latek juz ma wiecej rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakbym miala 40 lat to 35 letni facet bylby ok, ale majac 30, 25 letni to niepowazne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolę starszego, młodszy ma siano we łbie i nie szanuje kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

skad wiesz ?

z życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Zazwyczaj tak jest że kobiety w ok. 30stki raczej biorą mężczyzn w swoim wieku lub starszych a Panie w ok. 40 czy nawet 50ki wolą młodszych kochanków.

na starej piczy to i młody poćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
4 minuty temu, Gość gość napisał:

na starej piczy to i młody poćwiczy

A na starym bogatym chooju i młoda poskacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

A na starym bogatym chooju i młoda poskacze.

no ba, niech on też ma coś z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxy

Ja wolę młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu jest odpowiedz
49 minut temu, Gość Gość napisał:

przetłumacz to na polski co miałaś na myśli, bo na razie to jakiś bełkot

  59 minut temu, Gość Czyli napisał:

Np 35 to juz psychiczna? Ale taka 25 to normalna . jprd

Nieee, wg niego dl 31-latka atrakcyjna, z dobrą pracą, zaradna i mądra, dojrzała emocjonalnie, poukladana wewnętrznie i z dobrym serduszkiem 32 lub 33 latka wyglądająca na 24 lata to dno i związek z nią to desperacja, ale związek z grubą, brzydką, wredną i leniwą, bezrobotną 27-29 latką, kochającą zdradzać to sam cymes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iluzja

Ja mam. Jestem zakochana w 43-latku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iluzja
Przed chwilą, Gość Iluzja napisał:

Ja mam. Jestem zakochana w 43-latku

31 ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Tu jest odpowiedz napisał:

  59 minut temu, Gość Czyli napisał:

Np 35 to juz psychiczna? Ale taka 25 to normalna . jprd

Nieee, wg niego dl 31-latka atrakcyjna, z dobrą pracą, zaradna i mądra, dojrzała emocjonalnie, poukladana wewnętrznie i z dobrym serduszkiem 32 lub 33 latka wyglądająca na 24 lata to dno i związek z nią to desperacja, ale związek z grubą, brzydką, wredną i leniwą, bezrobotną 27-29 latką, kochającą zdradzać to sam cymes.

znowu bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość xxy napisał:

Ja wolę młodszych.

woleć to sobie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

Mam 23 lata i preferuję facetów 23-29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Wolą takich, którzy ich nie chcą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam

Zdecydowanie wolę starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Młodszych. My kobiety starzejemy się wolniej, bo bardziej dbamy o siebie, dłuźej źyjemy. Logiczne jest wiązanie się z młodszym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Anna napisał:

Młodszych. My kobiety starzejemy się wolniej, bo bardziej dbamy o siebie, dłuźej źyjemy. Logiczne jest wiązanie się z młodszym. 

bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Anna napisał:

Młodszych. My kobiety starzejemy się wolniej, bo bardziej dbamy o siebie, dłuźej źyjemy. Logiczne jest wiązanie się z młodszym. 

bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale możecie sobie woleć, to nic nie zmienia. Młodsi faceci nie chcą starszych kobiet.

Bzdura. Sporo związków wśród  znajomych to właśnie ona starsza on młodszy. Gdyby młodsi mężczyźni nie chcieli starszych kobiet to takich związków by nie było a jest i to dość sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bzdura. Sporo związków wśród  znajomych to właśnie ona starsza on młodszy. Gdyby młodsi mężczyźni nie chcieli starszych kobiet to takich związków by nie było a jest i to dość sporo. 

Jakoś Noe widzę tych sporo zazwyczaj jest tak że stara świnia złapała młodego desperata seksem on nie miał innych opcji i wziął tą starą babę ale to są wyjątki jakoś nie widzę żeby była to większość normalny facet z normalnym poczuciem wartości nigdy nie weźmie starej bo wy to tylko zalęknione kuciapy tak robią że biorą starsze baby bo młodszy ich nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Trener napisał:

Jakoś Noe widzę tych sporo zazwyczaj jest tak że stara świnia złapała młodego desperata seksem on nie miał innych opcji i wziął tą starą babę ale to są wyjątki jakoś nie widzę żeby była to większość normalny facet z normalnym poczuciem wartości nigdy nie weźmie starej bo wy to tylko zalęknione kuciapy tak robią że biorą starsze baby bo młodszy ich nie chcą

Idź koleś najpierw do szkoły i naucz się pisać po polsku a pózniej startuj do wykształconych, inteligentnych starszych kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
17 minut temu, Gość Trener napisał:

Jakoś Noe widzę tych sporo zazwyczaj jest tak że stara świnia złapała młodego desperata seksem on nie miał innych opcji i wziął tą starą babę ale to są wyjątki jakoś nie widzę żeby była to większość normalny facet z normalnym poczuciem wartości nigdy nie weźmie starej bo wy to tylko zalęknione kuciapy tak robią że biorą starsze baby bo młodszy ich nie chcą

Fuj jaki prostak. Dawno wyszedłes z psychiatryka? Bo chyba wypadałoby tam wrocic. 

Swoją drogą, ciebie to zadna nie chce. Ani młoda ani stara...bo zamiast tryskac mloda zdrowa sperma, tryskasz starym, smierdzacym jadem i nienawiścią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Zawsze chciałam starszego ode mnie faceta, ale z jednym musiałam zerwać bo już wtedy przejawiał oznaki lekkiej psychopatii, która z biegiem czasu poważnie się pogłębiła. Poźniej zazwyczaj podobałam się młodszym ode mnie facetom, nie dalej jak wczoraj znowu ktos latał za mną po supermarkecie. A jak juz sobie namierzyłam kogoś starszego ze wszech miar godnego uczuc, to nic  z tego nie wychodziło. Chyba muszę zmienić myślenie :classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja mam 31lat i w zakresie -+5lat wolę 26latka niż 36latka.  A dlaczego? Ano dlatego,  że mentalnie jestem jeszcze dzieciakiem i nie mysle o dzieciach i slubie a prawdopodobieństwo,  że starszy ode mnie męzczyzna bedzie chcial zalozyc rodzinę jest duże. 

To tak ogòlnie bo nie liczy sie wiek tylko wspolne cele i poziom dojrzalosci emocjonalnej.  Ja akurat dojrzewam wolno  (jak typowy męzczyzna? ) takze idąc tym tokiem myslenia pasuja do mnie mlodsi badz tacy jak ja,  czyli niedojrzali.

P.S Mòj partner jest dwa lata młodszy i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozcc

A co byście powiedziały na 34 latka wyglądającego na 19-22 lata (poważnie!) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gozcc napisał:

A co byście powiedziały na 34 latka wyglądającego na 19-22 lata (poważnie!) ?

Jeżeli jesteś do tego młodym duchem to nie narzekasz na brak adoratorek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Wam powiem

Dobierajcie sie tak jak Wam odpowiada. Jeden dogada sie z 25 latkiem .Drugi z 60 latkiem .I ktos dobrze napisal ze 40-50 szuka mlodego kochanka. Tak samo jak facet 40 mlodej.30 latka szuka do zycia nie do zabawy. Tak samo 30 late nie bedzie mial dzieci z 18-19 latka. Chyba ze wpadnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjanka

Osobiście wolę starszych mężczyzn. Mam 29 lat i zdecydowanie skłaniam się ku 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nan 79
1 godzinę temu, Gość A ja Wam powiem napisał:

Dobierajcie sie tak jak Wam odpowiada. Jeden dogada sie z 25 latkiem .Drugi z 60 latkiem .I ktos dobrze napisal ze 40-50 szuka mlodego kochanka. Tak samo jak facet 40 mlodej.30 latka szuka do zycia nie do zabawy. Tak samo 30 late nie bedzie mial dzieci z 18-19 latka. Chyba ze wpadnie. 

Hm, ja mam 40 lat i nie szukałam kochanka, a męża i ojca swoich dzieci. Staramy się o dziecko - niestety jedną ciążę poroniłam. Nie spodziewałam się aż o tyle młodszego (ma obecnie 29 lat). Nie jest niedowartościowany, nie byłam jego pierwszą partnerką, ma sporo koleżanek, ma znajomych z którymi spotyka się  regularnie 2x w tygodniu, dobrze płatną pracę, mieszkanie własnościowe i samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×