Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobiety wolicie mlmłodszych czy starszych

Polecane posty

Gość Kiss

Nie wiem o jakich świniach mówisz, tu mowa jednak o kobietach, ale skoro wzorem Arabów spotykasz się z trzodą...

6 godzin temu, Gość Trener napisał:

Jakoś Noe widzę tych sporo zazwyczaj jest tak że stara świnia złapała młodego desperata seksem on nie miał innych opcji i wziął tą starą babę ale to są wyjątki jakoś nie widzę żeby była to większość normalny facet z normalnym poczuciem wartości nigdy nie weźmie starej bo wy to tylko zalęknione kuciapy tak robią że biorą starsze baby bo młodszy ich nie chcą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bzdura. Sporo związków wśród  znajomych to właśnie ona starsza on młodszy. Gdyby młodsi mężczyźni nie chcieli starszych kobiet to takich związków by nie było a jest i to dość sporo. 

Sporo? Może 1-2 procent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Nan 79 napisał:

Hm, ja mam 40 lat i nie szukałam kochanka, a męża i ojca swoich dzieci. Staramy się o dziecko - niestety jedną ciążę poroniłam. Nie spodziewałam się aż o tyle młodszego (ma obecnie 29 lat). Nie jest niedowartościowany, nie byłam jego pierwszą partnerką, ma sporo koleżanek, ma znajomych z którymi spotyka się  regularnie 2x w tygodniu, dobrze płatną pracę, mieszkanie własnościowe i samochód.

a świnie latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Starsze kobiety tylko dla desperatów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Bo wszystkie starsze są takie same, co nie? I dla takiego 40 latka zawsze Gwit z racji młodości będzie lepsza od Szulim, nie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Bo wszystkie starsze są takie same, co nie? I dla takiego 40 latka zawsze Gwit z racji młodości będzie lepsza od Szulim, nie? 😄

Z dupy przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu La

W moim wieku to już tylko młodsi mogą się podobać. Moi rownolatkowie i starsi to już kaplica przeważnie. A ja czuję się i działam jak mloda kobieta i ponoć tak też wyglądam. U facetów w moim wieku najbardziej zniechęca mnie zaniedbanie ciała, codzienne piwko  (ohyda), brak energii i taka nieswiezosc psychiczna i umysłowa. Młody facet jak jest normalny to ma fantastyczną energię i tego właśnie ja potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Lu La napisał:

W moim wieku to już tylko młodsi mogą się podobać. Moi rownolatkowie i starsi to już kaplica przeważnie. A ja czuję się i działam jak mloda kobieta i ponoć tak też wyglądam. U facetów w moim wieku najbardziej zniechęca mnie zaniedbanie ciała, codzienne piwko  (ohyda), brak energii i taka nieswiezosc psychiczna i umysłowa. Młody facet jak jest normalny to ma fantastyczną energię i tego właśnie ja potrzebuję.

Ale ta nieświeżość występuje też u kobiet w twoim wieku i u ciebie. Zwłaszcza fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu La
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ta nieświeżość występuje też u kobiet w twoim wieku i u ciebie. Zwłaszcza fizyczna.

Są wyjątki u obu płci a akurat moją cechą szczególną jest świeżość i ponad przeciętna inteligencja jeśli wierzyć testom. U starszych facetów zniechęcaje jest także stereotypowe myślenie czyli ograniczenie w myśleniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu La
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ta nieświeżość występuje też u kobiet w twoim wieku i u ciebie. Zwłaszcza fizyczna.

A tak na marginesie, co Ty możesz wiedzieć o mojej fizycznosci? No brak logiki w myśleniu całkowity hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.09.2019 o 22:21, Gość Lu La napisał:

U starszych facetów zniechęcaje jest także stereotypowe myślenie czyli ograniczenie w myśleniu.

 

To jest dopiero stereotypowe myślenie u ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.09.2019 o 22:28, Gość Lu La napisał:

A tak na marginesie, co Ty możesz wiedzieć o mojej fizycznosci? No brak logiki w myśleniu całkowity hahahaha

Skoro jesteś stara to twoja fizyczność jest już "nieświeża". Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu La
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro jesteś stara to twoja fizyczność jest już "nieświeża". Proste.

 

56 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Prosty to jesteś ty misiaczku a raczej prostacki. Nie miałbyś u mnie najmniejszych szans a stara to jest twoja mamusia, która jak widzę nieźle dała ci sie we znaki. Współczuję, powinieneś jednak zrobić coś żeby polubić siebie. A o mnie nie rozmawiajmy bo to nie jest temat dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu La
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To jest dopiero stereotypowe myślenie u ciebie. 

Ja mówię o szeroko pojętym ogóle. Polacy niestety bardzo głeboko siedzą w stereotypach (ale może to wcale nie jest takie złe?). Jeśli należysz do chwalebnej mniejszości to bardzo się cieszę. O wyjątkach też coś tu pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Lu La napisał:

 

Prosty to jesteś ty misiaczku a raczej prostacki. Nie miałbyś u mnie najmniejszych szans a stara to jest twoja mamusia, która jak widzę nieźle dała ci sie we znaki. Współczuję, powinieneś jednak zrobić coś żeby polubić siebie. A o mnie nie rozmawiajmy bo to nie jest temat dla ciebie.

Nie interesują mnie stare kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×