Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Normalny

Poznajmy się

Polecane posty

Gość Normalny

Czesc wszystkim szukam zwyklej normalnej dziewczyny.Jesli tez masz juz dosc bycia samotna I samotnosc daje ci popalic,moze czujesz to co ja i  za czyms tesknisz...te wszystkie mysli i uczucia ktory nie masz gdzie pomiescic...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spizgany zaraz się odezwie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Nie mam gdzie ich pomieścić ale tu ich nie zamieszczę...wygląda na to, że i tak nikogo nie obchodzą.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna
18 minut temu, Gość Normalny napisał:

Czesc wszystkim szukam zwyklej normalnej dziewczyny.Jesli tez masz juz dosc bycia samotna I samotnosc daje ci popalic,moze czujesz to co ja i  za czyms tesknisz...te wszystkie mysli i uczucia ktory nie masz gdzie pomiescic...,

nie szukaj tutaj dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
10 minut temu, Gość inna napisał:

nie szukaj tutaj dziewczyny

Co jest z nimi nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Normalny napisał:

Co jest z nimi nie tak?

mają w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Normalny napisał:

Co jest z nimi nie tak?

Same Ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

mają w poprzek

Je/błem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna
4 minuty temu, Gość Normalny napisał:

Co jest z nimi nie tak?

nie mowie że wszyscy ,ale  ludzie tutaj sa jacys dziwni... nikt nie moze miec swojego zdania bo zostanie zmieszany z blotem... zero kultury.. i jeśli napiszesz cos normalnego to zaraz zaczną Ci głupio odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość inna napisał:

nie mowie że wszyscy ,ale  ludzie tutaj sa jacys dziwni... nikt nie moze miec swojego zdania bo zostanie zmieszany z blotem... zero kultury.. i jeśli napiszesz cos normalnego to zaraz zaczną Ci głupio odp. 

Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
44 minuty temu, Gość inna napisał:

nie mowie że wszyscy ,ale  ludzie tutaj sa jacys dziwni... nikt nie moze miec swojego zdania bo zostanie zmieszany z blotem... zero kultury.. i jeśli napiszesz cos normalnego to zaraz zaczną Ci głupio odp. 

To prawda.Czyli nie tu normalnych zwyczajnych dziewczyn ktore za samotnevintez doszukuje swojej drugiej Polowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość inna napisał:

nie mowie że wszyscy ,ale  ludzie tutaj sa jacys dziwni... nikt nie moze miec swojego zdania bo zostanie zmieszany z blotem... zero kultury.. i jeśli napiszesz cos normalnego to zaraz zaczną Ci głupio odp. 

no właśnie , tak w realu to jestem normalny a tu mi palma odbija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna
13 minut temu, Gość Normalny napisał:

To prawda.Czyli nie tu normalnych zwyczajnych dziewczyn ktore za samotnevintez doszukuje swojej drugiej Polowki?

Jestem tu nowa i ciężko mi powiedzieć. możesz próbować, ale nie bierz wszystkiego do siebie co tutaj napiszą. Może trafisz na jakąs fajną kobietkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny

Ja tylko chce kogos zapoznac, normalna zwyczajna dziewczyne do powaznej relacji,dziewczyne ktora tez juz rzyga ta samotnoscia I chce to zmienic.Przeciez to bezsensu jest zyc samemu przeciez zycie mamy tylko jedno,skorzystajmy I poznajmy sie bo czas uciekam.Przeciez milość to jedno z najwspanialszych doznan I uczuc w zyciu czlowieka,szacunek,troska,opieka o kochana przez nas osobe,razem spedzone chwile, urodziny swieta,dlugie jesienne szare wieczory,przezywanie razem radosci smutkow,doswiadczanie tesknoty namietnosci pozadania czy pragnienie bliskosci z druga osoba,przeciez po to wlasnie sie zyje.Wiem ze nie bedzie latwo ale moze warto zaryzykowac .Czy ludzie juz zapomnieli jak kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
14 minut temu, Gość Normalny napisał:

Ja tylko chce kogos zapoznac, normalna zwyczajna dziewczyne do powaznej relacji,dziewczyne ktora tez juz rzyga ta samotnoscia I chce to zmienic.Przeciez to bezsensu jest zyc samemu przeciez zycie mamy tylko jedno,skorzystajmy I poznajmy sie bo czas uciekam.Przeciez milość to jedno z najwspanialszych doznan I uczuc w zyciu czlowieka,szacunek,troska,opieka o kochana przez nas osobe,razem spedzone chwile, urodziny swieta,dlugie jesienne szare wieczory,przezywanie razem radosci smutkow,doswiadczanie tesknoty namietnosci pozadania czy pragnienie bliskosci z druga osoba,przeciez po to wlasnie sie zyje.Wiem ze nie bedzie latwo ale moze warto zaryzykowac .Czy ludzie juz zapomnieli jak kochac?

Ladnie napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna
32 minuty temu, Gość Normalny napisał:

Ja tylko chce kogos zapoznac, normalna zwyczajna dziewczyne do powaznej relacji,dziewczyne ktora tez juz rzyga ta samotnoscia I chce to zmienic.Przeciez to bezsensu jest zyc samemu przeciez zycie mamy tylko jedno,skorzystajmy I poznajmy sie bo czas uciekam.Przeciez milość to jedno z najwspanialszych doznan I uczuc w zyciu czlowieka,szacunek,troska,opieka o kochana przez nas osobe,razem spedzone chwile, urodziny swieta,dlugie jesienne szare wieczory,przezywanie razem radosci smutkow,doswiadczanie tesknoty namietnosci pozadania czy pragnienie bliskosci z druga osoba,przeciez po to wlasnie sie zyje.Wiem ze nie bedzie latwo ale moze warto zaryzykowac .Czy ludzie juz zapomnieli jak kochac?

A nie lepiej poznać jakoś dziewczynę tak w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny

Ja mam juz dosc ten samotnosci,dreczy mnie okropnie I nie daje zyc.Zycie to jest nasza historia ktora mozna lepiej i fajniej opowiedziec oraz napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
5 minut temu, Gość inna napisał:

A nie lepiej poznać jakoś dziewczynę tak w realu?

Pewnie ze lepiej ale trzeba od czegos zaczac,akurat tak wyszlo ze od kafe spontanicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
38 minut temu, Gość ona napisał:

Ladnie napisane. 

Dziekuje szkoda tylko ze one nic nie daja,ale przeciez zawsze zaczyna sie od slowa,na poczatku bylo slowo,dwa najtrudniejsze slowa do powiedzenia to czesc za pierwszym razem I zegnaj za drugim.Szukam ale czy znajde nie wiem ale probuje bo chce zycie przezyc tak zebym pewnego dnia mogl z latwoscia spojrzec w wstecz i powiedziec "Tak to to bylo piekne zycie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
10 minut temu, Gość Normalny napisał:

Dziekuje szkoda tylko ze one nic nie daja,ale przeciez zawsze zaczyna sie od slowa,na poczatku bylo slowo,dwa najtrudniejsze slowa do powiedzenia to czesc za pierwszym razem I zegnaj za drugim.Szukam ale czy znajde nie wiem ale probuje bo chce zycie przezyc tak zebym pewnego dnia mogl z latwoscia spojrzec w wstecz i powiedziec "Tak to to bylo piekne zycie"

Skąd jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny

Pochodze centrum Polski ale mieszkam za granica.A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
12 minut temu, Gość Normalny napisał:

Pochodze centrum Polski ale mieszkam za granica.A ty?

Mieszkasz za granicą i szukasz w pl dziewczyny? Ja w zachodniej części Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Mieszkasz za granicą i szukasz w pl dziewczyny? Ja w zachodniej części Polski 

Tak szukam bo to nie ma znaczenia,ale chcialbym z Polka i w Polsce.Zreszta jak dwoje ludzi ciagnie do siebie to zawsze znajda sposob by byc razem.A ty powiedz co cie sprowadzilo na kafe?dlugo to jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
9 minut temu, Gość Normalny napisał:

Tak szukam bo to nie ma znaczenia,ale chcialbym z Polka i w Polsce.Zreszta jak dwoje ludzi ciagnie do siebie to zawsze znajda sposob by byc razem.A ty powiedz co cie sprowadzilo na kafe?dlugo to jestes?

Trafiłam tutaj może jakiś tydz temu. Sama nie wiem, moze to że też jestem samotna i chciałam kogoś poznać. Ale boję się tak jak wcześniej pisałeś że ludzie już zapomnieli jak się kocha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

Trafiłam tutaj może jakiś tydz temu. Sama nie wiem, moze to że też jestem samotna i chciałam kogoś poznać. Ale boję się tak jak wcześniej pisałeś że ludzie już zapomnieli jak się kocha 

Ja trafilem jakis miesiac temu ale rzadko tu bywam.Ale chyba nie wszyscy zapomnieli jak sie kocha,ja szukam bo na milość nigdy nie jest za pozno a na samotnosc zawsze jest za wczesnie.Zaryzykuj nie mozna siedziec z zalozonymi rekami, boisz sie czegos,masz jakies obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
8 minut temu, Gość Normalny napisał:

Ja trafilem jakis miesiac temu ale rzadko tu bywam.Ale chyba nie wszyscy zapomnieli jak sie kocha,ja szukam bo na milość nigdy nie jest za pozno a na samotnosc zawsze jest za wczesnie.Zaryzykuj nie mozna siedziec z zalozonymi rekami, boisz sie czegos,masz jakies obawy?

Może lepiej się gdzieś przenieść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny

Co masz na mysli Priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość Normalny napisał:

Co masz na mysli Priv?

Tak. Żeby pogadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
1 godzinę temu, Gość inna napisał:

A nie lepiej poznać jakoś dziewczynę tak w realu?

Lepiej, tylko jak to zrobić, jak się nie ma znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość inna napisał:

A nie lepiej poznać jakoś dziewczynę tak w realu?

Lepiej. Ale jak się jest ciągle odrzucanym, to się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×