Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak się ubrać na wesele

Polecane posty

Gość Gosc

Nie byłam a weselu dobre parę lat. Za 3 miesiące wesele siostry męża a ja kompletnie nie wiem co się teraz nosi.... Czy do kosciola jakąś garsonka? ...enka do kolan? Wieczorem dluga? Czy może wypada już do kosciola iść w długiej i zostać tak cały dzień? Jak myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek pistacjowy_

Ja bylam na weselu w PL w sierpniu i w czerwcu  (a wczesniej mialam kilka lat przerwy) i powiem ci ze zarowno na jednej jak i na drugiej imprezie bardzo duzo kobiet mialo dlugie ...enki wiec to chyba jakis trend teraz. Przewaznie wszystkie z takich zwiewnych, lekkich materialow. Ladnie to wyglada jesli ktos lubi dlugie kiecki. Wesela jedno na wsi, drugie w duzym miescie wiec zupelnie inne srodowiska ale trend zaobserwowalam. Ja osobiscie wole olowkowe ...enki lekko przed kolano, bo w takich najlepiej sie czuje wiec w takich bylam. Do kosciola tez wg mnie wypada isc w dlugiej, czemu nie? Chyba ze bedzie jak z "przeminelo z wiatrem" to mozesz sie w lawce nie zmiescic 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja niedługo tez idę na wesele i zamierzam założyć prostą klasyczną ...enkę i do.kosciola trzewiczki, później zmienię buty na szpilki. Nie lubię typowo weselnych kreacji, w których juz nigdzie nie wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koktajlowa ...enka (czyli max do pół łydki). Krój jaki lubisz i jaki ci pasuje - ja się dobrze czuje w takich a la lata 50, ale może być i olowkowa, i krój empire... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Pewno zostanę wysmiana ale co to jest enka? Jest to jakiś konkretny krój czy tylko skrót od ... enka? Ja również za pół roku wybieram się na wesele do pl ipamietam że gdy byłam ostatnio jakieś 15 lat temu to kobiety po kolacji zmieniały kreacje, czy dalej tak się robi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gabi napisał:

Pewno zostanę wysmiana ale co to jest enka? Jest to jakiś konkretny krój czy tylko skrót od ... enka? Ja również za pół roku wybieram się na wesele do pl ipamietam że gdy byłam ostatnio jakieś 15 lat temu to kobiety po kolacji zmieniały kreacje, czy dalej tak się robi? 

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gabi napisał:

Pewno zostanę wysmiana ale co to jest enka? Jest to jakiś konkretny krój czy tylko skrót od ... enka? Ja również za pół roku wybieram się na wesele do pl ipamietam że gdy byłam ostatnio jakieś 15 lat temu to kobiety po kolacji zmieniały kreacje, czy dalej tak się robi? 

imbecyle z kafe ocenzurowały wyraz su/kienka, ze względu na zawartą cząstkę s/u/k, tak właściwie system cenzuruje ale ten wyraz mogliby w końcu ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dokladnie enka _...enka. Ja ostatnio byłam na weselu i miałam właśnie długa ...enkę i nie zmieniłam byłam w niej do końca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gabi napisał:

Pewno zostanę wysmiana ale co to jest enka? Jest to jakiś konkretny krój czy tylko skrót od ... enka? Ja również za pół roku wybieram się na wesele do pl ipamietam że gdy byłam ostatnio jakieś 15 lat temu to kobiety po kolacji zmieniały kreacje, czy dalej tak się robi? 

Ze tez sie nie domyslilas ze wykropkowane przed enka to cenzura... Myśl dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja niedługo tez idę na wesele i zamierzam założyć prostą klasyczną ...enkę i do.kosciola trzewiczki, później zmienię buty na szpilki. Nie lubię typowo weselnych kreacji, w których juz nigdzie nie wyjdę.

A po cholerę zakładasz trzewiki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A po cholerę zakładasz trzewiki?!

Bo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzewiki,haahaha,a nie trzewiczki było. Jak wyglądają trzewiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Trzewiki,haahaha,a nie trzewiczki było. Jak wyglądają trzewiczki?

Takie jak trzewiki, tylko rozmiar 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzewiki to są sznurowane buty za kostkę. Wiec kiepsko jak do ...enki na wesele. Ta co napisała o tych trzewiczkach chyba za bardzo nie ma pojęcia o nazwach obuwia damskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×