Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakich polskich miastach są najlepsze i najgorsze kobiety?

Polecane posty

Gość Gość

Dbasz o siebie dla siebie  a nie z myślą  o jakimś chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Ja ona napisał:

Inwestowalam w siebie jak nienormalna, zafiksowana na zabiegi kosmetyczne, diety, ciuchy, biżuterię by zadowolić swojego księcia. I jeszcze głębokie gardło, żarcie do wyra, lizanie jaj i wycieranie smierdzacej doopy. A facet mnie olał i to w straszny spsob. Zniszczył mnie. Przestałam więc o siebie dbac i uwaga - nieoczekiwanie na ulicy w biały dzień znalazłam prawdziwa miłość która kocha mnie nawet w czasie grypy z tłustymi włosami i piżama uwalona syropem na kaszel. Nie zabiegam o niego, bo to on zabiega o mnie.

Nie ma sensu żaden lans bo to tylko przyciąga powierzchowbych kolesi którzy i tak zaraz pobiegna do lepiej zrobionej.

Chyba przegięłaś w drugą stronę..Ja jestem normalna, ubieram się bardzo kobieco, ale naturalnie o siebie dbam,żadnych zabiegów u kosmetyczek,żadnych tipsów,sztucznych brwi,doczepów itp..dbam o jakość ubrań i nigdy nie narzekałam na brak adoratorów.Przejadłaś mu się..nie musiał się o nic starać, bo sama dawałaś się na tacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymekKr

Ja myślę że najlepsze Kobiety są w Nowym Sączu 😄 Będąc na praktykach poznałem w Gościńcu Galicyjskim moją Gosię, która teraz od 3 lat jest moją żoną 🙂 Nasza córeczka urodziła się w Nowym Sączu, jest cudowna i prześliczna, no i o dziwo - teściową też mam wspaniałą 😄
W sumie gdyby nie ona, nie udało by mi się podbić do Gosi. A teraz mam sentyment do sądeckich Kobiet i Gościńca Galicyjskiego, gdzie poznałem mnóstwo wspaniałych osób, przy najlepszych potrawach ever! Zawsze chętnie tam wracam na nocleg, kiedy jestem w strasie biznesowej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona ma podłużna twarz to nie jest słodziak, słodziak mają okrągłe twarze i małe nosy A nie duży nochal z garbem jak agata

Chyba ją z kimś mylisz lub chcesz przenieść swoje kompleksy na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jeśli chodzi o urodę to nie ma regionu polski gdzie kobiety są ładniejsze albo brzydsze , również na Podkarpaciu mega piękności nie ma , to nie Moskwa czy kijów 

Podkarpackie to dużo genów ukraińskich,tatarskich i żydowskich dlatego tyle tu ludzi o ciemnych włosach i ciemnej karnacji ale zachodnie i północne województwa PL to już przeważa typ urody nordycki - dużo ładnych przede wszystkim NATURALNYCH blondynek o jasnej karnacji i niebieskich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Chyba ją z kimś mylisz lub chcesz przenieść swoje kompleksy na innych.

Skończ się spuszczac nad trollem Agatka. Aż tak tępy jesteś że uwierzyłeś w jej istnienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ona
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Przejadłaś mu się..nie musiał się o nic starać, bo sama dawałaś się na tacy..

Wiem... Ale wtedy myślałam jak kobieta. Prawdziwa ciepła troskliwa. A trzeba myśleć jak s'uka. Znajoma mi kiedyś powiedziala: zawsze myśl tylko o sobie. A ma męża nie dość że idealnego z charakteru, poukładanego jak mało kto, bez nalogow, z kasą, klasą, to jeszcze wygląda jak chodzący sex 🤤 i nawet na inną nie spojrzy (ona dla odmiany mała, gruba, wredna, imprezowa, wychlac sobie lubi i pobić się z innymi laskami...). Nie mam już pytań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość SzymekKr napisał:

Ja myślę że najlepsze Kobiety są w Nowym Sączu 😄 Będąc na praktykach poznałem w Gościńcu Galicyjskim moją Gosię, która teraz od 3 lat jest moją żoną 🙂 Nasza córeczka urodziła się w Nowym Sączu, jest cudowna i prześliczna, no i o dziwo - teściową też mam wspaniałą 😄
W sumie gdyby nie ona, nie udało by mi się podbić do Gosi. A teraz mam sentyment do sądeckich Kobiet i Gościńca Galicyjskiego, gdzie poznałem mnóstwo wspaniałych osób, przy najlepszych potrawach ever! Zawsze chętnie tam wracam na nocleg, kiedy jestem w strasie biznesowej. Polecam!

W końcu to Góralki a Góralki to pikne kobity z dużymi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Ja ona napisał:

Wiem... Ale wtedy myślałam jak kobieta. Prawdziwa ciepła troskliwa. A trzeba myśleć jak s'uka. Znajoma mi kiedyś powiedziala: zawsze myśl tylko o sobie. A ma męża nie dość że idealnego z charakteru, poukładanego jak mało kto, bez nalogow, z kasą, klasą, to jeszcze wygląda jak chodzący sex 🤤 i nawet na inną nie spojrzy (ona dla odmiany mała, gruba, wredna, imprezowa, wychlac sobie lubi i pobić się z innymi laskami...). Nie mam już pytań. 

Od dziś też to stosuję-MYŚLĘ O SOBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

W końcu to Góralki a Góralki to pikne kobity z dużymi piersiami.

Piękna reklama miejscowości 🤣👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Ja ona napisał:

Wiem... Ale wtedy myślałam jak kobieta. Prawdziwa ciepła troskliwa. A trzeba myśleć jak s'uka. Znajoma mi kiedyś powiedziala: zawsze myśl tylko o sobie. A ma męża nie dość że idealnego z charakteru, poukładanego jak mało kto, bez nalogow, z kasą, klasą, to jeszcze wygląda jak chodzący sex 🤤 i nawet na inną nie spojrzy (ona dla odmiany mała, gruba, wredna, imprezowa, wychlac sobie lubi i pobić się z innymi laskami...). Nie mam już pytań. 

Jak żyję i ilu ludzi spotkałam to jeszcze nie widziałam takiej pary żeby facet był przystojny, a kobietę miał brzydką/grubą. Jeszcze brzydszy mężczyzna z piękną kobietą tak, ale na odwrót, no way... Wystarczyłoby, żeby pojawiła się kobieta zdolna oczarować swą urodą, aparycją i zachowaniem takiego uroczego jegomościa i tamta niezadbana kobieta zostałaby bez szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Niekoniecznie bo w wyniku zaborów czy wojen doszło do cześciowego pomieszania genów i tak ludzie z zachodu w pewnym odsteku są pomieszani z Niemcami, a ze wschodu ze wschodnimi nacjami

To fakt bo już jeden historyk powiedział kiedyś że Polacy mają takie różne typy urody bo najeżdżali nas Szwedzi,Rusini,Tatarzy,Mongoły,Turki,Niemcy,Litwini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Jak żyję i ilu ludzi spotkałam to jeszcze nie widziałam takiej pary żeby facet był przystojny, a kobietę miał brzydką/grubą. Jeszcze brzydszy mężczyzna z piękną kobietą tak, ale na odwrót, no way... Wystarczyłoby, żeby pojawiła się kobieta zdolna oczarować swą urodą, aparycją i zachowaniem takiego uroczego jegomościa i tamta niezadbana kobieta zostałaby bez szans...

Nie zgadzam się. Masa raszpli po ulicy chadza trzymając za łapcię całkiem seksowne ciacho. Coś jak Mikołaj Krawczyk i jego paszczura Juszczak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz z Hetyna

Najlepsze - Wrocław

Najgorsze - Inowrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znam osobiście małe tłuste karlice które są z boskimi mezczyznami. okuliste zmień. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie zgadzam się. Masa raszpli po ulicy chadza trzymając za łapcię całkiem seksowne ciacho. Coś jak Mikołaj Krawczyk i jego paszczura Juszczak. 

Normalna kobieta to nie paszczur. A on taki seksowny jak Jarosław Kaczyński .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już&ss

Przecież Juszczak wygląda jak trans 🤣wyjątkowo brzydka baba. normalną to on juzmial - Aneta.

Poza tym znam wiele grubych ale za to ślicznych dziewczyn. Np liszowska. Jest mega piękna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żuri
37 minut temu, Gość Już&ss napisał:

Przecież Juszczak wygląda jak trans 🤣wyjątkowo brzydka baba. normalną to on juzmial - Aneta.

Poza tym znam wiele grubych ale za to ślicznych dziewczyn. Np liszowska. Jest mega piękna. 

Pani Liszowska jest ładną kobietą choć ma przaśny typ urody. Pani Juszczak średnia fakt choć pani Aneta też nic specjalnego...  przeciętna, miła uroda w żółtych lokach 🙂. Pan Krawczyk w zależności od stylizacji, wygląda dobrze albo średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry
54 minuty temu, Gość gość napisał:

Znam osobiście małe tłuste karlice które są z boskimi mezczyznami. okuliste zmień. 🙂

Jeszcze się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jak żyję i ilu ludzi spotkałam to jeszcze nie widziałam takiej pary żeby facet był przystojny, a kobietę miał brzydką/grubą. Jeszcze brzydszy mężczyzna z piękną kobietą tak, ale na odwrót, no way... 

Za to ja nie widziałem żadnej pięknej kobiety z brzydkim mężczyzną, a sporo przystojnych mężczyzn z brzydkimi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Piękna jest tylko Jessica Alba reszta typu Siwiec to twarz faceta normalnie! Hahaha ! czym do ludzi 😂 tylko ośmieszaja się na insta. 🤣

Ty no w sumie rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Sorry napisał:

Jeszcze się nie spotkałam.

Ja spotkałam. U lekarza w poczekalni. Kobieta musiała serio mieć coś z karla bo nawet z urody była podobna nie tylko wzrostu. Do tego byla w ciazy co tylko potegowalo komiczny wygalf.Facet  za to 👍 różne dziwy są na świecie jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość vvv napisał:

Za to ja nie widziałem żadnej pięknej kobiety z brzydkim mężczyzną, a sporo przystojnych mężczyzn z brzydkimi kobietami.

Żeby to widzieć to trzeba wyjść ze wsi. Takiej nie za chudej i nie za grubej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu
1 godzinę temu, Gość Żuri napisał:

Pani Liszowska jest ładną kobietą choć ma przaśny typ urody. Pani Juszczak średnia fakt choć pani Aneta też nic specjalnego...  przeciętna, miła uroda w żółtych lokach 🙂. Pan Krawczyk w zależności od stylizacji, wygląda dobrze albo średnio.

Przaśny ? Raczej taki słowiański typ urody jak Maria Sadowska - bardzo ładna kobieta zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachta z mazowsza
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Wg was?

w łódzkim najwięcej cichych i fałszywych zbereźnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachta z mazowsza

ale z drugiej strony w łódzkim najlepsze obciąganka miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Żeby to widzieć to trzeba wyjść ze wsi. Takiej nie za chudej i nie za grubej.

Nie mieszkam na wsi. Nigdy nawet nie byłem na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem brzydka stara gruba (prawie stowka) i mam 8 lat młodszego męża za którym się jakaś nieraz odwróci 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Bicku napisał:

Chyba ją z kimś mylisz lub chcesz przenieść swoje kompleksy na innych.

Widzialam jej zdjęcia i ma małego garba na nosie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość😈😈😈
2 godziny temu, Gość Krzychu napisał:

Przaśny ? Raczej taki słowiański typ urody jak Maria Sadowska - bardzo ładna kobieta zresztą.

Sadowska jest ładna? Spoko, każdy ma swój ekscentryczny gust :D ale mnie to nie przeszkadza...;)

A słowiański typ urody to Anita Kręglicka albo Adriana Sklenarikova Karembau, a Liszowska to ładna pyza :) często robi się na króliczka playboya w stylu Anny Nicole Smith... Czasami wygląda super, ale bywa wulgarna, choć ładna z niej kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×