Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakich polskich miastach są najlepsze i najgorsze kobiety?

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a ileż to ją wziąć i pójść na zakupy... Kupisz jej kilka par spodni, bluzek jakieś buty..tylko znów nie tandetę. nie żałuj kasy na przyszłą zonę.

To nie pisz o klasie bo raz że nie wiesz co to jest. Na pewno nie coś co kupisz babie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widzę że schiza na ukrainki trwa w najlepsze. Są ładne ale to nie klasa bo wyglądają jak bezguscia z bazaru. 

Mój styl to głównie ...enki i spódnice ,wysokie obcasy i tylko wkurzam niunie w dzinsach i dresach albo leginsach co cały rok tak pomykają.Mam czasem ubaw jak mnie zmierzy wzrokiem i miny strzela.Kto jej zabroni założyć s.u.k.ien.kę...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Na głowę to tylko tobie bije w tym gronie. Kto wie czy to nie jakiś zyeb tutejszy kulke w łeb ukraince wrzucił. 

O tym samym pomyślałam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ogólnie większość polek to tandetne karyny które nie mają w sobie kobiecości i delikatności, ukrainki nie są ładniejsze tylko bardziej kobiece , z klasą, polki w większości klasy nie maja i te z małych wsi jeszcze do czegoś nadają 

Jeszcze nie spotkałam Ukrainki z klasą, chyba że z klasą odpustową... 😄 Od Rosjanek, Ukrainek i wszelakich byłych republik radzieckich zalatuje wiochą... Na ślady wieśniactwa można już natrafić we wschodnioeuropejskim akcencie ich języka. Nie bez kozery rosyjski został okrzyknięty najbardziej wiejskim językiem świata... 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Mój styl to głównie ...enki i spódnice ,wysokie obcasy i tylko wkurzam niunie w dzinsach i dresach albo leginsach co cały rok tak pomykają.Mam czasem ubaw jak mnie zmierzy wzrokiem i miny strzela.Kto jej zabroni założyć s.u.k.ien.kę...??????

Masz manie przesladowcza , pewnie się patrzą bo masz brzydka gebe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Znawca napisał:

Jeszcze nie spotkałam Ukrainki z klasą, chyba że z klasą odpustową... 😄 Od Rosjanek, Ukrainek i wszelakich byłych republik radzieckich zalatuje wiochą... Na ślady wieśniactwa można już natrafić we wschodnioeuropejskim akcencie ich języka. Nie bez kozery rosyjski został okrzyknięty najbardziej wiejskim językiem świata... 😜

Wies jest lepsza od sztywnego miasta i bab ubranych jak chłop:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

O tym samym pomyślałam xD

Praktyka pokazała że teoria kafeteryjna jakoby ukrainki były zachwycone wspanialymi Polakami nie idą w parze więc psychol Ala bicu się wkoorwil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Piękna jest tylko Jessica Alba reszta typu Siwiec to twarz faceta normalnie! Hahaha ! czym do ludzi 😂 tylko ośmieszaja się na insta. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Praktyka pokazała że teoria kafeteryjna jakoby ukrainki były zachwycone wspanialymi Polakami nie idą w parze więc psychol Ala bicu się wkoorwil. 

Albo ten co zaciukal ukrainke bo odeszła do innego xD nawet one nie chca przegrywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Mój styl to głównie ...enki i spódnice ,wysokie obcasy i tylko wkurzam niunie w dzinsach i dresach albo leginsach co cały rok tak pomykają.Mam czasem ubaw jak mnie zmierzy wzrokiem i miny strzela.Kto jej zabroni założyć s.u.k.ien.kę...??????

Pewnie mają z ciebie polane. Zimą mróz a ty zapewne jak idio'tka z zacisnietymi zębami i wywalonymi dydlami, byle by szpilka i udo było 🤣 ja z takich mam beke!! Nie zazdroszczę głupoty! P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość 0000 napisał:

Tak ci się wydaje , wygląda gorzej od większości polek , trochę uroda plastikowej dresiary

Agatka plastikowa?  To jest typ lolity,  taki neoteniczny. Nic w niej nie ma sztucznego ani plastikowego, jest bardzo naturalna z lekkim makijażem.  Co jeszcze bardziej podkreśla jej lalkowatość i młodzieńczość.słodziak :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Agatka plastikowa?  To jest typ lolity,  taki neoteniczny. Nic w niej nie ma sztucznego ani plastikowego, jest bardzo naturalna z lekkim makijażem.  Co jeszcze bardziej podkreśla jej lalkowatość i młodzieńczość.słodziak :classic_love:

slodziak?????????przeciętniara w kolorze blond jak co trzecia na ulicy..nie rozśmieszaj mnie ze swoim gustem kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam chodzę wygodnie wszystko zakryte zero makijażu a faceta mam który na rękach mnie nosi. Nie widzę sensu robić z siebie cepicy w szpilkach gdzie jak widzę ten ból stóp wyrysowany na twarzach Katyń to 😂🤣😅🤣😂😅😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie mają z ciebie polane. Zimą mróz a ty zapewne jak idio'tka z zacisnietymi zębami i wywalonymi dydlami, byle by szpilka i udo było 🤣 ja z takich mam beke!! Nie zazdroszczę głupoty! P

Istnieją zimowe rajstopy i zimowe ...enki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O jaka agatke chodzi? Bo chce ją zobaczyć w grafice o czym mowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

slodziak?????????przeciętniara w kolorze blond jak co trzecia na ulicy..nie rozśmieszaj mnie ze swoim gustem kobiet

Z czym właściwie masz problem jeśli można wiedzieć?  Skąd ten ból pupy o Agatkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ogarniam tępej
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja tam chodzę wygodnie wszystko zakryte zero makijażu a faceta mam który na rękach mnie nosi. Nie widzę sensu robić z siebie cepicy w szpilkach gdzie jak widzę ten ból stóp wyrysowany na twarzach Katyń to 😂🤣😅🤣😂😅😂

stać mnie na dobre wyprofilowane buty na obcasie ze skóry a nie takie z bazaru,więc nigdy nie narzekam na ból nóg w nich chodząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka

Miałam kilka dziewczyn na studiach że wschodnich stron i znam kilka z pracy. One moim zdaniem gotują uroda i pogodnym usposobieniem. Sama jestem z Poznania i tutaj troszkę inna mentalność dziewczyn, niestety gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

Z czym właściwie masz problem jeśli można wiedzieć?  Skąd ten ból pupy o Agatkę? 

Präwiczki mają to do siebie że dla nich każda Agatka to chodząca bogini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka

Góruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ogarniam tępej
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie mają z ciebie polane. Zimą mróz a ty zapewne jak idio'tka z zacisnietymi zębami i wywalonymi dydlami, byle by szpilka i udo było 🤣 ja z takich mam beke!! Nie zazdroszczę głupoty! P

człowieku,su.kie.nka do kolan..nie chadzam w takich za du.pe..a stać mnie na zimowe ciepłe wełniane su.kienki i rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Jaka kvrwa Agatka do chvja Pana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Bicku napisał:

Agatka plastikowa?  To jest typ lolity,  taki neoteniczny. Nic w niej nie ma sztucznego ani plastikowego, jest bardzo naturalna z lekkim makijażem.  Co jeszcze bardziej podkreśla jej lalkowatość i młodzieńczość.słodziak :classic_love:

Ona ma podłużna twarz to nie jest słodziak, słodziak mają okrągłe twarze i małe nosy A nie duży nochal z garbem jak agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ??? napisał:

Jaka kvrwa Agatka do chvja Pana? 

Agatka Bickova z Kazachstanu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci się yepło
24 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Agatka plastikowa?  To jest typ lolity,  taki neoteniczny. Nic w niej nie ma sztucznego ani plastikowego, jest bardzo naturalna z lekkim makijażem.  Co jeszcze bardziej podkreśla jej lalkowatość i młodzieńczość.słodziak :classic_love:

U mnie plastik? xD chcę uwierzyć, że śnię...;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci się yepło
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona ma podłużna twarz to nie jest słodziak, słodziak mają okrągłe twarze i małe nosy A nie duży nochal z garbem jak agata

okrągłe twarze to mają Pyzy 😄  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Agatka Bickova z Kazachstanu. 

Nie ma takiej. 

Ja zamiast wydawać hajs jak poznanianki i Warszawianki, pindrzyc się nie wiadomo po co i dla kogo, wolę że swoim facetem inwestowac z wycieczki albo w nasza pasję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie ma takiej. 

Ja zamiast wydawać hajs jak poznanianki i Warszawianki, pindrzyc się nie wiadomo po co i dla kogo, wolę że swoim facetem inwestowac z wycieczki albo w nasza pasję. 

Inwestuj dalej we wszystko poza wyglądem to twój stary zainwestuje sprzęt w jakiejś wypindrzonej agatce z ałma aty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie ma takiej. 

Ja zamiast wydawać hajs jak poznanianki i Warszawianki, pindrzyc się nie wiadomo po co i dla kogo, wolę że swoim facetem inwestowac z wycieczki albo w nasza pasję. 

Można być ubranym tanio w markowe ciuchy, bo tandetnie a można się ubrać gustownie z klasą za normalną kasę w stylu-za 50zł jestem w stanie kupić na przecenie fantastyczną su.kie.nkę co zachwyca wszystkich.Liczy się jakość ubrań,klasyka i własny styl.Tego nie kupisz za pieniądze ,bo to się ma albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ona

Inwestowalam w siebie jak nienormalna, zafiksowana na zabiegi kosmetyczne, diety, ciuchy, biżuterię by zadowolić swojego księcia. I jeszcze głębokie gardło, żarcie do wyra, lizanie jaj i wycieranie smierdzacej doopy. A facet mnie olał i to w straszny spsob. Zniszczył mnie. Przestałam więc o siebie dbac i uwaga - nieoczekiwanie na ulicy w biały dzień znalazłam prawdziwa miłość która kocha mnie nawet w czasie grypy z tłustymi włosami i piżama uwalona syropem na kaszel. Nie zabiegam o niego, bo to on zabiega o mnie.

Nie ma sensu żaden lans bo to tylko przyciąga powierzchowbych kolesi którzy i tak zaraz pobiegna do lepiej zrobionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×