Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Annapokolenie

Przeprowadzka

Polecane posty

Z powodu rozwodu muszę wyprowadzić się i po dogadaniu się z jeszcze mężem doszliśmy do wniosku, że większość mebli należy do nie. Dlatego potrzebuję jakiejś dobrej firy przeprowadzkowej, zależy mi na czasie i oczywiście uczciwości firmy. Słyszeliście coś o Wiki transport prywatny? Mnie się gdzieś obiło o uszy że to jedna z lepszych firm w Warszawie, ale chciałabym poznać rzetelną opinię kogoś, kto miał z nimi styczność. Co sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_95

Jakiś czas temu korzystałam z usług firmy wiki, też z polecenia. Przeprowadzka była szybka i bez komplikacji, a rzeczy bezpiecznie dotarły do nowego domu. Generalnie polecam, zwłaszcza jak są to meble dużych gabarytów lub delikatne przedmioty. Ja np. miałam ogromne łóżko i kilka luster - wszystko dotarło w nienaruszonym stanie, choć miałam pewne obawy. Btw. współczuję sytuacji z mężem. Trzymaj się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghb

Przeprowadzka u Wacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kort

wiki jest cudowna kiedy się rozwodzisz .wywozisz meble po zmarłych tylko wiiikiii tranport spedycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do firmy Japa&Co. Oni wszystko dobrze Ci zabezpieczą, także nawet rysy Ci nie zrobią na meblach. A powiem Ci, że nie każda firma jest taka ostrożna. Także możesz się spokojnie do nich odezwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że Japa&Co to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o przeprowadzki. Ekipa jest zorganizowana i bardzo pomocna. Mogę Was zapewnić, że nikogo lepszego w tej branży nie znajdziecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×