Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maskara

Rolnik Szuka Żony 6 Edycja

Polecane posty

Gość maskara

Najlepszy był ten Jakub o wyglądzie ziemniaka z kończynami a wymagania co do kobiety kosmiczne, jedna do niego przyjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

hahah tak... Babka jak na jego możliwości to prima sort! On to burak. Ale mam wrażenie,  że przypadli sobie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Kurde, nie ogladalam ani 1 ani 2 odcinka jeszcze, a chetnie wzielabym udzial w dyskusji:) 

Jak to przyjechala tylko 1? Tylko jedna wybral? Czy inne zrezygnowaly? Bo to jakos zaburza ogolny sens, czy nawet regulamin programu:/ Musse nadrobic te odcinki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzerzucha

Ja nie jestem jakaś wymagająca ale facet jest brzydki kurna że mnie obrzydzenie bierze i u mnie nie miałby szans a mam 46 lat ,on ma chyba 43 lub 42.Czytając listy na 46 latkę powiedział że to za dużo lat  i nie czytał listu.Powybierał jakieś kobiety ale przyjechała do niego jedna , podziwiam ją .No jak na niego jak wcześniej napisałaś babka jest super, chyba 36 lat.Taka normalna, atrakcyjna, rozmowna.I on z nią rozmawiał ,później rozmawiał z inną przez video przy stoliku w ogrodzie.Tamta również dość młoda i fajna .On przywitał ją mówiąc -a gdzie twoje warkoczyki co miałaś na zdjęciu ? Już się przejął wyglądem .

Okropne dziadzisko.Jak pokazali jego zbliżenie na twarz gdy słuchał dziewczyny w laptopie to taka jakaś starsza,dziwna,usta taka mała kreska trochę padnięta po jednej stronie , poliki grube, łeb wielki łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzerzucha

następnie ten młody Seweryn, który stracił rodziców i prowadzi dużą gospodarkę.Fajny chłopaczek,niezbyt przystojny ale ważne że dobry człowiek.Do niego najwięcej zgłosiło się ładnych dziewczyn.Z tym że chłopak nie za bardzo umie rozmawiać i ma ubogi zasób słów.Kobiety są słuchowcami,lubią rozmawiać .Ale gdy mężczyzna nie potrafi rozpocząć rozmowy albo prowadzić interesującej dyskusji to niezbyt fajnie.Seweryn posługuje się takimi krótkim zdaniami,przyimkami typu ,no jak tam ? ,Co tam ? ,Fajnie,tego,nie ?

Ale nie życzę mu źle i nie krytykuje. po prostu stwierdzam fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

Za to fajni są dwaj 28 letni  i jeden 34 lata.Jeden z 28 latków, przystojniak, ale dałabym mu więcej lat. Tak nawet na 38 wygląda.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Szczerze mowiac, to ogladajac odcinek z wizytowkami to mi sie spodobal Waldemar. Nie dosc, ze facet powiedzial, ze dziecko ewentualnej partnerki nie jest przeszkoda, to facet jest przystojny i inteligentny. Mowil tez jasno, ze chcialby dziecka, wiec nie dziwi mnie, ze rozczarowal sie swoimi kandydatkami po 50tce... wlasnie ogladam odc.1 z listami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzerzucha

Waldemar taki łysy, sympatyczny 46 lat.Faktycznie przyjemny facet , podczas zapoznawania się z listami doznał szoku .Myślał o sobie jako młodym dobrze wyglądającym mężczyźnie a zgłaszały się do niego panie emerytki .Np jakaś grubsza 52 latka na plaży .Facet nie mógł dojść do siebie , chodził w skupieniu i zastanawiał się dlaczego został tak odebrany.On ma inny świat w głowie i kobiety tak go odczytały.Wg mnie też dziwne ,może go tak odebrały bo jest łysy.Ale przyjechały do niego jakieś tam babki ok 40 stki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

adrian wybrał ilone... zobacz https://www.instagram.com/monikoland/?hl=pl    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyui

Jakub najmądrzejszy, sympatyczny i całkiem miły. Oby mu sie ułozylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×