Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Czy bralibyscie jedna dziewczyne rownoczesnie z innym facetem?

Polecane posty

Gość mąż

Czasem żonę bierzemy na dwa baty. Patrzenie w oczy .... jej gdy pod nim jęczy, jemy gdy bezkarnie wbija się się w nią ... cóż ... chyba po to właśnie robimy takie numerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy

 Uważam ze jak leży pode mną, czy skacze po mnie to dam jej radę sam doskonale, mam tak bogaty repertuar że nie potrzebuję wspólnika 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Raz spróbowałam i chodziłam okrakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Przed chwilą, Gość ola napisał:

Raz spróbowałam i chodziłam okrakiem

Już cię widzę jak idziesz przede mną :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
5 godzin temu, Gość ola napisał:

Raz spróbowałam i chodziłam okrakiem

Z dwoma, czy więcej ich było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Janusz

Zależy jeszcze jak brali. Bo jak w układzie jeden w pochwę/anusa drugi w usta to OK, ale w przypadku jeden w pochwę, drugi w anusa to zdecydowanie odpada z jednego prostego powodu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscX
8 minut temu, Gość to ja Janusz napisał:

Zależy jeszcze jak brali. Bo jak w układzie jeden w pochwę/anusa drugi w usta to OK, ale w przypadku jeden w pochwę, drugi w anusa to zdecydowanie odpada z jednego prostego powodu 😉

Boisz sie ocierać jajami o jaja innego faceta? Bez przesady ja nawet robilem akcje gdzie były dwa na raz w ustach lub cipce. Mnie to nie rusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG28
Dnia 16.09.2019 o 21:47, Gość GoscX napisał:

Podczas takiego seksu nie skupiam sie na drugim facecie, tylko na kobiecie, a dokładniej mojej żonie. Uwielbiam patrzeć na jej grymas rozkoszy na twarzy gdy ma w sobie dwa na raz. Szczególnie kocham ten moment gdy ona jest na mnie, a drugi koleś wprowadza jej swojego fiuta do tyłka. Jak jej zaczynają drżeć usta, krew uderza jej do twarzy. To jest coś nie do opisania. 

Hej fajna sprawa....Jak Was spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG28
Dnia 16.09.2019 o 21:39, Lena.Wawa. napisał:

Oczywiście. Jest tylko jedna niepisana, męska zasada, by podczas ekstazy nie patrzeć drugiemu w oczy 😉

Hej pamietasz swoje fajne przeżycie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

ja to robiłem z małżeństwem.i bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG28
3 minuty temu, Gość bodek napisał:

ja to robiłem z małżeństwem.i bylo super

Hej, Pani była zadowolona? Spontan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2019 o 21:39, Lena.Wawa. napisał:

Oczywiście. Jest tylko jedna niepisana, męska zasada, by podczas ekstazy nie patrzeć drugiemu w oczy 😉

W filmach dla dorosłych chyba tej zasady nie uznają, bo widziałem jak dwóch facetów włożyło kobiecie. Nie wiem co czuli bardziej, ocieranie o zwieracz czy o siebie nawzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Koczownik napisał:

W filmach dla dorosłych chyba tej zasady nie uznają, bo widziałem jak dwóch facetów włożyło kobiecie. Nie wiem co czuli bardziej, ocieranie o zwieracz czy o siebie nawzajem...

...e  we fimie  to...................da sie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Miałem przyjemność bzykać się w obie dziurki z kochanką i jej chłopakiem. Również z moją dziewczyną kochalismy się z kochankiem. Mieliśmy wymianę z drugą parą. Było cudownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Piotr napisał:

Miałem przyjemność bzykać się w obie dziurki z kochanką i jej chłopakiem. Również z moją dziewczyną kochalismy się z kochankiem. Mieliśmy wymianę z drugą parą. Było cudownie. 

...spoko zabawa, bez ograniczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

...e  we fimie  to...................da sie wszystko

Czyli hetero moze stac sie dla homo dla filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.09.2019 o 10:23, Gość ola napisał:

Raz spróbowałam i chodziłam okrakiem

Miałam podobnie na imprezie alkoholowej, nie wiem ile razy mnie tak brali ale rano miałam czerwoną i bolącą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość gość napisał:

Miałam podobnie na imprezie alkoholowej, nie wiem ile razy mnie tak brali ale rano miałam czerwoną i bolącą...

Wcale się nie dziwię, spluwaczkę z siebie zrobiłaś to co się dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Janusz
18 godzin temu, Gość GoscX napisał:

Boisz sie ocierać jajami o jaja innego faceta? Bez przesady ja nawet robilem akcje gdzie były dwa na raz w ustach lub cipce. Mnie to nie rusza. 

Nie boję się ale po co mi to potrzebne? Poza tym to nie kwestia ocierania się mosznami (czy jak wolisz jajami 😉 ). Jak lat temu naście pierwszy raz miałem okazję pieścić dziewczynę w ten sposób, że jeden palec serdeczny wsunąłem jej cały do pochwy a drugi w odbyt, to zrozumiałem od razu jak to możliwe, że w przypadku dziewic ginekolog czasem stosuje badanie "per rectum" a i tak jest w stanie to co trzeba wyczuć. Po prostu ściana oddzielająca pochwę i odbyt jest u kobiety mocna, ale jednocześnie elastyczna i wcale nie taka gruba, tak że jak wtedy manewrowałem mojej seks-koleżance w obu dziurkach, to palcem w pochwie dokładnie wyczuwałem palec w odbycie i na odwrót. Z kolejnymi partnerkami doświadczenia były takie same. Stąd przy stosunku "jeden w pochwie, jeden w anusie" czułbym jak pośrednio po moim prąciu jeździ prącie drugiego gościa. Dla mnie nie ma w tym nic ciekawego. W sumie to drugi facet w sypialni jest mi potrzebny jak drzwi w lesie. Na chooy mam się z drugim samcem dzielić tym co tak jest tylko dla mnie. Co innego jakby druga kobieta była 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość to ja Janusz napisał:

Nie boję się ale po co mi to potrzebne? Poza tym to nie kwestia ocierania się mosznami (czy jak wolisz jajami 😉 ). Jak lat temu naście pierwszy raz miałem okazję pieścić dziewczynę w ten sposób, że jeden palec serdeczny wsunąłem jej cały do pochwy a drugi w odbyt, to zrozumiałem od razu jak to możliwe, że w przypadku dziewic ginekolog czasem stosuje badanie "per rectum" a i tak jest w stanie to co trzeba wyczuć. Po prostu ściana oddzielająca pochwę i odbyt jest u kobiety mocna, ale jednocześnie elastyczna i wcale nie taka gruba, tak że jak wtedy manewrowałem mojej seks-koleżance w obu dziurkach, to palcem w pochwie dokładnie wyczuwałem palec w odbycie i na odwrót. Z kolejnymi partnerkami doświadczenia były takie same. Stąd przy stosunku "jeden w pochwie, jeden w anusie" czułbym jak pośrednio po moim prąciu jeździ prącie drugiego gościa. Dla mnie nie ma w tym nic ciekawego. W sumie to drugi facet w sypialni jest mi potrzebny jak drzwi w lesie. Na chooy mam się z drugim samcem dzielić tym co tak jest tylko dla mnie. Co innego jakby druga kobieta była 🙂

Uważaj nie przebij paznokciem ścianki, smrodu narobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Janusz
36 minut temu, Gość gość napisał:

Uważaj nie przebij paznokciem ścianki, smrodu narobisz!

Nie jest aż tak cienka i delikatna imbecylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.09.2019 o 23:00, Lena.Wawa. napisał:

Nie wiem o kogo chodzi więc nie za bardzo mogę pomóc, Mózgu wyjechał na kilka tygodni, jbsg też, Aco... ktoś go podmienił.

Mówię Ci, deprecha jakaś wredna, podstępna dopadła wszystkich 😕

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość to ja Janusz napisał:

Nie jest aż tak cienka i delikatna imbecylu...

 Nie ubliżaj de`bilu jak tobie nie ubliżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.09.2019 o 21:56, Joeri napisał:

Nie bralibyśmy.

Oj Joeri, żony się boisz? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość to ja Janusz napisał:

Nie boję się ale po co mi to potrzebne? Poza tym to nie kwestia ocierania się mosznami (czy jak wolisz jajami 😉 ). Jak lat temu naście pierwszy raz miałem okazję pieścić dziewczynę w ten sposób, że jeden palec serdeczny wsunąłem jej cały do pochwy a drugi w odbyt, to zrozumiałem od razu jak to możliwe, że w przypadku dziewic ginekolog czasem stosuje badanie "per rectum" a i tak jest w stanie to co trzeba wyczuć. Po prostu ściana oddzielająca pochwę i odbyt jest u kobiety mocna, ale jednocześnie elastyczna i wcale nie taka gruba, tak że jak wtedy manewrowałem mojej seks-koleżance w obu dziurkach, to palcem w pochwie dokładnie wyczuwałem palec w odbycie i na odwrót. Z kolejnymi partnerkami doświadczenia były takie same. Stąd przy stosunku "jeden w pochwie, jeden w anusie" czułbym jak pośrednio po moim prąciu jeździ prącie drugiego gościa. Dla mnie nie ma w tym nic ciekawego. W sumie to drugi facet w sypialni jest mi potrzebny jak drzwi w lesie. Na chooy mam się z drugim samcem dzielić tym co tak jest tylko dla mnie. Co innego jakby druga kobieta była 🙂

Tak, wszyscy wiedzą, że ta twoja kobieta to shemale była i że uciekłeś z krzykiem, jak zobaczyłeś jej pałę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość to ja Janusz napisał:

Stąd przy stosunku "jeden w pochwie, jeden w anusie" czułbym jak pośrednio po moim prąciu jeździ prącie drugiego gościa. Dla mnie nie ma w tym nic ciekawego. W sumie to drugi facet w sypialni jest mi potrzebny jak drzwi w lesie. Na chooy mam się z drugim samcem dzielić tym co tak jest tylko dla mnie. Co innego jakby druga kobieta była 🙂

Dobra dobra, typowy syndrom wyparcia tu mamy. Wyluzuj stary, bycie gejem to żaden wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie mam oporów, bo mam duży sprzęt i jak mnie inny goguś widzi to może mi zazdrościć, a to łechce moje ego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie mam oporów, bo mam duży sprzęt i jak mnie inny goguś widzi to może mi zazdrościć, a to łechce moje ego 

Twój chłopak ma niezłe anaIne doznania, co? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek
Dnia 16.09.2019 o 21:39, Lena.Wawa. napisał:

Oczywiście. Jest tylko jedna niepisana, męska zasada, by podczas ekstazy nie patrzeć drugiemu w oczy 😉

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×