Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiutka99

popisze ktoś

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Herkules napisał:

No dobrze jestes silna,a teraz chce wiedziec czy masz chlopaka?

Nie mam chłopaka. Mam kolegę, no ale nie jestem w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

Nie mam chłopaka. Mam kolegę, no ale nie jestem w związku.

to ten sam kolega ci piescil odbyt z ktorym sie calowalas po maturach?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goownopsasialala napisał:

to ten sam kolega ci piescil odbyt z ktorym sie calowalas po maturach?? 

No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goownopsasialala napisał:

Aha ;D. 

A czemu kolega, nie macie oboje czasu na cos wiecej???

Nie mamy przekonania,że na pewno. A nie chcemy żeby po kilku miesiącach się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
6 minut temu, asiutka99 napisał:

Nie mam chłopaka. Mam kolegę, no ale nie jestem w związku.

To spotkajmy się hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Herkules napisał:

To spotkajmy się hm?

Nie, nie jestem na forum żeby się z kimś spotkać, no albo na maila przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

Nie mamy przekonania,że na pewno. A nie chcemy żeby po kilku miesiącach się skończyło

no tak...

Ja np. dziewczyny nie szukam tylko żony... Wiele dziewczyn chcialo ze mna byc, jak mialem 18 lat to jeszcze fejsbuka mialem, to tez mnie zaczepialy tam... Nawet raz mnie jedna na lyzwy wyciagnela, to w sumie kiedys sie w niej bujalem nawet... Ale mi nie zalezy na tym

Ale mnie takie rzeczy jak seks zwiazek niespecjalnie podniecaja... Wole sobie sluchawki podlaczyc do wiezy i muzyki sluchac, no a z dziewczyna nie poslucham tak muzyki, bo sluchawki to tylko dla jednej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goownopsasialala napisał:

no tak...

Ja np. dziewczyny nie szukam tylko żony... Wiele dziewczyn chcialo ze mna byc, jak mialem 18 lat to jeszcze fejsbuka mialem, to tez mnie zaczepialy tam... Nawet raz mnie jedna na lyzwy wyciagnela, to w sumie kiedys sie w niej bujalem nawet... Ale mi nie zalezy na tym

Ale mnie takie rzeczy jak seks zwiazek niespecjalnie podniecaja... Wole sobie sluchawki podlaczyc do wiezy i muzyki sluchac, no a z dziewczyna nie poslucham tak muzyki, bo sluchawki to tylko dla jednej osoby

No ale ile Ty masz lat?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak po liceum jakas tam miss wielkopolski sie na mnie ciagle patrzyla jak robila w klubie do ktorego chodzilem czesto na pizze... Ale te dziewczyny to sa instagramowiczki fejsbukowiczki mnie blizsze relacje z takimi osobami nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
2 minuty temu, asiutka99 napisał:

Nie, nie jestem na forum żeby się z kimś spotkać, no albo na maila przechodzić.

To po co tu jestes?czy ty jestes jakas dziewica koreanska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
18 minut temu, goownopsasialala napisał:

Seks jest dla zwierzat

Czlowiek uprawia milosc, z ktorego wychodzi owoc w postaci dziecka lub dzieci... 

Takie rzeczy to bajki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goownopsasialala napisał:

dlaczego sie interesujesz??

No że więcej niż ja to sobie możesz żony szukać, może chciałbyś się ożenić. Ja bym nie chciała teraz wyjść za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seks to bol i cierpienie. 

2 minuty temu, asiutka99 napisał:

No że więcej niż ja to sobie możesz żony szukać, może chciałbyś się ożenić. Ja bym nie chciała teraz wyjść za mąż.

Ja szukam zony od kilku lat, ale dziewczyny szukaja chlopakow do zwiazku a nie meza do slubu. Dlatego ja zawsze bede sam i nigdy nikogo nie poznam.

Czlowiek robi sie coraz starszy, przez elektronike sprzety technologia spaliny srodowisko niszczy sie nasze DNA, wiec i coraz gorszy, wiec im starzej sie robi dzieci tym niestety gorzej... :/... No ale takie zycie, szkoda ze nie bylo mi dane zostac ojcem w wieku 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem rocznik 1994, a 5 lat spedzilem juz na wyspach brytjskich, wiec w twoim wieku wyjechalem juz z polski. Ale ja nikogo nie szukam, poza tym ze nie mam nawet zadnych kolezanek i czesto odczuwam samotnosc, to jest mi dobrze byc singlem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej jak kiedys do mnie jakas ladna dziewuszka podbije albo bedzie chciala mnie zbajerowac to nie bedzie musiala sie dolowac tym, ze mam dziewczyne, i bedzie mogla flirtowac sobie ile chce i nie bac sie, ze bedzie miala problemy XDDD.

A ja za duzo razy sie nalodowalem przez chlopakow, dlatego od dziewczyn, ktore maja chlopaka trzymam sie z daleka, no chyba ze znam ich obojga, ale jak gadam z dziewczyna a ona ma chlopaka to dzieki, nie mamy o czym pisac, elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
8 minut temu, asiutka99 napisał:

No 

Jest tak nudna jak przejazd kolejowy w koluszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Herkules napisał:

Jest tak nudna jak przejazd kolejowy w koluszkach

co jest tak nudne?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goownopsasialala napisał:

A poza tym mnie bardziej interesuje spelniac swoje marzenia niz uprawiac jakies seksy czy byc w zwiazku... 

no to że marzenia to akurat dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

no to że marzenia to akurat dobrze

Tak wolalbym sobie jezdzic teraz np. takim mercedesem SLS po Europie, miec duzo pieniedzy na karcie kredytowej i byc Panem swojego losu niz byc w zwiazku i uprawiac seks, sorry taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
8 minut temu, asiutka99 napisał:

co jest tak nudne?.

Ty.Tego nie tamtego nie,nie po tu jestem,nie dam, nie chce wychodzic za maz...za duzo "nie" w toim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
2 minuty temu, goownopsasialala napisał:

Tak wolalbym sobie jezdzic teraz np. takim mercedesem SLS po Europie, miec duzo pieniedzy na karcie kredytowej i byc Panem swojego losu niz byc w zwiazku i uprawiac seks, sorry taka prawda.

wiesz cynik ile ludzi codziennie loguje sie na facebooku?

1 mld 523 ml osób,

a wiesz ile udzi jest na ziemi? 

7,56 mld. 

zatem jesli ty nie masz fejsbuka jesteś odmiencem dziwolągiem i wyalienowanym outsiderem. 

Sorry ale ststystyki nie kłamią. 

Nie masz dzis fejsbuka nje jestes cool. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość z miasta Katowice napisał:

wiesz cynik ile ludzi codziennie loguje sie na facebooku?

1 mld 523 ml osób,

a wiesz ile udzi jest na ziemi? 

7,56 mld. 

zatem jesli ty nie masz fejsbuka jesteś odmiencem dziwolągiem i wyalienowanym outsiderem. 

Sorry ale ststystyki nie kłamią. 

Nie masz dzis fejsbuka nje jestes cool. 

Ci ludzie sa towarem dla fejsbuka, a ja jestem osoba prywatna a nie towar. 

Nie chce zeby przez mnie jakis miliarder sie dorabial kolejnych miliardow, sorry... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj przyjaciel londynczyk z ktorym przejechalismy 100kilometrow na rowerach w londynie 3 tygodnie temu tez sie trzyma z dala od fejsbukow itp. i sie ciesze z tego, ze znam kogos, kto mysli podobnie jak ja. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym tyle co ja sie nachodzilem po anglii, najadlem posilkow w restauracjach i pieknych chwil przezylem sam ze soba i jakbym wstawial ciagle na fejsa wszystko, to duzo ludzi by mnie nienawidzilo z zazdrosci, a ja problemow nie szukam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie jestem cynik frajerze

to ze google wielki brat big brother ktory zapanowal nad tym forum wie juz co robie w zyciu i co pisze mi wystarczy z inwigilacji, wiecej mi nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

Mark cukerberg za sam tylko rok 2018 dochodow z reklam mial 17 mld dolarów tak podaje Google. 

I ty jak pionek w calej tej piramidzie pośrednio lożysz na jego majątek nawet jako bezrobotny dziad. 

Fajnie to sobie Żydki zorganizowały co? 

za kazdym razem jak wyswietli ci sie jakas reklama google dostaje za to kase a ty gkkwnk z tego masz olrucz wkur/wienia bo kazda nachalna reklama smieje ci się doslownie w morde jakim bezsilnym czlowieczkiem jestes. 

Tak wlasnie działa m. in internet 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×