Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiutka99

popisze ktoś

Polecane posty

4 minuty temu, Gość z miasta Katowice napisał:

Mark cukerberg za sam tylko rok 2018 dochodow z reklam mial 17 mld dolarów tak podaje Google. 

I ty jak pionek w calej tej piramidzie pośrednio lożysz na jego majątek nawet jako bezrobotny dziad. 

Fajnie to sobie Żydki zorganizowały co? 

za kazdym razem jak wyswietli ci sie jakas reklama google dostaje za to kase a ty gkkwnk z tego masz olrucz wkur/wienia bo kazda nachalna reklama smieje ci się doslownie w morde jakim bezsilnym czlowieczkiem jestes. 

Tak wlasnie działa m. in internet 😁

tylko ze z kafeterii korzystam tylko dlatego bo jestem zakochany w Anulce, tak to bym w ogole nie korzystal chyba ze tylko email.

a ja nawet telefonu nie mam, wiec to ty jestes pionkiem ktory daje korporacjom wszystko na tacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a sobie sciagam ublock i umatrix do przegladarki i w hardcorowych wypadkach javascript blocker i juz sie zadne korpo na mnie nie dorabia. ale google sprytny twoj pan jak zablokujesz dostep do google analytics to nie mozesz napisac posta na kafeterii..

wiec ja piszsc tylko na tym forum to wychodze i tak niezle w porownaniu do tych ktorzy codziennie nie rozstaja sie ze swoimi smartfonami a kazda twoja rozmowa i wiadomosc jest widoczna przez wielkiego brata i gdzies w serwerach google albo fscebooka sa twoje rozmowy z koorwami pustakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

Google, youtube, instagram, spotify, Facebook, twitter, Amazon, Microsoft, yahoo, netflix, ebay 

ktora firma jest ci najblizsza cyniK? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem cynik frajerze, powtarzam ci to setny raz, wiec sobie wbij do tej pustej glowy

a ja jak w swoich snach wsiade w mercedes sls i bede mial duzo pieniedzy na karcie to biore jeszcze aparat i zjade sobie cala europe i bede codziennie spal w hotelu i zarl nieziemskie kolacje.

a ty bedziesz w tym czasie gapil sie w swojego hoojaleja i wrzucal zdjecia na fejsbuka i instagrama XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przez caly weekend nie korzystalem nawet z internetu a w sobote sobie siedzialem na plazy saczylem drinka i piwko i sluchalem muzyke na zywo i bylo jak w bajce...

a wiesz czemu siedze na kafeterii bo sie nudze, a nudze sie bo jestem glupi, gdybym mial cos w glowie, to bym sie nie nudzil... Ale ja sie przynajmniej przyznaje do tego, a ty jestes tumanem, a wydaje ci sie, ze jestes niewiadomo kim, bo masz smartfona hoojalej XDDD... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość Herkules napisał:

Ty.Tego nie tamtego nie,nie po tu jestem,nie dam, nie chce wychodzic za maz...za duzo "nie" w toim zyciu

No teraz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
2 minuty temu, asiutka99 napisał:

No teraz nie chce

Umow się ze mna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
Przed chwilą, goownopsasialala napisał:

dlaczego chcesz sie umowic z nudna dziewczyna?

Bo taka mam fantazje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  ☺

Kto mnie przytuli? Smutno mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
3 minuty temu, goownopsasialala napisał:

asiutka ma kolege juz wiec po co masz sie z nia nudzic??

Mezczyzna interesuje sie kobieta to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
2 minuty temu, goownopsasialala napisał:

dlaczego chcesz sie umowic z nudna dziewczyna?

nudne to jest twoje życie. 

Mie masz pracy , pieniędzy i dziewczyny i co najwazniejsze jest rok 2019 a ty niemasz nawet smartfona prymityw ie. 

Kazda malolata i gnój w gimbie ma smartfon, power bank i głośnik bluetooth, a dla ciebje to jest kosmos jaskiniowcu. 

HUAWEI RULES!!! 

cyniK HUAWEI HUAWEI HUAWEI HUAWEI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules

Gdzie jestes Asiutko?dlaczego jestes taka zimna ja tylko chce byc mily I adorowac cie dlaczego dla ciebie to nic nie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość z miasta Katowice napisał:

nudne to jest twoje życie. 

Mie masz pracy , pieniędzy i dziewczyny i co najwazniejsze jest rok 2019 a ty niemasz nawet smartfona prymityw ie. 

Kazda malolata i gnój w gimbie ma smartfon, power bank i głośnik bluetooth, a dla ciebje to jest kosmos jaskiniowcu. 

HUAWEI RULES!!! 

cyniK HUAWEI HUAWEI HUAWEI HUAWEI!!

nie mam pracy bo nie chce byc takim frajerem i odrzutkiem ktory zasuwa za grosze kilka tysiecy miesiecznie a jego jedynymi atrakcjami w zyciu jest uzbierac na auto i kupno smartfona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
8 minut temu, goownopsasialala napisał:

asiutka ma kolege juz wiec po co masz sie z nia nudzic??

ona ma komege a ciebie żadna laska niechce bo jestes prymitywny zacofany  cywilizacyjnje freak

a dlaczego tak jest? 

bo nie masz 🤳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A akurat sluchawki czy glosniki bluetooth sa do niczego, to jest dobre dla tumanow, ktorzy nie maja pojecia o tym co to znaczy dobry dzwiek, i laza z tymi glosniczkami JBL i tylko halasuja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość z miasta Katowice napisał:

ona ma komege a ciebie żadna laska niechce bo jestes prymitywny zacofany  cywilizacyjnje freak

a dlaczego tak jest? 

bo nie masz 🤳

ciesze sie z tego

wole nie miec kolezanek i byc soba niz miec dziewczyne ale byc nieszczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
2 minuty temu, goownopsasialala napisał:

nie mam pracy bo nie chce byc takim frajerem i odrzutkiem ktory zasuwa za grosze kilka tysiecy miesiecznie a jego jedynymi atrakcjami w zyciu jest uzbierac na auto i kupno smartfona 😉

dziekinyemu ze mam auto wzrasta moj status spoleczny. 

Gdy leje deszcz ja jade jak pan audi na raty, a ty idziesz przemoczony jak lump i trzesiesz sie z zimna gdy mi w dóópę grzeje podgrzewany fotel. 

Widzisz roznice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość z miasta Katowice napisał:

dziekinyemu ze mam auto wzrasta moj status spoleczny. 

Gdy leje deszcz ja jade jak pan audi na raty, a ty idziesz przemoczony jak lump i trzesiesz sie z zimna gdy mi w dóópę grzeje podgrzewany fotel. 

Widzisz roznice? 

status spoleczny wsrod bydla, ktorzy tak jak ty cale zycie tylko pracuja zeby kupic auto i smartfona??? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
4 minuty temu, goownopsasialala napisał:

ciesze sie z tego

wole nie miec kolezanek i byc soba niz miec dziewczyne ale byc nieszczesliwy

miłość dodaje skrzydeł ta odwzajemniona, a ze ty jestes creepy freak musisz celować  w jakąś lafirynde wartą ciebie. 

Jak to mówią, każda potwora znajdzie ... 😁🙋🏻‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość z miasta Katowice napisał:

miłość dodaje skrzydeł ta odwzajemniona, a ze ty jestes creepy freak musisz celować  w jakąś lafirynde wartą ciebie. 

Jak to mówią, każda potwora znajdzie ... 😁🙋🏻‍♂️

Nie dzieki, wole sobie korzystac z zycia i sobie jezdzic na rowerze po Londynie, to cos o czym ty mozesz pomarzyc ;). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
3 minuty temu, goownopsasialala napisał:

status spoleczny wsrod bydla, ktorzy tak jak ty cale zycie tylko pracuja zeby kupic auto i smartfona??? 

 

miesiac temu kupiłem sobie nowy tv led w sklepie, a ty co sobie kupiłeś, czapeczke z bangladeszu za 1, 50 funta od śniadka???😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojade jeszcze 2 albo 3 maratony w londynie kilka razy wejde na snowdon i juz mam zayebisty kaloryferek i super wyrzezbione cialo, niczym instamodel, ale przykro mi moje cialo nie jest i nie bedzie na sprzedaz, a kiedy znajde zone, to bedzie mogla mnie dotykac po kaloryferze a nie wielkim brzuchu XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość z miasta Katowice napisał:

miesiac temu kupiłem sobie nowy tv led w sklepie, a ty co sobie kupiłeś, czapeczke z bangladeszu za 1, 50 funta od śniadka???😂 

Ja nie ogladam telewizji XD. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
2 minuty temu, goownopsasialala napisał:

Nie dzieki, wole sobie korzystac z zycia i sobie jezdzic na rowerze po Londynie, to cos o czym ty mozesz pomarzyc ;). 

no tak nie ma to jak londynski smog😁

Dzięki wolę ten Krakowski, i zawsze jest szansa ze spotkam tam Anne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
2 minuty temu, goownopsasialala napisał:

Dojade jeszcze 2 albo 3 maratony w londynie kilka razy wejde na snowdon i juz mam zayebisty kaloryferek i super wyrzezbione cialo, niczym instamodel, ale przykro mi moje cialo nie jest i nie bedzie na sprzedaz, a kiedy znajde zone, to bedzie mogla mnie dotykac po kaloryferze a nie wielkim brzuchu XDDD

ja jem codziennie od lat pol kilo miesa czesto surowego tatara, czy skire z golonki i brzucha nie mama za to mam siłę po mięsie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość z miasta Katowice napisał:

no tak nie ma to jak londynski smog😁

Dzięki wolę ten Krakowski, i zawsze jest szansa ze spotkam tam Anne. 

nie byles w londynie wiec sie nie wypowiadaj, niedaleko londynu jest morze, poza tym w Londynie powietrze bylo dla mnie bardzo dober i swieze, bo niedaleko plynie wielka rzeka Tamiza... To w Kaliszu malej miescince powietrze bylo 15 razy gorsze. xD

W sobote wieczorem jak sobie szedlem na moscie i ogladalem pieknie oswietlony london bridge to dopiero bylo super powietrze ale ty nigdy tego nie przezyjesz, bo widzisz ja nie mam pieniedzy a po londynie maratony sobie jezdze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

mięso, Facebook, huawei, instagram i youtube. 

to sens mojego życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×