Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka

Dziwne zachowanie faceta

Polecane posty

Gość Gosc

Nareszcie jakaś szanująca się kobieta, taka kobieta to skarb.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość dobra rada napisał:

Zostaw go, facet który znika nawet na jeden dzień jest już mocno podejrzany.

Dokladnie, cały dzień nie miał czasu żeby napisać chic jednego SMS-a? Na 90% spotyka się tez z inna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nareszcie jakaś szanująca się kobieta, taka kobieta to skarb.Pozdrawiam.

Kłoda której facet nie pociąga, bo jest oziębła. Takie są te "szanujące". Z kolei "szanujący się" faceci to cipcie których żadna kobieta nie chce. To sobie tłumaczą, że są "porządni". Zwykłe żałosne koniotrzepki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie, cały dzień nie miał czasu żeby napisać chic jednego SMS-a? Na 90% spotyka się tez z inna 

Z inną? Z pięcioma innymi 🙂  Ech te kre tynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Z inną? Z pięcioma innymi 🙂  Ech te kre tynki. 

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kłoda której facet nie pociąga, bo jest oziębła. Takie są te "szanujące". Z kolei "szanujący się" faceci to cipcie których żadna kobieta nie chce. To sobie tłumaczą, że są "porządni". Zwykłe żałosne koniotrzepki. 

Uważasz, że kobietę powinien każdy mężczyzna pociągać? Spotykalam się z nim trzy miesiące, bo chciałam go bliżej poznać, jaki jest naprawdę, a nie dlatego że jestem kłoda.Zdawalam sobie sprawę, że przez miesiąc mogl udawać kogoś, kim nie jest w rzeczywistości, no i się nie pomylilam.Po trzech miesiącach maska spadła, teraz widzę że już mu mniej na mnie zależy, nie dzwoni cały czas, nie pisze ciągle jak mu na mnie zależy, nawet dobranoc już nie pisze, skończyl się teatr, aktorowi maska opadła, gdyby faktycznie coś czuł prawdziwego starałby się nadal, ale już mu się znudziło, bo minęło trzy miesiące i nadal jesteśmy tylko dobrymi przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"Uważasz, że kobietę powinien każdy mężczyzna pociągać?"

X

Nie każdy, ale ukochany z którym chce się spędzić życie - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Alka napisał:

 

Uważasz, że kobietę powinien każdy mężczyzna pociągać? Spotykalam się z nim trzy miesiące, bo chciałam go bliżej poznać, jaki jest naprawdę, a nie dlatego że jestem kłoda.Zdawalam sobie sprawę, że przez miesiąc mogl udawać kogoś, kim nie jest w rzeczywistości, no i się nie pomylilam.Po trzech miesiącach maska spadła, teraz widzę że już mu mniej na mnie zależy, nie dzwoni cały czas, nie pisze ciągle jak mu na mnie zależy, nawet dobranoc już nie pisze, skończyl się teatr, aktorowi maska opadła, gdyby faktycznie coś czuł prawdziwego starałby się nadal, ale już mu się znudziło, bo minęło trzy miesiące i nadal jesteśmy tylko dobrymi przyjaciółmi.

3 miesiące i relacja nie posunęła się do przodu...nic z tego nie będzie, gdyby ku zależało juz bylibyscie para (bez wzgledu a to czy był seks czy nie)..Koleś trzyma Cie jako kolo zapasowe, jak mu się nudzi to się odezwie czy kilo czas spędzi, pewnego nawet Cie lubi ale to tyle. Bardzo możliwe ze spotyka się tez z inna i ogólnie to szuka ,,lepszej". Miej honor i zakoncz to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geg

A nalegał na seks? Poruszał ten temat w ogóle?

Bo może on tego nie traktuje jak związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka
6 godzin temu, Gość Geg napisał:

A nalegał na seks? Poruszał ten temat w ogóle?

Bo może on tego nie traktuje jak związku.

Tak, nalegał na seks ale dziś znów od rana nie ma z nim kontaktu, więc coś jest z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

po pierwsze primo  - 3 miesiące jeśli nie jesteś dziewicą to długo- nie jestem wykorzystywaczem niewiast ale nie wiem czy bym tyle wytrzymał -no chyba że były pieszczoty pocałunki,jakaś ręczna robótka/petting  itp-jeśli nic z tego nie było przez 3 miesiące no to sorry ale co się spodziewałaś

po drugie primo-ze swoją żoną pierwszy raz miałem po miesiącu - i od 10 lat jesteśmy razem i szczęśliwi-także nie generalizujmy że kobieta która długo czeka jest "porządna"a inne kobiety że tak powiem szybsze są .........

i po trzecie primo -jeśli ty wariujesz już po 1 dniu jak on ci nic nie odpisze -to mam dla niego jedną radę chłopie wiej gdzie pieprz rośnie

 

życzę powodzenia w poszukiwaniu mężczyzny z taki podejściem do tematu (tzn "my way o highway")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Bolek nic o mnie nie wiesz, może mam jakiś powód dla którego tak długo nie decyduje się na ten krok, a twoja wulgarna odzywka tylko o tobie swiadczy, ubliżanie komuś to  twój jezyk na co dzień? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka
10 godzin temu, Gość facet napisał:

po pierwsze primo  - 3 miesiące jeśli nie jesteś dziewicą to długo- nie jestem wykorzystywaczem niewiast ale nie wiem czy bym tyle wytrzymał -no chyba że były pieszczoty pocałunki,jakaś ręczna robótka/petting  itp-jeśli nic z tego nie było przez 3 miesiące no to sorry ale co się spodziewałaś

po drugie primo-ze swoją żoną pierwszy raz miałem po miesiącu - i od 10 lat jesteśmy razem i szczęśliwi-także nie generalizujmy że kobieta która długo czeka jest "porządna"a inne kobiety że tak powiem szybsze są .........

i po trzecie primo -jeśli ty wariujesz już po 1 dniu jak on ci nic nie odpisze -to mam dla niego jedną radę chłopie wiej gdzie pieprz rośnie

 

życzę powodzenia w poszukiwaniu mężczyzny z taki podejściem do tematu (tzn "my way o highway")

Nie było żadnej ręcznej robótki, nie wariuje że on nie odpisuje tylko chciałam, chyba kultura tego wymaga żeby napisał smsa np przepraszam ale idę spać, nie będę dziś dostępny a nie zniknąć,  jeśli przyzwyczaił mnie do dzwonienia do mnie cały czas po 10 razy. Trzy miesiące to nie jest długo, to jest dopiero czas gdy troszkę się poznaliśmy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×