Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak sie rozwijac intelektualnie

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem mezczyzna, nie mam zbyt wiele do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czytaj dużo książek, oglądaj ciekawe programy telewizyjne, spotykaj się z ludźmi, którzy mają coś interesującego do powiedzenia. A przede wszystkim - dużo rozmawiaj, dużo pisz, dużo koresponduj. Podejmuj wyzwania intelektualne, bo to doskonałe ćwiczenia.  To wszystko kształtuje intelekt i zdolność do prowadzenia interesujących konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

intelektualiści mają w życiu przesrane. Znałem paru takich oczytanych, dobrze uczyli się w szkole, potem mieli tylko problemy ( z pracą, bo żadna im nie odpowiadała, z dziewczynami,  bo nikt ich nie chciał). Nawet spotkałem jednego takiego kolegę z klasy, ma teraz 30 lat

i dosłownie nic, mieszka z rodzicami jak dziecko, masakra. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale dość często. Czasem lepiej być takim średniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość tommy napisał:

intelektualiści mają w życiu przesrane. Znałem paru takich oczytanych, dobrze uczyli się w szkole, potem mieli tylko problemy ( z pracą, bo żadna im nie odpowiadała, z dziewczynami,  bo nikt ich nie chciał). Nawet spotkałem jednego takiego kolegę z klasy, ma teraz 30 lat

i dosłownie nic, mieszka z rodzicami jak dziecko, masakra. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale dość często. Czasem lepiej być takim średniakiem.

Ten kolega to pewnie zwykły zarozumialec, który myśli że pozjadał wszystkie rozumy:) a nie żaden intelektualista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jestem mezczyzna, nie mam zbyt wiele do powiedzenia

Mężczyzna powinien więcej robić niż mówić. Nie każdy ma być intekektualistą, jak nie kazdy potrafi zbudowac dom czy naprawic samochód, bądź mężczyzną, kobieta potrzebuje mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×