Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

CZERWCÓWKI 2020

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusiaa

Jest już ktoś na czerwiec??? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Ja bym bardzo chciała, ale jeszcze muszę poczekać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ja też jeszcze czekam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 godzinę temu, Gość Aneta napisał:

Ja też jeszcze czekam 😉

Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

W niedzielę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja sie boje testowac. Tesk kupiony mialam testowac wczoraj. Spoznia sie 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Czego się boisz? Co ma być to i tak będzie 😉 ja czekam do terminu , gdzie test da miarodajny wynik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Bo zaczęliśmy się starać a potem stwierdziłam że muszę zmienić pracę i teraz nie wiem co robić. A w obecnej już psychicznie nie da się wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Coś o tym wiem. Ale jeśli się udało to i tak już długo nie będziesz pracować 😁 po macierzyńskim na spokojnie sobie czegoś poszukasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
7 godzin temu, Gość Aga napisał:

Ja sie boje testowac. Tesk kupiony mialam testowac wczoraj. Spoznia sie 5 dni

Testuj, testuj. Chyba lepiej wiedzieć i układać konkretny plan na przyszłość niż się ciągle zastanawiać co będzie 😉 Trzymam kciuki, żeby wynik był taki jakiego pragniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
8 godzin temu, Gość Aneta napisał:

W niedzielę 😁

Ja też planuję w niedzielę! 😄 @ mam dostać dopiero w przyszłą środę, ale w niedzielę będzie to 12 dpo i mam nadzieję, że będzie już coś widać jeśli się udało. Ja z tych niecierpliwych jestem niestety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ja chyba bardziej niecierpliwa, bo u mnie będzie dopiero 10dpo😂 ale od wczoraj pobolewanie mnie podbrzusze i co chwilę biegam siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja póki co objawów żadnych nie mam. Tzn bolą mnie piersi, ale ostatnio zawsze bolą od razu po owulacji, więc nic nadzwyczajnego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Hej ja mam nadzieję, że czerwiec będzie też szczęśliwy dla mnie. Za 7 dni powinna przyjść @. Generalnie z objawów to chyba nic konkretnie... pojawił się śluz taki mleczny o konsystencji kremu i jakby piersi są bardzo delikatne w dotyku skóra zrobiła się miękka jak pupa niemowlaka. Mam nadzieję że to jest to. Test czeka na swój dzień chociaż najchętniej to bym już zrobiła. Temp w okolicach 37.0 -37.2

 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Co ma być to będzie, nie ma też co się nastawiać za bardzo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A który cykl się staracie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, u mnie 24 dc ale nie wytrzymałam i zrobiłam test 🙂 bardzo bardzo bardzo słaba krecha, oby za parę dni się potwierdziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Ona napisał:

Hej ja mam nadzieję, że czerwiec będzie też szczęśliwy dla mnie. Za 7 dni powinna przyjść @. Generalnie z objawów to chyba nic konkretnie... pojawił się śluz taki mleczny o konsystencji kremu i jakby piersi są bardzo delikatne w dotyku skóra zrobiła się miękka jak pupa niemowlaka. Mam nadzieję że to jest to. Test czeka na swój dzień chociaż najchętniej to bym już zrobiła. Temp w okolicach 37.0 -37.2

 

Pozdrawiam 

Hej, ja kupiłam zapas testów na allegro i (ponieważ jestem bardzo niecierpliwa) już zatestowałam. Niestety w aptece ciężko o testy z czułością 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Hej dziewczyny u mnie 3 cykl starań w sumie to nie pełny bo ten pierwszy po odstawieniu tabletek więc nie liczyłam że się uda.

Dziś miałam ogromną ochotę zrobić test ale się opanowałam:-). 

Temp nadal 37 więc może może coś jest na rzeczy. Staram się nie nastawiac bo w poprzednim cyklu miałam wszystkie objawy a @ przyszła jak w zegarku. 

Karusia18192 chyba mogę gratulować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 godzinę temu, karusia18192 napisał:

Hej, u mnie 24 dc ale nie wytrzymałam i zrobiłam test 🙂 bardzo bardzo bardzo słaba krecha, oby za parę dni się potwierdziło. 

W takim razie bardzo bardzo bardzo nieśmiało Ci gratuluję 😁 Oby za kilka dni druga kreska była już wyraźna! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Karusia18192 mam pytanie jak długie masz cykle, że wyszedł już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Ona napisał:

Hej dziewczyny u mnie 3 cykl starań w sumie to nie pełny bo ten pierwszy po odstawieniu tabletek więc nie liczyłam że się uda.

Dziś miałam ogromną ochotę zrobić test ale się opanowałam:-). 

Temp nadal 37 więc może może coś jest na rzeczy. Staram się nie nastawiac bo w poprzednim cyklu miałam wszystkie objawy a @ przyszła jak w zegarku. 

Karusia18192 chyba mogę gratulować 🙂

Dziękuję, oby za parę dni kreski były już konkretne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Karusia18192 mam pytanie jak długie masz cykle, że wyszedł już test?

Niestety po porodzie moje cykle są nieregularne i szczerze to jak loteria. Między 26-32 dni, więc rozpiętość duża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Pytam bo ja mam 26 dniowe cykle, a że ciekawość jest najgorsza więc szukam usprawiedliwienia jak bym zrobiła test przed czasem. Narazie twardo się trzymam i nawet nie patrzę w kierunku szafki z testem ale wiadomo korci. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
33 minuty temu, Gość Ona napisał:

Pytam bo ja mam 26 dniowe cykle, a że ciekawość jest najgorsza więc szukam usprawiedliwienia jak bym zrobiła test przed czasem. Narazie twardo się trzymam i nawet nie patrzę w kierunku szafki z testem ale wiadomo korci. 

 

Ja też mam 26 dniowe. I też mnie już baaardzo korci, żeby zrobić. Tym bardziej, że jutro idę do znajomych na urodziny. Bez względu na wynik pić alkoholu i tak zapobiegawczo nie będę, bo nigdy nie wiadomo, ale lepiej by mi się "nie piło" wiedząc, że jest już konkretny powód 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Kasia napisał:

Ja też mam 26 dniowe. I też mnie już baaardzo korci, żeby zrobić. Tym bardziej, że jutro idę do znajomych na urodziny. Bez względu na wynik pić alkoholu i tak zapobiegawczo nie będę, bo nigdy nie wiadomo, ale lepiej by mi się "nie piło" wiedząc, że jest już konkretny powód 😉

Ja bym robiła na Waszym miejscu 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Oj karusia18192 korcisz nas 🙂 trochę się boję że za szybko bo jednak jutro będzie 5 dni do @. Ja dziś mam kiepski dzień co chwilę bóle i do tego mam wrazenie ze zapachy mi przeszkadzają. Nie chce sobie wmawiać. 

Kasia a u Ciebie który dzień cyklu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie

Czesc :) u mnie termin porodu wypada na sam koniec maja :)

chcialam wam tylko powiedzieć , że czasami testy mogą zrobić psikusa :) 

ja odstawiłam tabletki anty i w pierwszym cyklu się udało. 

Robilam testy tydzień przed @ i nic nawet cienia drugiej kreski nie było . Przez ten tydzień testowałam co chwile Cykle przed tabletkami miałam 30-31 dni 

dopiero 34 dnia cyklu pojawiła się druga blada kreska :) 

wiec czasem los płata figle :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Oj karusia18192 korcisz nas 🙂 trochę się boję że za szybko bo jednak jutro będzie 5 dni do @. Ja dziś mam kiepski dzień co chwilę bóle i do tego mam wrazenie ze zapachy mi przeszkadzają. Nie chce sobie wmawiać. 

Kasia a u Ciebie który dzień cyklu?

 

U mnie tydzień do okresu (przynajmniej tak przewiduję i mam nadzieję że nie nadejdzie). Kreski mi wyszły na dwóch testach, bardzo słabe ale widoczne. Mam cały zapas testów więc szaleję 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×