Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

Praca za granicą, nasze doświadczenia

Polecane posty

Siemka ogólnie chcę założyć temat o naszej pracy za granicą czyli ile zarabiamy czym się zajmujemy no i pomóc może tym którzy jeszcze nie wyjechali by zbierali dupę i to robili jak chcą zarobić na własne mieszkanie i samochód a nie mieszkać u Mamusi całe życie 😄 

 

Wielka Brytania: zarobki 2.000 £ miesięcznie i tyle też odkładam na konto bo mam już opłacone wyżywienie i zakwaterowanie, pracuję jako opiekun osoby starszej. Fajna praca, bez stresów, piję sobie zazwyczaj herbatkę z podopiecznymi, oglądam z nimi telewizor, większość czasu w ciągu dnia spędzam na laptopie 😄 a tak to jedyne o co się martwię to higiena podopiecznego 😄 

jakie mam plany?

zarobić 100 tysięcy w rok, wrócić do Polski i zrobić prawo jazdy C+E, by móc pracować w transporcie i robić tą dychę ale tutaj w kraju 😄 

a Potem to może USA albo Australia, kto wie 

 

Pozdrawiam

zachodnia Polska, 22 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu

To w końcu UK, czy zachodnia Polska?/ zdecydu jsię lala

hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziecko weź nie nie zmyślaj, idź spać może już się późno robi, jutro szkoła.

A jesli to twoje wyimaginowanee opiekowanie się osobami starszymi polega na oglądaniu tv i siedzeniu na laptopie, to współczuję twoim podopiecznym, bo jesteś opiekunką do d.u.p.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Heniu napisał:

To w końcu UK, czy zachodnia Polska?/ zdecydu jsię lala

hahaha

błaźnie, 22 lata mieszkałem w zachodniej Polsce a teraz pracuję w United Kingdom

 

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Dziecko weź nie nie zmyślaj, idź spać może już się późno robi, jutro szkoła.

A jesli to twoje wyimaginowanee opiekowanie się osobami starszymi polega na oglądaniu tv i siedzeniu na laptopie, to współczuję twoim podopiecznym, bo jesteś opiekunką do d.u.p.y

sory zapomniałem, że jest tu wielu polaków robaków którzy żyją na socjalu, może pochwal się chociaż gdzie ty pracujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brawo! 22 lata i już dobry plan na start! Ja zdecydowałam się na emigrację dość późno bo w wieku 26 lat, po studiach i zdobyciu trochę doświadczenia. Teraz żałuję, że nie wcześniej, bo życie jest znacznie łatwiejsze zagranicą. Trzymam kciuki i powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Brawo! 22 lata i już dobry plan na start! Ja zdecydowałam się na emigrację dość późno bo w wieku 26 lat, po studiach i zdobyciu trochę doświadczenia. Teraz żałuję, że nie wcześniej, bo życie jest znacznie łatwiejsze zagranicą. Trzymam kciuki i powodzenia! 

Dziękuje za miłe słowa, bardzo cenie ludzi którzy osiągają sukces i pomagają go osiągać też innym 🙂

Ja z mojego życia dotychczas wyciągnąłem wnioski, że by się odnaleźć pierw szczególnie w pracy trzeba dobrze poznać świat, stąd też ta decyzja o pracy w transporcie. 

Studia planuję w wieku 28-30 jak będę już w miarę ustatkowany czyli będę miał tą kawalerkę bądź firmę i będę mógł sobie pozwolić na dziedzica 😛 Pozdrawiam raz jeszcze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goo

Cocka jeśli studia to tylko za granicą. Polskie są nic nie warte. Nikt na zachodzie na nie nie patrzy. A w PL pracy po studiach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, P. Pravik napisał:

 

UWAGA TO TROLL TUTAJ PISZE ŻE MA 24 LATA I ODPIERO JEDZIE DO UK 

 

WIDAĆ ŻE NIE MA POJĘCIA O CZYM PISZE JUŻ Z TYMI ZAROBKAMI NIEŹLE ODLECIAŁ 

Pravik już ci pisałem, że jak zaczynałem jak miałem 22 lata, teraz mam 24 lata.

I tak to są realne zarobki w Wielkiej Brytanii, 500 funtów czyli 2.500 zł tygodniowo to jest norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, cocka napisał:

błaźnie, 22 lata mieszkałem w zachodniej Polsce a teraz pracuję w United Kingdom

 

sory zapomniałem, że jest tu wielu polaków robaków którzy żyją na socjalu, może pochwal się chociaż gdzie ty pracujesz? 

Odpiszę Ci, pracuję na recepcji w college.

Nie mam absolutnie żadnych zasiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I jesteś trollem który ściemnia, że opiekun osób starszych i niepełnosprawnych zarabia 500 funtow netto tygodniowo.

taki opiekun w Uk zarabia może 70% tego, jeśli nie mniej.

W przeciwieństwie do Ciebie, mieszkam w UK długo i znam wielu ludzi, pracowałam kiedys w firmie rekrutacyjnej, widzialam na oczy mnóstwo ogłoszeń o pracę i wiem, jakie są płace w wielu sektorach.

wiec dziecko, proszę, nie zmyślaj, bo się pogrążasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość gość napisał:

I jesteś trollem który ściemnia, że opiekun osób starszych i niepełnosprawnych zarabia 500 funtow netto tygodniowo.

taki opiekun w Uk zarabia może 70% tego, jeśli nie mniej.

W przeciwieństwie do Ciebie, mieszkam w UK długo i znam wielu ludzi, pracowałam kiedys w firmie rekrutacyjnej, widzialam na oczy mnóstwo ogłoszeń o pracę i wiem, jakie są płace w wielu sektorach.

wiec dziecko, proszę, nie zmyślaj, bo się pogrążasz.

Chciałem zachęcić, bo tyle się zarabia, 400- 500 funtów to są minimalne stawki dla ludzi którzy nie mają wykształcenia, doświadczenia i prawa jazdy,

ja mam wszystko czyli wykształcenie, prawo jazdy i doświadczenie i takie pieniądze mi płacą z pocałowaniem ręki.

Mam porobić ci zdjęcia ogłoszeń żeby ci udowodnić, że się mylisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, cocka napisał:

Chciałem zachęcić, bo tyle się zarabia, 400- 500 funtów to są minimalne stawki dla ludzi którzy nie mają wykształcenia, doświadczenia i prawa jazdy,

ja mam wszystko czyli wykształcenie, prawo jazdy i doświadczenie i takie pieniądze mi płacą z pocałowaniem ręki.

Mam porobić ci zdjęcia ogłoszeń żeby ci udowodnić, że się mylisz?

Mam doświadczenie, wykształcenie i prawo jazdy - i nie mam 500 funtów netto na tydzien. Pensję mam miesięczną w okolicach 1500 netto i mi tak pasuje, wyobraź sobie. Nawet oszczędzamy - mam partnera i on zarabia ciut więcej, pracujemy oboje ok 35 godzin na tydzień.Aha i nie mieszkamy w drogim i zatłoczonym Londynie, mieszkamy dobre 300km od Londynu.

A z ciekawości, ile ci płacą za to trollo-lolo? 10 złotych na godzinę? 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, cocka napisał:

Mam porobić ci zdjęcia ogłoszeń żeby ci udowodnić, że się mylisz?

A proszę, dawaj linki/zdjęcia do ogłoszeń, z indeed i innych, popatrzę choc aktualnie pracy nie szukam, bo moją bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Mam doświadczenie, wykształcenie i prawo jazdy - i nie mam 500 funtów netto na tydzien. Pensję mam miesięczną w okolicach 1500 netto i mi tak pasuje, wyobraź sobie. Nawet oszczędzamy - mam partnera i on zarabia ciut więcej, pracujemy oboje ok 35 godzin na tydzień.Aha i nie mieszkamy w drogim i zatłoczonym Londynie, mieszkamy dobre 300km od Londynu.

A z ciekawości, ile ci płacą za to trollo-lolo? 10 złotych na godzinę? 😛

 

nic nie płacą za to trollo-lolo nie wiem po co w ogóle szukałem jakiegoś forum, chciałem pogadać z kimś poważnym dla kogo 100 tysięcy w rok to jest coś gdy ktoś ma 20 lat, ale popełniłem ogromny błąd bo zapomniałem że w pcimiu dolnym w żabce zarabia się 14 miliardów i nie Polaków nie ma mocnych. Straszny błąd było wejść na to forum po 4 latach xoxo 

 

piszcie proszę ile macie lat, czy macie 30- czy 50 lat bo nie dość, że piszecie jako gość to do tego jesteście kompletnie anonimowi, nie proszę was o kolor skóry, oczu czy wyznanie, poziom niepełnosprawności czy numer buta, zwyczajnie podawajcie wiek ludzie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×