Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margaretka

Nie wiem co mam myśleć

Polecane posty

Gość Margaretka

Hej wszystkim,pisałam tu już wcześniej o chłopaku który zostawił mnie po prawie 3 latach i wyjechał za granice. Znalazł tam nową,właściwie najpierw napisał że tylko piszą ale w tamtym momencie uprawiałam z nim cyberseks (znowu) a gdy przestałam bezczelnie napisał mi ze coś z tego będzie... Wiem ze to głupie,bardzo glupie i wiem ze w ten sposób nigdy mnie nie uszanuje ale w jego wiadomościach zobaczyłam pewna niepewność czy na pewno chce to wszystko ze mną kończyć i zaczynać z kimś nowym,oboje zadecydowaliśmy ze będzie lepiej jak przez jakiś czas nie będziemy utrzymywać kontaktu. Zapytałam czy się zobaczymy jeszcze kiedyś on napisał ze na pewno,bo byłam ważna częścią jego życia i zawsze będzie mnie miał w sercu. Jestem jeszcze młoda,on zreszta tez,myślicie ze ten jego nowy związek może być poważny gdy poznał ja po 2 tygodniach od wyjazdu i uprawiał ze mną cyberka,wówczas gdy z nią pisał? Czy jeżeli będzie chciał wrócić mam mu pozwolić? Czuje ze mogłabym mu wybaczyć to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon się zabawia

Proszę, proszę🤮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Dragon się zabawia napisał:

Proszę, proszę🤮 

On się mści, zara będzie sprzątał 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka
11 minut temu, Gość gosc napisał:

On się mści, zara będzie sprzątał 😂😂😂

Co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka

Ale Ty głupia jesteś i bez honoru, zaufalabys facetowi który z premedytacją moze lecieć na dwa fronty? On zrobił sobie z Ciebie kolo zapasowe, w razie jakby z nowa niunia nie wyszło to przyleci do Ciebie (pewnie na seks), nie widzisz tego? Koles główno warty ale widać jesteś desperatka i pewnie jeszcze będziesz walczyć o niego byleby wrócił 😂 a nawet jak wróci to Ci doprawi rogi lub znowu odejdzie jak pozna lepsza. Otrzasnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 godzinę temu, Gość Margaretka napisał:

Hej wszystkim,pisałam tu już wcześniej o chłopaku który zostawił mnie po prawie 3 latach i wyjechał za granice. Znalazł tam nową,właściwie najpierw napisał że tylko piszą ale w tamtym momencie uprawiałam z nim cyberseks (znowu) a gdy przestałam bezczelnie napisał mi ze coś z tego będzie... Wiem ze to głupie,bardzo glupie i wiem ze w ten sposób nigdy mnie nie uszanuje ale w jego wiadomościach zobaczyłam pewna niepewność czy na pewno chce to wszystko ze mną kończyć i zaczynać z kimś nowym,oboje zadecydowaliśmy ze będzie lepiej jak przez jakiś czas nie będziemy utrzymywać kontaktu. Zapytałam czy się zobaczymy jeszcze kiedyś on napisał ze na pewno,bo byłam ważna częścią jego życia i zawsze będzie mnie miał w sercu. Jestem jeszcze młoda,on zreszta tez,myślicie ze ten jego nowy związek może być poważny gdy poznał ja po 2 tygodniach od wyjazdu i uprawiał ze mną cyberka,wówczas gdy z nią pisał? Czy jeżeli będzie chciał wrócić mam mu pozwolić? Czuje ze mogłabym mu wybaczyć to...

 Myślę ze z tobą cyberka  a ją dmuchał w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Margaretka napisał:

po 2 tygodniach od wyjazdu i uprawiał ze mną cyberka,wówczas gdy z nią pisał? Czy jeżeli będzie chciał wrócić mam mu pozwolić? Czuje ze mogłabym mu wybaczyć to...

Mogłabyś wybaczyć? Nie tylko zdradę ale "działanie na dwa fronty" i porzucenie? Skoro mogłabyś...

Ja nie nie potrafiłabym.🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×