Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleczka

Zakupy w kiosku RUCH

Polecane posty

Jakie macie zdanie na temat nowej wersji starych kiosków RUCH?

Jeśli o mnie chodzi to jest dobrze,ale mogłoby być jeszcze lepiej.

Ja osobiście mam duży sentyment do takich budek z prasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja również bardzo sie lubię, niby gazete czy krzyżówke można kupić wszędzie, jednak kiosk to kiosk. Nic sie z nim nie równa :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozak

Jak dla mnie bomba, rewelacyjna opcja odbioru paczki w kiosku. Czas oczekiwania do pięciu dni roboczych, tanio i najważniejsze, że paczki przychodzą w nienaruszonym stanie a gdy dostarczała mi paczkę firma kurierska różnie się zdarzało. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepan

Sentyment ot jedno, a to, że można dostać tam prawie wszystko to drugie i jest to niewątpliwie zaletą. Cieszę się, że kioski przerodziły się w saloniki i można wejść do środka, gdzie pomieszczenia sa klimatyzowane lub ogrzewane. Czekam tylko jeszcze aż będzie można kupić tam hotdogi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juras

Wiele razy zamawiałem różne rzeczy przez internet i ciągle tylko wybierałem dostawę drogą kurierską nie wiedząc nawet jak prostą i szybką opcją jest odbiór paczki w ruchu. Ostatnio sparzyłem się na kurierze bo miał przyjechać o umówionej godzinie a spóźnił się godzinę przez co nie poszedłem na umówione spotkanie. Koniec z tym teraz tylko biorę paczka w kiosku jest to najlepsza forma dostawy waszej przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek 

wiele razy zamawiam paczki przez Internet i zawsze wybieram możliwość odbioru paczki w RUCH jest to dla mnie tańsza opcja i punkt odbioru mam nie daleko pracy i zawszę mogę odebrać paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

czeto odwiedzam RUCH  jest moje ulubione miejsce gdzie mogę kupić ulubioną książkę czy gazetę a teraz jeszcze częściej mogę odwiedzać bo zmawiam przesyłki z opcją odbioru w RUCH  i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia

Paczka w ruchu należy do moich ulubionych dostaw przesyłki i jeśli tylko mam okazję wybieram ją za każdym razem. Polecam ją zwłaszcza wszystkim tym, którzy dużo kupują przez internet ponieważ wychodzi to dużo taniej i nie trzeba siedzieć w domu i czekać na kuriera. A przy okazji można trafić w Ruchu na ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×