Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karola

Bardzo bolesna miesiączka

Polecane posty

Gość Karola

Przed ciąża miesiączki miałam spoko a po porodzie to jakiś koszmar. Miesiączka jest bardzo obfita i bardzo bolesna. Ból można porównać z bólem porodowym. Boli mnie strasznie w krzyzach i jest to nie do wytrzymania dodam ze boli mnie krocze i rozywa odbyt. Czy któraś tak ma? Może macie jakieś sposoby na to ? Mozliwe że to przez nadzerke? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja nie mam jeszcze dzieci ale od zawsze mam bolesne miesiączki az do tego stopnia że wyladowalam raz w szpitalu i od tamtego czasu mam silne leki na receptę .. Mam nadzieje ze właśnie po porodzie wszystko sie zmieni . Ale u Ciebie to dosyć dziwna sytuacja ze po porodzie takie silne bole . Mysle że powinnas udac sie do lekarza i mu o tym powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sp2
26 minut temu, Gość Karola napisał:

Przed ciąża miesiączki miałam spoko a po porodzie to jakiś koszmar. Miesiączka jest bardzo obfita i bardzo bolesna. Ból można porównać z bólem porodowym. Boli mnie strasznie w krzyzach i jest to nie do wytrzymania dodam ze boli mnie krocze i rozywa odbyt. Czy któraś tak ma? Może macie jakieś sposoby na to ? Mozliwe że to przez nadzerke? 

 

Mi to trochę wygląda na endometriozę. Lekarze często bagatelizują ból miesiączkowy, a to wcale nie jest żadna norma. Możesz ewentualnie mieć zrosty w macicy i kroczu. Nadżerka raczej nie ma wpływu na ból podczas miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kiedy miałaś ostatnio badanie usg dopochwowe i ile czasu po porodzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankaa

Idź do lekarza bo coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli to pierwsza miesiączka po porodzie to moja koleżanka miała tak samo, byłam przy niej, wyła, wiła się, płakała, u lekarza wszystko wyszło w porządku, następne były bezbolesne. Całą moją ciąże się bałam, zwłaszcza, że ja przed ciążą brałam leki przeciwbólowe na recepte przez ból, a po porodzie miesiączka bezbolesna całkowicie, co zawsze mnie zadziwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

A kiedy miałaś ostatnio badanie usg dopochwowe i ile czasu po porodzie jesteś?

 już dwa lata po porodzie. Usg miałam robione ok 3 miesiące temu jak zdiagnozowano u mnie nadrzerke.     :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko mogę poradzić na obfite tampony Beppy, ale zależy jak bardzo masz je obfite... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w wieku 19-20 lat pomogły mi pigułki, później zaczęłam po nich tyć więc przeszłam na mechaniczna anty, diafragme caya, teraz staram się o kolejne dziecko więc się nie zabezpieczam, ale kiedyś hormony pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Krwawnik na te sprawy, poza oczywiście konsultacją lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×