Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Prawo i sprawiedliwość powinno sprowadzić 100 tys Azjatek dla Polaków

Polecane posty

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gos napisał:

Księża akurat mają kobiety, nawet była ostatnio afera że syn beaty Szydło ksiądz zaliczył jakąś kobietę

Większość księży nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Większość księży nie ma. 

Skąd wiesz, sporo na pewno ma, zwłaszcza że mają pieniądze, za to jestem pewien że 99% zakonnic nie ma faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goss5r8u

Lepiej samemu pojechać i sobie sprowadzić azjatke. Myślę ,że to lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goss5r8u

Moim zdaniem faceci z polski zamiast latać za polskimi księżniczkami powinni wyjechać do azji i ściągać sobie dziewczyny z tych krajów. Nie są to jakies kosmicznie koszty by wyjechać itp.

Koreanki i japonki mogą do pl bez wizy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😅😅😅
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

 Dlaczego Azjatki? Są ładne 

😂🤣😂🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość 😅😅😅 napisał:

😂🤣😂🤣😂

Polki zazdrosne 😂😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość 😅😅😅 napisał:

😂🤣😂🤣😂

Polki zazdrosne 😂😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Jest bardzo łatwo znaleźć fajnego, porządnego faceta, pod warunkiem że nie patrzycie na wygląd.

Jaaasne to może Ty przestan patrzyc na wygląd? Gdybyś miał do wyboru ładna i zgrabna kobietę z tajnym charakterem i równie fajna, mądra (a nawet fajniejsza od tej pierwszej) kobietę ale brzydka i z nadwagą to jasne ze wybralbys ladniejsza. Jak się ma wybór to wybiera się osoby atrakcyjne dla nas, to chyba normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

ja nie chce z tajnym charakteren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boris

Tu jest jeszcze ten plus że Azjatki wyglądają ładnie i młodo również po czterdziestce. Warto poważnie się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta nadwyżka mężczyzn to ma żony Ukrainki, a to głównie mezczyźni wyjeżdżają do roboty za granice, więc zwalniają miejsce, suma summarum wolnych Palaków w Polsce jest mniej niż Polek,dlatego niektórzy mają żone i kochankę pannę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Koreanki mają swój kraj o wiele bogatszy od polski. Ale są inne kraje, wietnam, laos, tajlandia, możliwe że biedne osoby z tamtych krajów chciałby przyjechać do polski gdyby miały taką szansę. Nie chodzi o to że nie mogę nikogo znaleźć tylko po prostu nie mam ochoty na szukanie kogoś w obecnej sytuacji gdzie kobiet jest mało, sporo jest już dawno zajęta itd co doprowadziło do tego że kobiety strasznie księżniczkują "ten nie tamten nie, ten wysoki ale nie ma dużego, ten nie ma swojej firmy itd..."

Dlatego być może napływ kobiet coś by zmienił na naszym zepsutym rynku matrymonialnym

Nic by to nie zmieniło,oprócz tego że super facet miałby 5 kobiet do wyboru a nie jedna A ty znowu zero , ostatnio facet w Gorzowie zabił ukrainke bo poszła do innego, azjatki też by nie brały najgorszych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Boris napisał:

Tu jest jeszcze ten plus że Azjatki wyglądają ładnie i młodo również po czterdziestce. Warto poważnie się nad tym zastanowić.

Nie wszystkie, tylko te które całe życie chowają skórę przed słońcem,bo tak naprawdę skóra najbardziej się starzeje przez opalanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Goss5r8u napisał:

Lepiej samemu pojechać i sobie sprowadzić azjatke. Myślę ,że to lepsze...

Ta sprowadzisz azjatke jako nieudacznik wydasz kasę a inny przystojniak ci ja sprzatnie sprzed nosa za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jaaasne to może Ty przestan patrzyc na wygląd? Gdybyś miał do wyboru ładna i zgrabna kobietę z tajnym charakterem i równie fajna, mądra (a nawet fajniejsza od tej pierwszej) kobietę ale brzydka i z nadwagą to jasne ze wybralbys ladniejsza. Jak się ma wybór to wybiera się osoby atrakcyjne dla nas, to chyba normalne. 

Tak. Ale gdybym miał do wyboru ładną z niefajnym charakterem i mniej atrakcyjną z fajnym charakterem, to wybrałbym tę drugą. To raz, a dwa dla was 80% facetów jest brzydkich, więc nie ma co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nic by to nie zmieniło,oprócz tego że super facet miałby 5 kobiet do wyboru a nie jedna A ty znowu zero , ostatnio facet w Gorzowie zabił ukrainke bo poszła do innego, azjatki też by nie brały najgorszych 

Też jest taka możliwość, samemu też dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Nie będzie żadnych azjatek. Prezes woli koty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2019 o 12:24, Gość taki obraz wasz napisał:

Jest takich wielu w Polsce, tylko nie jesteście nimi zainteresowane. Np chyba że po 30, jak już się wyszalejecie z przystojniakami. Ale wtedy i tak nie kochacie takiego faceta i ciągle się na nim wyżywacie.

Oj, czuje zapach incela :D. Dopóki nie poznałam swojego narzeczonego, to zwykle faceci ze mną zrywali. I nie jojczyłam po internetach, że faceci nie chcą takiej fajnej laski ;D.

Może masz po prostu pecha, może celujesz w nieodpowiednie dziewczyny, a może po prostu powinieneś się nieco zastanowić nad sobą. 

Mówisz, że patrzymy tylko na wyląd. Wy faceci też patrzycie na wygląd, jest 1:1 :D. Ale nie tylko wygląd się liczy. Poza tym ładne to, co się komu podoba, np.: moja przyjaciółka wyszła za faceta, za którrym ja bym się na pewno nie obejrzała na ulicy. A ona świata poza nim nie widzi. Bycie przystojnym, czy piękną to wbrew pozorom indywidualna kwestia.

Ale z wyglądem jest jeszcze jeden haczyk w sumie. Uroda to jedno. Ale po prostu trzeba o siebie zadbać, chociaż minimalnie. Nie mówię o garniturze Zegnia i fryzurze a'la David Beckham :D. Raczej chodzi o w mairę ładny wygląd, ładne, dobrane ciuchy, może jakiś zapach... Czasem przydaje się jakiś pomysł na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 19.09.2019 o 02:43, Gość Gość napisał:

Jak powszechnie wiadomo w Polsce w wieku 18-30 lat jest o 100 tysięcy mniej kobiet niż mężczyzn, a więc nie każdy ma szansę na drugą połówkę. Społeczeństwo ma to gdzieś bo każdy myśli o sobie, a o takich jak ja wszyscy sobie przypomną jak wybuchnie wojna i trzeba będzie jechać na front w obronie waszych majątków i cnót. Dlatego zakładam społeczną debatę by społeczeństwo dało szansę na miłość takim nieśmiałym mężczyznom jak ja i pomogło znaleźć miłość. Dlaczego Azjatki? Są ładne i nieśmiałe, w dodatku pracowite. Idą wybory a media milczą na temat samotnych Polaków

😀 nie znasz azjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×