Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina

Plamienie w ciąży

Polecane posty

Gość Ewelina

Dziewczyny wszedzie się mówi że plamienie w ciąży to częste zjawisko, że nie ma co się martwić (chociaż zbadać trzeba) itd

jestem ciekawa ile z was plamilo w ciąży, jaka była przyczyna, jak wyglądało plamienie i jak zakończyła się ciąża.

moje 2 ciąże poroniłam. Zaczęło się brązowe ciapanie a na usg okazało się że nie ma zarodka (puste jajo 7tydz) a w drugim przypadku serce przestało bić 10tydz ale plamienie było różowawym śluzem. Lekko pod światło było widać że podbarwione krwią. 

Obecnie 8 tydzień trzeciej ciąży. Obudziłam się z lekkim krwawieniem. Czerwona krew  na papierze gdy się wycierałam po siusiu. Przyznam że niemam za bardzo nadziei, ale dodzwoniłam się do lekarza i mam podjechać na 9

właśnie się zbieram, położyłam się jeszcze chwile i tak sobie myśle napisze post czy faktycznie są przypadki że plamienia/ krwawienia okazały się nie groźne.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam lekkie plamienia do końca pierwszego trymestru mniej więcej w terminie w jaki byłaby miesiączka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja delikatnie plamilam dwa razy, ale po stosunku. Lekarz powiedział, że może się tak zdarzyć, bo wszystko jest bardzo ukrwione w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ja nie miałam plamienale kuzynka miała w obu ciazach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Ja miałam prawie okres, dużo świeżej krwii. Byłam w 3 miesiącu ciąży. Na szczęście wszystko było OK. Syn urodził się tydzień po terminie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

U mnie jednak miła niespodzianka, dziecko ok. Urosło i serduszko nadal bije ale mam krwiaka obok. Stąd krwawienie. Powiedzieli ze samo się wchłonie 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
8 minut temu, Gość Ewelina napisał:

U mnie jednak miła niespodzianka, dziecko ok. Urosło i serduszko nadal bije ale mam krwiaka obok. Stąd krwawienie. Powiedzieli ze samo się wchłonie 🤷🏻‍♀️

No to dobrze, że z dzieciątkiem wszystko w porządku. Moja koleżanka też miała na początku ciąży krwiaka i lekarz też powiedział, że będzie go obserwował, bo może się sam wchłonie i nie będzie trzeba ingerować. I miał rację, na następnej wizycie już nie było po nim śladu. Odpoczywaj i dbaj o siebie. Dużo zdrówka dla Was ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
28 minut temu, Gość Kasia napisał:

No to dobrze, że z dzieciątkiem wszystko w porządku. Moja koleżanka też miała na początku ciąży krwiaka i lekarz też powiedział, że będzie go obserwował, bo może się sam wchłonie i nie będzie trzeba ingerować. I miał rację, na następnej wizycie już nie było po nim śladu. Odpoczywaj i dbaj o siebie. Dużo zdrówka dla Was ☺️

Nie mogę w to uwierzyć nadal. Byłam pewna że powiedzą mi że już po wszystkim 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×