Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mówi sie, że wrażliwość to taka fajna cecha, że dobrze o kimś świadczy

Polecane posty

Gość Gość

Jeśli objawia się tak jak u Ciebie urojonym mężem i poglądami z dupy to owszem. Przeraża mnie. To jednak prawda że każda stara panna bez bolca to jakiś dziwolag. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość vvv napisał:

Ty i inne kobiety też nas nie znacie, a mimo to nie macie problemu, by twierdzić, że jesteśmy tacy sami jak inni albo że to nasza wina, że nie możemy nikogo znaleźć.

No bo Wasza, przecież nie moja :) Nie możecie nikogo znaleźć, bo najwyraźniej się nie podobacie płci przeciwnej i tyle... No co ja Ci na to poradzę, życie jest brutalne i tyle. Rozumiem, że niepowodzenia mogą człowieka zdołować, ale skoro rzekomo tyle próbujesz i bez żadnych efektów, to powinieneś poszukać winy w sobie a nie u wszystkich dookoła. Przede wszystkim, przestań się tak ciągle żalić, bo takie umizgi z cyklu: "jestem taaaki wartościowy ale każda mnie odrzuca, bo nie jestem przystojny" żadnej dziewczynie nie zaimponują. No taki marudzący facet to jakaś tragedia... I nie mówię tego teraz złośliwie.

10 minut temu, brokentiger87 napisał:

może po prostu masz nerwicę lub inne zaburzenie bądź chorobę afektywną, a dorabiasz ideologie

Nie, nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
15 godzin temu, Mizo napisał:

No bo Wasza, przecież nie moja 🙂

No nie moja, niebycie przystojnym nie jest moją winą i nie jest zależne ode mnie.

15 godzin temu, Mizo napisał:

Przede wszystkim, przestań się tak ciągle żalić, bo takie umizgi z cyklu: "jestem taaaki wartościowy ale każda mnie odrzuca, bo nie jestem przystojny" żadnej dziewczynie nie zaimponują. No taki marudzący facet to jakaś tragedia... I nie mówię tego teraz złośliwie.

Poza kafe tego nie robię, więc to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
4 godziny temu, Gość vvv napisał:

No nie moja, niebycie przystojnym nie jest moją winą i nie jest zależne ode mnie.

Poza kafe tego nie robię, więc to nie ma znaczenia.

Stary...jeszcze gorzej od brzydkich mezczyzn maja brzydkie kobiety. I jakos żyją:) Kobietom czesciej tez wytyka sie brak atrakcyjnosci. Facet nadrobi intelektem i osivowoscia. A czym nadrobi brzydka kobieta bez biustu i pupy? Skoro mezczyzni to wzrokowcy? Poza tym skoro taki jestes brzydki to szukaj dziewczyn ze swojej ligi. 

A juz w ostatecznosci pogodz sie z samotnoscia.  Da sie to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×