Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza

Starania o dziecko

Polecane posty

Gość Iza

Cześć. Jestem zdesperowana od kilku lat staramy się o dziecko. Mam cykle 26-27 dni. Aktualnie 23 dzień cyklu test ciążowy niestety pokazał jedna kreskę. Nie wieńczy mogę się łudzić ze jeszcze coś z tego będzie? Kiedy sobie pomyślałam ze jak przed okresem nie dostanę „ świra” strasznie bywam nerwowa i co miesiąc robię awantury, to wtedy będzie oznaczać ciąże. Wiec teraz jestem spokojna jak nie ja a chyba ciąży brak :-(  czy myślicie ze jest jeszcze szansa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak od kilku lat staracie sie o dziecko tzn ze czas sie wybrac do kliniki leczenia nieplodnosci i tam poznac przyczynę. Bedziecie wiedziec na czym stoicie. Ew zdecydowac się na in vitro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Robiliśmy wszystkie badania i jest ok. Mamy już jedno dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie masz AMH? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Nie mam pojecia musiałabym pogrzebać w papierach. Ogólnie to mam niedoczynnosc  tarczy ale aktualnie ok, jedynie to mogę mieć prolaktyna podwyższona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli badania Twoje i męża są ok, a i tak nic nie wychodzi to masz dwa wyjścia. Próbować dalej x lat albo iść do kliniki niepłodności. Od razu in vitro i tak nie zrobisz, zapewne zaproponują najpierw inseminacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

ale Ja jestem w klinice na razie próbujemy jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to próbuj. Nikt Ci tu przecież nie da cudownej rady. I pamiętaj, że in vitro też może się nie udać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Moje pytanie głupio może skonstruowane stad tak głupie odpowiedzi ... nie pytam, co mam robić, nie pytam o invitro, bo wykluczam taka możliwość. Moje pytanie brzmi- czy w 23 dc test negatywny jest wiarygodny i czy brak typowych dla mnie objawów zbliżającego się okresu może świadczyć o ciąży. To są moje pytania a nie co i gdzie powinnam robić ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po cholere robisz test przed terminem okresu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O nie, to znowu ona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×