Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asf

czekam aż kobieta mnie zaprosi na randke

Polecane posty

Gość Asf

czy to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE

absolutnie NIE, szczególnie w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asf

jak nie zaprosi to nie pójdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asf

jestem księciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boris

Podpisuję się to niemożliwe w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

To jakiś nowy trend.Siedzisz i czekasz łaskawie aż cie zaprosza..to czekaj dalej.. faceci dzisiaj to łamagi.my też czekany na wasz ruch i można nieraz czekać bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Wszystko jest możliwe. Byłem kiedyś podczas wakacji kilka dni na wsi. Miałem 20 lat. Mieszkała tam bardzo ładna dziewczyna.  Miała 17 lat. Ja do niej nie podchodziłem i nie zagadywałem jej gdyż się wstydziłem. Miałem ochotę poznać ją, ale nieśmiałość była skuteczną barierą. Pewnego dnia mój kolega wszedł do naszego pokoju i powiedział - zobacz kogo przyprowadziłem. To była ona. Spotkał ją przy domu, w którym mieszkaliśmy podczas pobytu na wsi. Ona po prostu przyszła pod nasz dom gdyż chciała mnie poznać. Dziewczyna wykazała inicjatywę gdyż czekała na mój ruch ale ja byłem pasywny. Nie będę pisał o tym co działo się potem. Było cudownie. To były najpiękniejsze wakacje w moim życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Zależy od sposobu bycia , kobiety jeśli jest odważna i jej się podobasz to raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to możliwe ale musisz dawać sygnały że jesteś tylko kolegą, wtedy jej sie umysł zdobywcy załączy i zacznie cie atakować. Ja tak miałem, tylko to troche z dupy wyszło, bo jak ja o niej myślałem to moje propozycje nie przechodziły, więc jak pies musiałem warować na jej zaproszenie.

Więc może lepiej wziąć sprawy w swoje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Czarna napisał:

To jakiś nowy trend.Siedzisz i czekasz łaskawie aż cie zaprosza..to czekaj dalej.. faceci dzisiaj to łamagi.my też czekany na wasz ruch i można nieraz czekać bez konca

czyli sama jesteś łamagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Nie księciem  jesteś ale chyba KSIĘDZEM. ! Kobiet sa ma Cię zapraszać, co ty ulomny jesteś,jak można rak myśleć i na to czekać, beznadziejny jesteś, współczuję tej biednej kobiecie która się w tobie zakochała i czeka żebyś zaprosił ją  na kawę ,dereń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Taka prawda napisał:

Nie księciem  jesteś ale chyba KSIĘDZEM. ! Kobiet sa ma Cię zapraszać, co ty ulomny jesteś,jak można rak myśleć i na to czekać, beznadziejny jesteś, współczuję tej biednej kobiecie która się w tobie zakochała i czeka żebyś zaprosił ją  na kawę ,dereń 

kolejną królewną z drewna zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie zaprosi, bo chodzi o to byś ty wziął odpowiedzialność za to co robisz, a nie wycofał się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie zaprosi, bo chodzi o to byś ty wziął odpowiedzialność za to co robisz, a nie wycofał się .

Ty tak samo możesz wziąć odpowiedzialność za to co robisz, a nie wycofywała się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goopie

Kobiety nie zapraszają facetów bo facet pomyśli że są łatwe albo chcą chcą seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, malinka 123 napisał:

Ja się nigdy nie wycofywuje jeśli mam cos czarno na białym.

Faceci w większości też. Ale tego czarno na białym ze strony kobiet bardzo często brakuje. Więc faceci odpuszczają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość goopie napisał:

Kobiety nie zapraszają facetów bo facet pomyśli że są łatwe albo chcą chcą seks.

Faceci nie zapraszają kobiet bo kobieta pomyśli że są łatwi albo chcą seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 20.09.2019 o 13:51, Gość Czarna napisał:

To jakiś nowy trend.Siedzisz i czekasz łaskawie aż cie zaprosza..to czekaj dalej.. faceci dzisiaj to łamagi.my też czekany na wasz ruch i można nieraz czekać bez konca

Jakbyście nie odrzucały nas za każdym razem, gdy próbujemy zagadać, to byście teraz nie musiały czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×