Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

17 latka ma pytanie

Polecane posty

Gość Ania

Mam 17 lat od 2 tyg i jestem dziewica, ale dodam ze miałam 4 chłopaków a teraz mam 19 letniego i oczywiście całujemy się uprawiamy pitting nago itd. No ale jestem dziewica,

czy jestem zacofana patrząc na dzisiejsze 17 latki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
4 minuty temu, ŻycieKopieMniePoJajcach napisał:

JESTEŚ SZMATĄ

Why

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
2 minuty temu, ŻycieKopieMniePoJajcach napisał:

bo z gołą pizzdą mu się pokazujesz

Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stac sie ... mozesz  byc w kazdej chwili   ale dziewica  juz nie będziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Straszne co ty robisz ja czegoś takiego nie robiłam zwłaszcza przed ślubem jak możesz nie patrz na innych prawdziwy mężczyzna to zrozumie że nie  moim rozumieją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Straszne co ty robisz ja czegoś takiego nie robiłam zwłaszcza przed ślubem jak możesz nie patrz na innych prawdziwy mężczyzna to zrozumie że nie  moim rozumieją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Straszne co ty robisz ja czegoś takiego nie robiłam zwłaszcza przed ślubem się rozbierać jak możesz nie patrz na innych prawdziwy mężczyzna to zrozumie że nie  moim rozumieją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
 

Mam 17 lat od 2 tyg i jestem dziewica, ale dodam ze miałam 4 chłopaków a teraz mam 19 letniego i oczywiście całujemy się uprawiamy pitting nago itd. No ale jestem dziewica,

czy jestem zacofana patrząc na dzisiejsze 17 latki czy nie?

zacofana umysłowo ? Tak. Jesteś zacofana umysłowo.

Rodzice nie wpoili ci, że po 1989 roku w polsce rozszalał się szatan rozpusty i zdeformował rozumienie przykazań bożych.

Tobie się wydaje, że jesteś zacofana... poszłaś do przodu z lewakami, .... i się cofnęłaś w normalności. 

wniosek... lewaki idą w złą stronę. Ty się zapitingowałaś z nimi. Masz związek nie tylko z 5 już szmaciarzami.... ale  dodatkowo masz związek z szatanem. Wyspowiadaj się, i pokutę odpraw. Najpierw się nawróć. Odrzuć tego chłopaka, poszukaj prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×