Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Brak okresu

Polecane posty

Gość Gość

Hej laski. Dwa dni spóznia mi sie okres i nie wiem czy juz testować czy czekac od okolo tygodnia mam typowe objawy miesiączki bola mnie piersi ale nie jakos bardzo mocno i sa twarde i brzuch mnie boli jak na okres juz dobre kilka dni . WcZoraj tak bolało mnie podbrzusze ze bylam pewna ze zaraz dostanę a tu nic .. I cisza juz dziś narazie nie boli .. Kurde nie wiem co myslec o tym.. Staram się już bardzo długo do tego mam niedoczynność tarczycy i juz w sumie nie licze nawet na nic... Takze nie jestem za bardzo przekonana .. Ale moze jednak . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób, będziesz wiedziała czy czekać na okres czy nie. 

Jesteś 2 dni po terminie, więc wyjdzie Ci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja tez boje sie testowac chociaz u mnie oprocz okresu zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwsze objawy ciąży są takie same jak nadchodzącej miesiączki jeżeli cykle masz jak w zegarku to sprawdź już dziś, jeżeli masz raz tak, raz siak to przelicz ile najdłużej czekałaś np. 36 dni i wtedy zrób. Niedoczynność nie zablokuje Ci zajcia w ciążę pod warunkiem, że bierzesz leki i utrzymujesz stały, prawidłowy poziom hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam własciwie regularne co miesiac miedzy 26-28 dni a dzis 30 dzien cyklu ale od dwoch tygodni dopiero biore leki na tarczyce bo się dowiedziałam niedawno i nie wiem . Piersi bolały mnie mocniej teraz już słabiej bolą tylko sa dosyć mocno twarde a mysle ze jakby to byla ciaza to by bolały mocniej a nie slabiej hmm ... Tez mysle ze moze przez te hormony co zaczęłam brac moze sie przesunąć trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×