Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona90

laseroterapia

Polecane posty

Gość zakrecona90

hej wszytskim, ostanio wykryto u mnie nadzerkę, calkowicie przypadkiem, poszłam do ginekologa po przedluzenie recepty i niestety powiedzial ze trzeba usunac. Byłam w przychodni, a jednak zabieg chciałabym miec prywatny. Jestem z natury ogromna panikara i nie chciałabym miec zabiegu jakimis przestarzałymi metodami, wyczytałam, ze najlepsza teraz jest laseroterapia/ fotokoagulacja (nie wymrazanie i nie wypalanie) ale niestety nigdzie w okolicach Trójmiasta nie mogę znaleźć takiej usługi. Bardzo proszę o pomoc, czy możecie mi polecic jakiegoś super specjalistę i gabinet, który oferuje laseroterapię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam inny problem, w który nie chce się zagłębiać ale jeżeli jesteś zdecydowana na taki zabieg to jedź nawet do Warszawy tak jak ja i masz spokój. Chodziłam w Trójmieście do lekarzy, dawali mi tylko możliwość operacji w szpitalu gdzie przy moim problemie zwykle kończy się i tak niepowodzeniem, a nawet pogorszenie, o bólu i skomplikowanej rekonwalescencji nie wspomnę. Pojechałam do Warszawy do chirurga, który wykonywał właśnie zabieg laserowy i nie żałuję. To nie koniec świata, a własny spokój i komfort wart jest paru złotych więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona90
Dnia 21.09.2019 o 21:04, Gość Gość napisał:

Miałam inny problem, w który nie chce się zagłębiać ale jeżeli jesteś zdecydowana na taki zabieg to jedź nawet do Warszawy tak jak ja i masz spokój. Chodziłam w Trójmieście do lekarzy, dawali mi tylko możliwość operacji w szpitalu gdzie przy moim problemie zwykle kończy się i tak niepowodzeniem, a nawet pogorszenie, o bólu i skomplikowanej rekonwalescencji nie wspomnę. Pojechałam do Warszawy do chirurga, który wykonywał właśnie zabieg laserowy i nie żałuję. To nie koniec świata, a własny spokój i komfort wart jest paru złotych więcej.

Dzięki za rady:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×