Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...ka//

zauroczona chamem

Polecane posty

Gość ...ka//

Może ktoś mi doradzi. Nie wiem czy dać szane takiemu chłopakowi. Zacznę od tego ,ze miesiąc temu poszłam do pracy,nie znałam miasta ludzi. Byłam mega zestresowana i pierwszego dnia wpadłam na tego kolesia i jego kumpla. Wpadłam dosłownie, Zderzyliśmy się we drzwiach. Przez moją głupotę,bo byłam mega zestresowana, ale on ten koleś zachował się jak cham wyśmiał mnie przy tym koledze. Od pierwszego dnia się przyczepił do mnie. Była akcja,że wszyscy tam się znają ja doszłam nowa i ten typ mnie non stop wyśmiewał. Jego kolega był miły, żartował ze mną ,pocieszał a tamten robił mi jazdy,Myślałam ,że odejde z pracy, ale zacisnęłam zęby i olałam chama. Unikałam go udawałam,ze nie słyszę itp. I potem się stało coś dziwnego, bo przez ten miesiąc bardzo się jakoś polubiłam z jego kolegą i nie wiem może mu coś powiedział o mnie miłego,ale ten cham się zmienił bardzo co do mnie. Zaczął być mega miły. Nawet jak coś mi docinał,to mówił,ze to żarty.W końcu zaczął mnie pdrywać. Spotkam się z nim w poniedziałek w pracy, ale się zastanawiam ciągle, czy dać mu szansę,Czy olać go.On mi się bardzo podoba z wyglądu ,ale tym dziwnym zachowaniem swoim na początku bardzo mnie zraził.  Chyba jestem jakaś dziwna, ale poczułam do niego jakąś chemię od pierwszego dnia. Ciągle myśle jaki jest w łóżku. Chyba jestem jakaś nienormalna,bo on mi się śni nawet w nocy.to są bardzo erotyczne sny z nim, Miał ktoś tak??? Dać mu szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idio////tka z ciebie
12 minut temu, Gość ...ka// napisał:

Może ktoś mi doradzi. Nie wiem czy dać szane takiemu chłopakowi. Zacznę od tego ,ze miesiąc temu poszłam do pracy,nie znałam miasta ludzi. Byłam mega zestresowana i pierwszego dnia wpadłam na tego kolesia i jego kumpla. Wpadłam dosłownie, Zderzyliśmy się we drzwiach. Przez moją głupotę,bo byłam mega zestresowana, ale on ten koleś zachował się jak cham wyśmiał mnie przy tym koledze. Od pierwszego dnia się przyczepił do mnie. Była akcja,że wszyscy tam się znają ja doszłam nowa i ten typ mnie non stop wyśmiewał. Jego kolega był miły, żartował ze mną ,pocieszał a tamten robił mi jazdy,Myślałam ,że odejde z pracy, ale zacisnęłam zęby i olałam chama. Unikałam go udawałam,ze nie słyszę itp. I potem się stało coś dziwnego, bo przez ten miesiąc bardzo się jakoś polubiłam z jego kolegą i nie wiem może mu coś powiedział o mnie miłego,ale ten cham się zmienił bardzo co do mnie. Zaczął być mega miły. Nawet jak coś mi docinał,to mówił,ze to żarty.W końcu zaczął mnie pdrywać. Spotkam się z nim w poniedziałek w pracy, ale się zastanawiam ciągle, czy dać mu szansę,Czy olać go.On mi się bardzo podoba z wyglądu ,ale tym dziwnym zachowaniem swoim na początku bardzo mnie zraził.  Chyba jestem jakaś dziwna, ale poczułam do niego jakąś chemię od pierwszego dnia. Ciągle myśle jaki jest w łóżku. Chyba jestem jakaś nienormalna,bo on mi się śni nawet w nocy.to są bardzo erotyczne sny z nim, Miał ktoś tak??? Dać mu szanse??

typowa kobieta , lubisz łobuzów??? dosrał ci a ta chce mu loda zrobić???hahahah  w odbyt eż bierzez?? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena

kultury troche chamie

pewnie jesteś typowy sebix sam poniżasz kobiety

jak jest chemia daj mu szanse

moze to " końskie zaloty były" hihi

daj znać jak się zdeklaruje sytuacja

powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość magdalena napisał:

kultury troche chamie

pewnie jesteś typowy sebix sam poniżasz kobiety

jak jest chemia daj mu szanse

moze to " końskie zaloty były" hihi

daj znać jak się zdeklaruje sytuacja

powodzenia

Kubix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Kubix?

ślepy jesteś?? sperma ci mózg zalała?? mówie ku///rwa sebix bydlaku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Kubix?

nie wiem o co pytasz, ale może ktoś jeszcze się wypowie...

dzięki Magdalena ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
4 minuty temu, Gość ...ka// napisał:

nie wiem o co pytasz, ale może ktoś jeszcze się wypowie...

dzięki Magdalena ;*

up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
8 minut temu, marawstala napisał:

Zmiana może być tylko chwilowa... 

 

wiem i chyba tego się boje najbardziej, nie wiem tylko czemu z jakiegoś powodu iskrzy między nami od pierwszego dnia i serio on mnie kręci bardzo, natomiast nie jestem taka,że wskoczę mu zaraz do łóżka!!! bo mam dziwne obawy,że on na to liczy..

kurde nie wiem , głupia sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość ...ka// napisał:

wiem i chyba tego się boje najbardziej, nie wiem tylko czemu z jakiegoś powodu iskrzy między nami od pierwszego dnia i serio on mnie kręci bardzo, natomiast nie jestem taka,że wskoczę mu zaraz do łóżka!!! bo mam dziwne obawy,że on na to liczy..

kurde nie wiem , głupia sytuacja

Bo kręcą Cię źli chłopcy : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość ...ka// napisał:

wiem i chyba tego się boje najbardziej, nie wiem tylko czemu z jakiegoś powodu iskrzy między nami od pierwszego dnia i serio on mnie kręci bardzo, natomiast nie jestem taka,że wskoczę mu zaraz do łóżka!!! bo mam dziwne obawy,że on na to liczy..

kurde nie wiem , głupia sytuacja

gdyby z jego strony byla chemia to by Cie nie wyśmiewał tylko.od pocztku podrywal i starał się lepiej poznać Ciebie. Jeśli juz to raczej temu drugiemu się podobasz który od poczatku był miły. A ten cham moim zdaniem.teraz rozpoczął GRE, chce sprawdzić czy lecisz na niego, podpompowac sobie ego i zaciągnąć Cie do lozka, odhaczyc. Jeśli byś się dala to później dopiero może zacząć Cie obsmarowywac w pracy i smiac się ze był chamski dla Ciebie a Ty i tak na niego polecialas, to raczej taki wredny typ. Nawet jeśli nie pójdziesz z nim do łóżka ale pijdziesz z nim.na randkę to juz będzie miał satysfakcję ze Ci się podoba...nie warto bo masz dużo do stracenia, pracujecie tam oboje. Miej honor dziewczyno i olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W komediach romantycznych taki schemat często się pojawia... Na początku się czubia... później się lubią... coś im przeszkadza... później się godzą i tak też się kończy. Żyli długo i szczęśliwie : )

Ale to tylko filmy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety często cham udowadnia naprawdę jakim jestem chamem..wiec nie warto.. dawać mu tej satysfakcji..i iść na  randkę. Nigdy...się nie dowiesz  i nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

gdyby z jego strony byla chemia to by Cie nie wyśmiewał tylko.od pocztku podrywal i starał się lepiej poznać Ciebie. Jeśli juz to raczej temu drugiemu się podobasz który od poczatku był miły. A ten cham moim zdaniem.teraz rozpoczął GRE, chce sprawdzić czy lecisz na niego, podpompowac sobie ego i zaciągnąć Cie do lozka, odhaczyc. Jeśli byś się dala to później dopiero może zacząć Cie obsmarowywac w pracy i smiac się ze był chamski dla Ciebie a Ty i tak na niego polecialas, to raczej taki wredny typ. Nawet jeśli nie pójdziesz z nim do łóżka ale pijdziesz z nim.na randkę to juz będzie miał satysfakcję ze Ci się podoba...nie warto bo masz dużo do stracenia, pracujecie tam oboje. Miej honor dziewczyno i olej go.

Dzięki,że to napisałaś, bo gdzieś podświadomie to samo myślałam,co więcej w poprzedniej pracy dałam się poderwać koledze, i zle się to skończyło, stąd między innymi zmiana miasta, aż jestem w szoku,że znowu jakoś powielam ten sam błąd ,tzn cia.gnie mnie do takich łobuzów, ale nie będzie żadnej randki, bo pamiętam jak z poprzenim wysżło

dzięki kochana :*

co do drugiego chłopaka, no jest miły, ale z mojej strony to nic nie ma, taki brat bardziej niż facet heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
13 minut temu, marawstala napisał:

W komediach romantycznych taki schemat często się pojawia... Na początku się czubia... później się lubią... coś im przeszkadza... później się godzą i tak też się kończy. Żyli długo i szczęśliwie : )

Ale to tylko filmy... 

chyba się za dużo naoglądałam komedii romantycznych, ale też pierwszy raz miałam taką sytuację,żeby ,mnie ktoś aż tak wkurzał i tak jakoś niezdrowo fascynował jednocześnie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestety często cham udowadnia naprawdę jakim jestem chamem..wiec nie warto.. dawać mu tej satysfakcji..i iść na  randkę. Nigdy...się nie dowiesz  i nie...

masz rację chyba niestety heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ...ka// napisał:

chyba się za dużo naoglądałam komedii romantycznych, ale też pierwszy raz miałam taką sytuację,żeby ,mnie ktoś aż tak wkurzał i tak jakoś niezdrowo fascynował jednocześnie heheh

Przerabialam to na sobie.. nie warto..był chamem i jest nadal i stara się czasem podbudowac swoje ego moim kosztem. Tyle ile razy ile mnie wysmial i upokorzyl nie jest warte tej fascynacji.Nie rób mojego błędu..bo ha się nim teraz jeszcze bardziej brzydze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
43 minuty temu, marawstala napisał:

W komediach romantycznych taki schemat często się pojawia... Na początku się czubia... później się lubią... coś im przeszkadza... później się godzą i tak też się kończy. Żyli długo i szczęśliwie : )

Ale to tylko filmy... 

 

to chyba najglupszy z gatunkow filmowych :)

Lepiej juz obejrzec horror (pod warunkiem, ze ma dobry senariusz) i niekoniecznie typu slasher :)

A do Autorki : odpowiedz zawarta jest w Twoim pierwszym poscie : facet podoba Ci sie z wygladu (sny, o ktorych piszesz to potwierdzaja).

Ciagnie Cie do niego fizycznie i tyle :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

 

to chyba najglupszy z gatunkow filmowych 🙂

Lepiej juz obejrzec horror (pod warunkiem, ze ma dobry senariusz) i niekoniecznie typu slasher 🙂

A do Autorki : odpowiedz zawarta jest w Twoim pierwszym poscie : facet podoba Ci sie z wygladu (sny, o ktorych piszesz to potwierdzaja).

Ciagnie Cie do niego fizycznie i tyle 🙂

 

Wiem, właśnie gustuje w horrorach : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nigdy więcej chamow..ten jeden wystarczył.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po prostu spodobal ci sie wyglądu a wtedy charajter ma goowno do rzeczy jak sie ktos spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

Do autorki: jesteś typową głupią polską pochwą z ciągotami do prostaczkó. Widocznie rodzice w genach przekazali Ci elementy patologiczne. Znajdziesz łobuza, dasz się zapładonić prostemu chamkowi, a później płacz ze faceci są źli.

Nie, to nie tak. To Ty jesteś głupia bo takie Twoje przeznaczenie.

Mam 35 lat, jestem facetem, mam intelignetną kobietę z którą planuję dziecko, pewnie też inteligentne. I tacy jak Ty - i Twój chłopak - są dla mnie szlamem prostackim, który tylko zaśmieca pulę genetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przed chwilą, Gość facet napisał:

Do autorki: jesteś typową głupią polską pochwą z ciągotami do prostaczkó. Widocznie rodzice w genach przekazali Ci elementy patologiczne. Znajdziesz łobuza, dasz się zapładonić prostemu chamkowi, a później płacz ze faceci są źli.

Nie, to nie tak. To Ty jesteś głupia bo takie Twoje przeznaczenie.

Mam 35 lat, jestem facetem, mam intelignetną kobietę z którą planuję dziecko, pewnie też inteligentne. I tacy jak Ty - i Twój chłopak - są dla mnie szlamem prostackim, który tylko zaśmieca pulę genetyczną.

A weź... gdyby miała się z nim spotkać to już by się spotkała i o radę by nie pytała...

Nie obrażaj ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość marawstala napisał:

A weź... gdyby miała się z nim spotkać to już by się spotkała i o radę by nie pytała...

Nie obrażaj ludzi!

I tak się spotka, a on już tak poprowadzi temat, że wywali ją jak psa na ostro.

Kobiety atawistycznie mają wgenerowaną kopulację z chamami, obserwuję was już długo i to się potwierdza (mamy z dziewyczną z was niezłą bekę - was - czyli kobiet z pospólskimi naleciałościami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahha
5 minut temu, Gość facet napisał:

Do autorki: jesteś typową głupią polską pochwą z ciągotami do prostaczkó. Widocznie rodzice w genach przekazali Ci elementy patologiczne. Znajdziesz łobuza, dasz się zapładonić prostemu chamkowi, a później płacz ze faceci są źli.

Nie, to nie tak. To Ty jesteś głupia bo takie Twoje przeznaczenie.

Mam 35 lat, jestem facetem, mam intelignetną kobietę z którą planuję dziecko, pewnie też inteligentne. I tacy jak Ty - i Twój chłopak - są dla mnie szlamem prostackim, który tylko zaśmieca pulę genetyczną.

Raczej mądre dziecko po glupim ojcu nie będzie. Twoja laska tez.glupia ze wziela deebila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przed chwilą, Gość facet napisał:

I tak się spotka, a on już tak poprowadzi temat, że wywali ją jak psa na ostro.

Kobiety atawistycznie mają wgenerowaną kopulację z chamami, obserwuję was już długo i to się potwierdza (mamy z dziewyczną z was niezłą bekę - was - czyli kobiet z pospólskimi naleciałościami).

Twoja dziewczyna gustuje w chamach... niestety masz rację : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahha
1 minutę temu, Gość facet napisał:

I tak się spotka, a on już tak poprowadzi temat, że wywali ją jak psa na ostro.

Kobiety atawistycznie mają wgenerowaną kopulację z chamami, obserwuję was już długo i to się potwierdza (mamy z dziewyczną z was niezłą bekę - was - czyli kobiet z pospólskimi naleciałościami).

I co zazdroscisz? Za slabo sie roocha twoja baba? Hahaha. Beka z ludzi którzy sie emocjonuja kto z kim sie spotyka. Nie jestem autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość Hahha napisał:

Raczej mądre dziecko po glupim ojcu nie będzie. Twoja laska tez.glupia ze wziela deebila

Nie masz argumentów, więc jesteś glutem do podeptania i charknięcia. Jesteś w stanie przeprowadzi ze mną MERYTORYCZNĄ dyskusją czy idziesz od raz do kojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
1 minutę temu, Gość Hahha napisał:

I co zazdroscisz? Za slabo sie roocha twoja baba? Hahaha. Beka z ludzi którzy sie emocjonuja kto z kim sie spotyka. Nie jestem autorka

Tumanie, czego mam zazdrościć ? Mam seks z inteligntną kobietą, na którą 80% polskich psów intelektualnie nie może sobie pozwolić. Idziesz do kojca czy dalej się ośmieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
3 minuty temu, Gość marawstala napisał:

Twoja dziewczyna gustuje w chamach... niestety masz rację : )

Już widzę, że nie masz nic do powiedzenia. Chcesz podyskotwać ad meritum, czy nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×