Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...ka//

zauroczona chamem

Polecane posty

Gość marawstala
1 minutę temu, Gość facet napisał:

Już widzę, że nie masz nic do powiedzenia. Chcesz podyskotwać ad meritum, czy nie potrafisz?

Nie, wyczerpałam już temat : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
3 minuty temu, Gość facet napisał:

Nie masz argumentów, więc jesteś glutem do podeptania i charknięcia. Jesteś w stanie przeprowadzi ze mną MERYTORYCZNĄ dyskusją czy idziesz od raz do kojca?

Lecz się deebilu frustracja i jad sie z Ciebie wylewa. Jesteś koniotrzepem a dziecko i kobieta to fantazja obszczymurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
4 minuty temu, Gość facet napisał:

Tumanie, czego mam zazdrościć ? Mam seks z inteligntną kobietą, na którą 80% polskich psów intelektualnie nie może sobie pozwolić. Idziesz do kojca czy dalej się ośmieszysz?

Zachowujesz się jak plebs. Nic soba nie rezpreznetujesz. Już widzę ta inteligentna kobiete. Zwykla karyna i sebix i benkart poczety bez ślubu dla pińcset plus. Już mu współczuję rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ...ka// napisał:

Może ktoś mi doradzi. Nie wiem czy dać szane takiemu chłopakowi. Zacznę od tego ,ze miesiąc temu poszłam do pracy,nie znałam miasta ludzi. Byłam mega zestresowana i pierwszego dnia wpadłam na tego kolesia i jego kumpla. Wpadłam dosłownie, Zderzyliśmy się we drzwiach. Przez moją głupotę,bo byłam mega zestresowana, ale on ten koleś zachował się jak cham wyśmiał mnie przy tym koledze. Od pierwszego dnia się przyczepił do mnie. Była akcja,że wszyscy tam się znają ja doszłam nowa i ten typ mnie non stop wyśmiewał. Jego kolega był miły, żartował ze mną ,pocieszał a tamten robił mi jazdy,Myślałam ,że odejde z pracy, ale zacisnęłam zęby i olałam chama. Unikałam go udawałam,ze nie słyszę itp. I potem się stało coś dziwnego, bo przez ten miesiąc bardzo się jakoś polubiłam z jego kolegą i nie wiem może mu coś powiedział o mnie miłego,ale ten cham się zmienił bardzo co do mnie. Zaczął być mega miły. Nawet jak coś mi docinał,to mówił,ze to żarty.W końcu zaczął mnie pdrywać. Spotkam się z nim w poniedziałek w pracy, ale się zastanawiam ciągle, czy dać mu szansę,Czy olać go.On mi się bardzo podoba z wyglądu ,ale tym dziwnym zachowaniem swoim na początku bardzo mnie zraził.  Chyba jestem jakaś dziwna, ale poczułam do niego jakąś chemię od pierwszego dnia. Ciągle myśle jaki jest w łóżku. Chyba jestem jakaś nienormalna,bo on mi się śni nawet w nocy.to są bardzo erotyczne sny z nim, Miał ktoś tak??? Dać mu szanse??

"Kobieta lubi się zakochać w chamie" /Mery S./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Haha napisał:

Zachowujesz się jak plebs. Nic soba nie rezpreznetujesz. Już widzę ta inteligentna kobiete. Zwykla karyna i sebix i benkart poczety bez ślubu dla pińcset plus. Już mu współczuję rodziców

benkart 🤣

Wszędzie analfabeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość facet napisał:

Tumanie, czego mam zazdrościć ? Mam seks z inteligntną kobietą, na którą 80% polskich psów intelektualnie nie może sobie pozwolić. Idziesz do kojca czy dalej się ośmieszysz?

Wycieruchem znad Prypeci 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Haha napisał:

Lecz się deebilu frustracja i jad sie z Ciebie wylewa. Jesteś koniotrzepem a dziecko i kobieta to fantazja obszczymurze

Pewnie jakaś od mopa ze wschodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Haha napisał:

Lecz się deebilu frustracja i jad sie z Ciebie wylewa. Jesteś koniotrzepem a dziecko i kobieta to fantazja obszczymurze

Pewnie jakaś od mopa ze wschodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmierdzi mi tu jakimś zakładem, ten chamek pewnie zapowiedział koledze, że Cię zaliczy i nagle zaczął podrywać. To niemożliwe, że nabijał się tyle czasu, a nagle go olśniło, że jesteś super dziewczyną. Udawałaś, że go nie słyszysz i nie widzisz, więc podjął nową grę, bo naśmiewanie mu się znudziło. A ten podryw  pewnie wcale nie subtelny,  tylko śmiały i odważny bo on się tylko zabawia Twoim kosztem i mu nie zależy. Słuchaj intuicji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Śmierdzi mi tu jakimś zakładem, ten chamek pewnie zapowiedział koledze, że Cię zaliczy i nagle zaczął podrywać. To niemożliwe, że nabijał się tyle czasu, a nagle go olśniło, że jesteś super dziewczyną. Udawałaś, że go nie słyszysz i nie widzisz, więc podjął nową grę, bo naśmiewanie mu się znudziło. A ten podryw  pewnie wcale nie subtelny,  tylko śmiały i odważny bo on się tylko zabawia Twoim kosztem i mu nie zależy. Słuchaj intuicji. 

O wlaaasnie tez tak myślę daltrgo autorki, pokaz ze nasz honor i nie jest w głupia gąską, olewaj go albo bądź opryskliwa, niemiła tak jak on wczesniej. Nie daj mu satysfakcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szakalaka

Bo łobuz kocha najmocniej!  Pamiętajcie kobiety jeśli facet jest chamem i was nie szanuje to znaczy ze bardzo was kocha. To tak dla zmyly wiecie żeby nie wyjść ma mienczaka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjjjjnnnnn

Mylisz pojęcia.

Facet który trochę wyśmiewa to nie cham!!!!!!

Cham to taki który ostentacyjnie ignoruje, żebyś się czuła jak zero, lub taki który jest niemiły i krytykuje nie na żarty a na serio.

Facet który się podsmiewa i zagaduje i żartuje nie jest żadnym chamem. Ciekawe jakbyś się poczuła jakby zachowywał się jakbyś wogole nie istniała , zatesknilabys wtedy do takiego "chamstwa" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ghjjjjnnnnn napisał:

Mylisz pojęcia.

Facet który trochę wyśmiewa to nie cham!!!!!!

Cham to taki który ostentacyjnie ignoruje, żebyś się czuła jak zero, lub taki który jest niemiły i krytykuje nie na żarty a na serio.

Facet który się podsmiewa i zagaduje i żartuje nie jest żadnym chamem. Ciekawe jakbyś się poczuła jakby zachowywał się jakbyś wogole nie istniała , zatesknilabys wtedy do takiego "chamstwa" .

Tak sobie tłumacz pajacu. I analfabeto. Też się naczytales specjalistów? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Typowa kobieta. Olewa fajnego faceta, który jest nią zainteresowany, a leci na tego, który ma ją gdzieś.

Nic dziwnego, że potem jest tyle samotnych matek, które szukają "zaradnego i odpowiedzialnego faceta". Jak się myśli cipą, a nie mózgiem, to potem tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besko
3 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Typowa kobieta. Olewa fajnego faceta, który jest nią zainteresowany, a leci na tego, który ma ją gdzieś.

Nic dziwnego, że potem jest tyle samotnych matek, które szukają "zaradnego i odpowiedzialnego faceta". Jak się myśli cipą, a nie mózgiem, to potem tak jest.

A kto jej zmajstrowal tego gowniaka? Męska cipa myśląca chújem. Najlepiej dla takich lamusow jak ty byłoby żeby każda się wiązała z kimś kto jej w dupe wlazi jak ogórek na wazelinie bez względu na to co ona czuje. Wtedy byś pial z zachwytu nad kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
20 minut temu, Gość Besko napisał:

A kto jej zmajstrowal tego gowniaka? Męska cipa myśląca chújem.

Właśnie tak. Ale skoro takich lubicie, to już wasz problem.

21 minut temu, Gość Besko napisał:

Najlepiej dla takich lamusow jak ty byłoby żeby każda się wiązała z kimś kto jej w dupe wlazi jak ogórek na wazelinie bez względu na to co ona czuje. Wtedy byś pial z zachwytu nad kobietami.

Nie. Po prostu wiążcie się z normalnymi, odpowiedzialnymi mężczyznami, a nie byle kim, tylko dlatego że jest przystojny albo "zapewnia emocje". Pomiędzy "włażeniem w dupę przy każdej okazji" a "byciem nieodpowiedzialnym doopkiem" jest coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam osobiście małżeństwo które rozpoczęło się od akcji, jazd, awantur i nienawiści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET
3 godziny temu, Gość Haha napisał:

Lecz się deebilu frustracja i jad sie z Ciebie wylewa. Jesteś koniotrzepem a dziecko i kobieta to fantazja obszczymurze

Wycieraczko, możesz mi podeszwy wylizać, bo nie stać Cię na intelektualną dyskusję. Biję do Ciebie afrontem, ponieważ od początku - Ty plebejko - udowodniłaś, że nie jesteś stanąć w szranki ze mną do dyskusji.

I tak, mam intelignetną kobietę.

I tak, wy plebsiary lubicie chamów - i za to spotyka was kara w postaci samotnego macierzystwa itd. Szczerze? Dobrze was tak, oby parchaty pies was nogą nie ruszył. Gdyby facet zaliczył takie potknięcie to byście śliny nie zostawiły na nich!

I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Właśnie tak. Ale skoro takich lubicie, to już wasz problem.

Nie. Po prostu wiążcie się z normalnymi, odpowiedzialnymi mężczyznami, a nie byle kim, tylko dlatego że jest przystojny albo "zapewnia emocje". Pomiędzy "włażeniem w dupę przy każdej okazji" a "byciem nieodpowiedzialnym doopkiem" jest coś jeszcze.

Normalne kobiety posiadające mózg właśnie z takimi się wiążą. Mianowicie z przystojnymi zapewniającymi emocje o dobrym charakterze czyli twoją odwrotnoscia. Te bez mózgu wybierają przystojnych i tepych bądź brzydkich i nijakich takich jak ty. Ale to jest margines i patologia umysłowa bądź zaburzenia psychiczne więc daruj sobie twierdzenia jakoby robiły to normalne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Normalne kobiety posiadające mózg właśnie z takimi się wiążą. Mianowicie z przystojnymi zapewniającymi emocje o dobrym charakterze czyli twoją odwrotnoscia.

Ale tych przystojnych i dobrych jest mało, więc nie starczy dla każdej. Choć tych normalnych kobiet jest jeszcze mniej, bo większość wybiera właśnie

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

przystojnych i tepych

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

brzydkich i nijakich takich jak ty.

Nie jestem ani brzydki, ani nijaki. Z brzydkim to akurat żadna kobieta się nie zwiąże, nawet brzydka, bo ma zbyt wysokie mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ale tych przystojnych i dobrych jest mało, więc nie starczy dla każdej. Choć tych normalnych kobiet jest jeszcze mniej, bo większość wybiera właśnie

Nie jestem ani brzydki, ani nijaki. Z brzydkim to akurat żadna kobieta się nie zwiąże, nawet brzydka, bo ma zbyt wysokie mniemanie o sobie.

Jeśli dosłownie nikt nie chce z Tobą nawiązać bliższej relacji to przykro mi ale to w tobie leży problem. Chyba nie sądzisz że to wszyscy ludzie są psychiczni bo nie widzą tych zajebistej iluminacji wokół twojej wspaniałej postaci? Co to jest jak mniemanie sięgające gwiazd? oszczędź wasc wstydu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli dosłownie nikt nie chce z Tobą nawiązać bliższej relacji to przykro mi ale to w tobie leży problem.

Nie.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba nie sądzisz że to wszyscy ludzie są psychiczni bo nie widzą tych zajebistej iluminacji wokół twojej wspaniałej postaci?

Nie uważam się za ideał. Ale gdyby dziewczyny chciały mnie poznać, to zobaczyłyby, że warto. Ale skoro wygląd jest najważniejszy, to trudno.

8 minut temu, Gość Gość napisał:

oszczędź wasc wstydu...

Ale wiesz, że to powiedzenie ma zupełnie inne znaczenie niż to, które miałaś na myśli? 🙂 Ale przynajmniej raz napisałaś (choć nieświadomie) prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Besko napisał:

A kto jej zmajstrowal tego gowniaka? Męska cipa myśląca chújem. Najlepiej dla takich lamusow jak ty byłoby żeby każda się wiązała z kimś kto jej w dupe wlazi jak ogórek na wazelinie bez względu na to co ona czuje. Wtedy byś pial z zachwytu nad kobietami.

Kolejne intelektualne popisy Wieczornej. Tak jakby potem ktokolwiek nieobeznany w sytuacji twierdził, że można ją jakimś cudem utożsamiać z feministkami. Przecież to obraza dla tej grupy społecznej. Jaka by ta grupa nie była. Żadna feministka nie molestuje seksualnie drugiej kobiety. WIeczorna ma to na koncie i powoli zaczyna robić to samo z drugą ofiarą swojego stalkingu. Znudzone życiem babsko z recepcji gównianego przybytku. Ot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli dosłownie nikt nie chce z Tobą nawiązać bliższej relacji to przykro mi ale to w tobie leży problem. Chyba nie sądzisz że to wszyscy ludzie są psychiczni bo nie widzą tych zajebistej iluminacji wokół twojej wspaniałej postaci? Co to jest jak mniemanie sięgające gwiazd? oszczędź wasc wstydu...

Sama masz narcystyczne zaburzenie osobowości więc w czym problem? Nie czytałem tematu jak coś. Po prostu te pojazdy są nieuzasadnione w żadnej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sama masz narcystyczne zaburzenie osobowości więc w czym problem? Nie czytałem tematu jak coś. Po prostu te pojazdy są nieuzasadnione w żadnej sytuacji. 

Jeśli nie czytalEs tematu to na jakiej podstawie stawiasz mi tak zacna diagnozę? Skończ już smerfeczi bo to żałosne niemodne i do dúpy nie podobne od dawna. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
6 godzin temu, Gość gość napisał:

"Kobieta lubi się zakochać w chamie" /Mery S./

nie znałam tego, chyba sobie zapisze coś w tym jest ;)

ale moim zdaniem, między zauroczeniem a zakochaniem, to jeszcze długa droga hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Znam osobiście małżeństwo które rozpoczęło się od akcji, jazd, awantur i nienawiści. 

serio?? ja nigdy w życiu bym nie pomyślała,że ktoś taki mnie jakoś zainteresuje, bo ja jestem bardzo spokojna,może przeciwieństwa się przyciągają, chyba,że to jakiś głupi zakład jak ktoś wyżej pisał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Śmierdzi mi tu jakimś zakładem, ten chamek pewnie zapowiedział koledze, że Cię zaliczy i nagle zaczął podrywać. To niemożliwe, że nabijał się tyle czasu, a nagle go olśniło, że jesteś super dziewczyną. Udawałaś, że go nie słyszysz i nie widzisz, więc podjął nową grę, bo naśmiewanie mu się znudziło. A ten podryw  pewnie wcale nie subtelny,  tylko śmiały i odważny bo on się tylko zabawia Twoim kosztem i mu nie zależy. Słuchaj intuicji. 

trafiłeś /trafiłaś w 100% pracujesz z nami?? hehe  mam lustro i jestem na prawde przeciętna z wyglądu, dlatego się zdziwiłam,że on w ogóle mnie podrywa. Tacy faceci jak on mogą mieć każdą. To musi być jakiś zakład..

W każdym razie ja go spotykam tylko w pracy. Pytał,o nr ,ale mu nie dałam, Chciał mnie podwieżć samochodem, ale też się nie zgodziłam. więc dla chamów tutaj co piszą ,że myśle cipą, to sobie wypraszam!!

Oprócz snów z nim że on mnie bzyka a prawdziwym seksem, daleka droga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przerabialam to na sobie.. nie warto..był chamem i jest nadal i stara się czasem podbudowac swoje ego moim kosztem. Tyle ile razy ile mnie wysmial i upokorzyl nie jest warte tej fascynacji.Nie rób mojego błędu..bo ha się nim teraz jeszcze bardziej brzydze 

współczuje kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
7 godzin temu, Gość facet napisał:

Do autorki: jesteś typową głupią polską pochwą z ciągotami do prostaczkó. Widocznie rodzice w genach przekazali Ci elementy patologiczne. Znajdziesz łobuza, dasz się zapładonić prostemu chamkowi, a później płacz ze faceci są źli.

Nie, to nie tak. To Ty jesteś głupia bo takie Twoje przeznaczenie.

Mam 35 lat, jestem facetem, mam intelignetną kobietę z którą planuję dziecko, pewnie też inteligentne. I tacy jak Ty - i Twój chłopak - są dla mnie szlamem prostackim, który tylko zaśmieca pulę genetyczną.

serio???  35-letni facet i siedzi na forum dla kobiet??

nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo to nie jest mój chłopak hahaha

PS. ta inteligentna kobieta z którą planujesz dziecko, to tak leży sama w nocy a ty się na forum udzielasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×