Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

1 wózek dla dziecka?

Polecane posty

Gość Iga

Dziewczyny czy polecacie wózki z gondolą czy to zbędny wydatek? Przez ile czasu można je używać? Czy może lepiej od razu kupic taki spacerowy z nakładką jak mini gondola? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Uppa Baby Vista, gondolka i spacerówka w jednym, wszystko na zatrzaski, wygodne. Są adaptery do fotelika samochodowego, można go wpiąć i również korzystać jak z wózka. Dobre amortyzatory, duże koła, przyjemnie się jeździ 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
12 minut temu, Iwna napisał:

Ja mam Uppa Baby Vista, gondolka i spacerówka w jednym, wszystko na zatrzaski, wygodne. Są adaptery do fotelika samochodowego, można go wpiąć i również korzystać jak z wózka. Dobre amortyzatory, duże koła, przyjemnie się jeździ 😊

A do jakiego wieku używa się gondole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Iga napisał:

A do jakiego wieku używa się gondole ?

Dopóki dziecko leży, jak zacznie siedzieć to spacerówka, czyli około pół roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja przedstawiałam dzieci na spacerowke w wieku 8 i 7 mies. Dla m ie gondola jest niezbedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Iga napisał:

Dziewczyny czy polecacie wózki z gondolą czy to zbędny wydatek? Przez ile czasu można je używać? Czy może lepiej od razu kupic taki spacerowy z nakładką jak mini gondola? 

Ja zawsze kupuję wózek 3 w 1. Im gondola większa tym lepsza. Ja kupiłam baby design Lupo już drugi raz, jestem bardzo zadowolona i cena przyzwoita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak cie nie stać to kup używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak cie nie stać to kup używany.

 Nie interesują mnie kwestie finansowe tylko  funkcjonalność, niemam dzieci i nigdy nawet nie „prowadziłam” wózka. Nie znam się. Stąd moje pytanie, jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć pomóż mamie kurę skubać na rosół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Iga napisał:

 Nie interesują mnie kwestie finansowe tylko  funkcjonalność, niemam dzieci i nigdy nawet nie „prowadziłam” wózka. Nie znam się. Stąd moje pytanie, jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć pomóż mamie kurę skubać na rosół

Do mamy mogę co najwyżej na cmentarz pojechać. Nie masz dziecka ale chyba wiesz, że takie podstawy jak wózek czy łóżeczko dla niemowlaka mieć trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
12 minut temu, Gość gość napisał:

Do mamy mogę co najwyżej na cmentarz pojechać. Nie masz dziecka ale chyba wiesz, że takie podstawy jak wózek czy łóżeczko dla niemowlaka mieć trzeba.

To jedź i się pomódl a nie obcym ludziom w portfel zaglądasz od rana.

Jeśli nie zrozumiałaś treści pytania to twój problem nie mój. Ja nie pytam czy powinnam kupić lub czy będzie mi potrzebny tylko jaki jest lepszy 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Iga napisał:

To jedź i się pomódl a nie obcym ludziom w portfel zaglądasz od rana.

Jeśli nie zrozumiałaś treści pytania to twój problem nie mój. Ja nie pytam czy powinnam kupić lub czy będzie mi potrzebny tylko jaki jest lepszy 🤷🏻‍♀️

Wstrzymaj się z tymi swoimi złośliwościami. Wózek nie jest zbędną rzeczą dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
11 minut temu, Gość gość napisał:

Wstrzymaj się z tymi swoimi złośliwościami. Wózek nie jest zbędną rzeczą dla dziecka.

Ty jesteś jakaś psychiczna 😂😂😂  może załóż sobie swój temat i tam sobie pisz bez ładu składu i nie na temat a jeśli ktoś będzie chciał to ci odpisze. 

Albo Elementarz sobie kup i ucz się czytać zamiast na Kafe siedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Synek urodził się na wiosnę, stąd też gondolka sprawdziła nam się doskonale przez pierwsze 4 miesiące, teraz jeździ już na spacerówce. Bardzo fajny model baby design znaleźliśmy w sklep-tosia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, gondola musi być bo to najbezpieczniejsze dla dziecka, nooo można jeszcze chustować ale przy moim kręgosłupie to odpada. Mam x-landera i on ma dużą gondolę, mogłabym używać jej nawet dłużej, fajnie że jest sporo bo jak się urodzi większe dziecko albo przyjdzie zimą iść na spacer to dziecko tam ma bardzo wygodnie i sporo luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×