Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buhehe

Faceci mają nasrane we lbach

Polecane posty

Gość Buhehe

Poczytajcie forum braciasamcy to zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nie od dziś 🙂 Nie byłam nigdy na tej stronie i nie mam zamiaru tam wchodzić, ale słyszałam o niej. Nie chcę sobie psuć nerwów na wieczór a poza tym podejrzewam, że i tak nic mnie tam nie zaskoczy. Wystarczą mi swoje własne obserwacje, bym mogła sobie wyrobić na ich temat opinię. I tak gorsza już chyba być nie może 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111

Na forum nie wchodzę, ale nieraz dla urozmaicenia i tzw. beki posłucham wywodów Pana Mareczka Kotońskiego - naczelnego samca ów bractwa. Mizoginia o lekkim nasileniu nieudolnie tłumaczona troską nie tylko o panów, ale również o panie, zaściankowe poglądy odnośnie tego jak ma wyglądać życie kobiety, tzw. prawdziwa rodzina przy jednoczesnym sprzecznym twierdzeniu, że facet rodziny zakładać nie musi i może żyć jak chce, nawijanie w kółko o swoim ciężkim losie - w tym byciu na niestannym świeczniku grupy stalkerów z niejakim Sławkiem jeżdżącym scodą fabią w lpg na czele, to niektóre ze smaczków które niustannie przewijają się w jego audycjach. Triochę tych tematów jest, ale po przesłuchaniu wielu audycji stwierdzm, że są wyczerpywalne i facet najzwyczajniej w świecie kręci się kółko i kisi we własnym sosie, choć trochę wielkiego świata liznąć próbuje. Generalnie tendencje do generalizowania, stereotypowego podejścia do kobiet przy jednoczesnym wybielaniu swojej płci plus nieustannie zaprzeczanie sobie to nieodłączne elementy jego pseudooświeconej paplaniny, Z ciekawości jednak można parę audycji przesłuchać. No i musze przyznać, że Pan Samiec porusza kilka kwestii które uważam za co najmniej intrygujące i godne przemyslenia takich jak programowanie społeczne czy możliwość osiągnięcia poczucia szczęścia poprzez rozwój duchowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja jestem facetem i uwazam tego goscia za skonczonego id..iote. A jakies bractwa samcow to ogolnie zgromadzenia niewyzytych seksualnie maniakow sfrutrowanych ze kazda kobieta nie chce im uslugiwac w kuchni gdy oni wracaja z weekendowych baletow 🙂 A sugerowanie sie te internetowe oszlomy sa reprezentatywna grupa meska to lekka paranoja. Ogolnie jak sam dzisiaj widze jakie dno intelektualne stanowi nasze spoleczenstwo to naprawde ten kraj nie ma przyszlosci. Ameby intelektualne nastawiony na wieczny konsumpocjonizm i bezmyslna zabawe niemyslace o przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja jestem facetem i uwazam tego goscia za skonczonego id..iote. A jakies bractwa samcow to ogolnie zgromadzenia niewyzytych seksualnie maniakow sfrutrowanych ze kazda kobieta nie chce im uslugiwac w kuchni gdy oni wracaja z weekendowych baletow 🙂 A sugerowanie sie te internetowe oszlomy sa reprezentatywna grupa meska to lekka paranoja. Ogolnie jak sam dzisiaj widze jakie dno intelektualne stanowi nasze spoleczenstwo to naprawde ten kraj nie ma przyszlosci. Ameby intelektualne nastawiony na wieczny konsumpocjonizm i bezmyslna zabawe niemyslace o przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nawet jeżeli stanowią mniejszość to stanowią niebezpieczną mniejszość. To przez takich ludzi wracamy do domu z  kluczami między palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xddd
41 minut temu, Mizo napisał:

Wiadomo nie od dziś 🙂 Nie byłam nigdy na tej stronie i nie mam zamiaru tam wchodzić, ale słyszałam o niej. Nie chcę sobie psuć nerwów na wieczór a poza tym podejrzewam, że i tak nic mnie tam nie zaskoczy. Wystarczą mi swoje własne obserwacje, bym mogła sobie wyrobić na ich temat opinię. I tak gorsza już chyba być nie może 🙂

Zdziwilanys sie, jad jaki sie wylewa, samczenie, kozaczenie, ja rzygam po prostu. Polecam temat "jak wychowalem swoją kobiete" bekaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
2 minuty temu, Gość Xddd napisał:

Zdziwilanys sie, jad jaki sie wylewa, samczenie, kozaczenie, ja rzygam po prostu. Polecam temat "jak wychowalem swoją kobiete" bekaa

Dlatego ja wolę tam nie wchodzić, już nieraz irytowałam się jak bardzo niesprawiedliwe osądy na temat całości populacji żeńskiej wydaje pan Marek, jak pod płaszczykiem kochającego panie dżentelmena lekceważąco się wypowiada o kobietach - dosłownie jak o przygłupich zwierzątkach do kuchni i łóżka. Jest jednak przy tym w miarę kulturalny (choć czasem przekracza granice dobrego smaku), podejrzewam że bywalcy jego forum jednak w słowach nie przebierają i bywają zwyczajnie chamscy i wulgarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Czy sr.aliscie kiedys jak wulkan? W sensie wypinacie dupe do góry i sracie z kometami? Ja dzisiaj tak srałem a moja ukochana glancowała mnie te dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, spizgany Holender napisał:

przecież to ćpuny jakieś.

...Odezwał się najczystszy w całej Europie. Popatrz na siebie jakim sam jesteś ćpunem. Już Ci mózg wyje*ało od tych dragów, przywróć się do ustawień fabrycznych może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja czytam kilka takich forów dla beki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Koneser napisał:

Czy sr.aliscie kiedys jak wulkan? W sensie wypinacie dupe do góry i sracie z kometami? Ja dzisiaj tak srałem a moja ukochana glancowała mnie te dupe

Następny pojëbaniec pokroju Spizganego. Razem blanty palicie czy ki chüj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Następny pojëbaniec pokroju Spizganego. Razem blanty palicie czy ki chüj?

ja tego człowieka nie znam.

27 minut temu, Gość gość napisał:

...Odezwał się najczystszy w całej Europie. Popatrz na siebie jakim sam jesteś ćpunem. Już Ci mózg wyje*ało od tych dragów, przywróć się do ustawień fabrycznych może.

mnie jeszcze nie odbiło, żeby pisać takie głupoty jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, spizgany Holender napisał:

mnie jeszcze nie odbiło, żeby pisać takie głupoty jak oni.

Co nie oznacza, że nie piszesz głupot w ogóle. Jak tak Ciebie czytam, to się zastanawiam, czy z Tobą wszystko jest w porządku, po czym dochodzę do wniosku, że ani trochę nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak wszedłem tam i kiedyś prosiłem o radę to sam sie tym jadem zarazilem. A jak napiszesz że fajna kobieta na ciebie leci to na 100 sposobów ci ją obrzydza, nie wiem chyba z zazdrości i zawsze sa na nie. Jeden aspekt jest pozytywny trochę otwieraja oczy i to żeby nie być ...ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość gość napisał:

Co nie oznacza, że nie piszesz głupot w ogóle. Jak tak Ciebie czytam, to się zastanawiam, czy z Tobą wszystko jest w porządku, po czym dochodzę do wniosku, że ani trochę nie jest.

już nie przesadzaj. wszyscy wiemy, że Spizganym to debiI, ale porównując z tymi wszystkimi Pravikami to naprawdę nie jest najgorszy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, spizgany Holender napisał:

ja tego człowieka nie znam.

mnie jeszcze nie odbiło, żeby pisać takie głupoty jak oni.

Durny ćpunie, serio tego nie widzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z forum

Obserwuje to forum od pewnego czasu. Większość użytkowników, nie przejawia opisywanej tu nienawiści czy wrogości wobec kobiet.

Tak jak większość udzielających się tam kobiet, nie propaguje tej postawy.

Wypowiedzi Marka też mnie nie pociągają. Jednak jest tam wiele wartościowej treści.

Może warto przekonać się samemu niż straszyć i zachowywać się w sposób pasywno-agresywny?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×