Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tommy

droga na imprezę

Polecane posty

Gość Przyjemnie powspominać
5 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Bywa 10 minut najczęsciej  w miejscu gdzie można podpaść, kochałeś się kiedyś ponad godzinę? Uciekam, powodzenia.

Ja tak i podejrzewam że mój partner wziął jakieś wspomagacze, aż sama nie mogłam uwierzyć nie wspominając, że wymeczyl mnie na maxa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
6 minut temu, Gość Przyjemnie powspominać napisał:

Ja tak i podejrzewam że mój partner wziął jakieś wspomagacze, aż sama nie mogłam uwierzyć nie wspominając, że wymeczyl mnie na maxa 🙂

 W plenerze czy w pokoju zabiegowym  :d  (sypialnia) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

Karolina: jesteś dzisiaj? nie sądzę, żebyś wczoraj za dużo powiedziała o swoim związku, w końcu seks to normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 minutę temu, Gość tommy napisał:

Karolina: jesteś dzisiaj? nie sądzę, żebyś wczoraj za dużo powiedziała o swoim związku, w końcu seks to normalna sprawa.

Witam jestem ale niestety nie długo. To ty sądzisz że nie dużo, ja twierdzę inaczej. Co ja wiem o tobie? Nic. Nie każ mi zadawać pytań, chcesz to napisz coś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

Cóż... mam 31 lat i nigdy nie miałem takiego okresu jak wy z taką ilością seksu. Teraz robimy to 3-4 razy w tygodniu, a jesteście ze sobą od 4 lat. Prywatnie bardzo lubię jak to dziewczyna mnie nakręca i przejmuje inicjatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

ulubiony sposób na grę wstępną? ja siedzę i coś robię, przychodzi moja dziewczyna siada na mnie okrakiem, odkłada to co mam w rękach ( laptop, książka), mówi, że teraz zajmiemy się czymś dużo przyjemniejszym....i zaczyna namiętnie całować, macać w wiadomych miejscach...

Robisz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość tommy napisał:

Cóż... mam 31 lat i nigdy nie miałem takiego okresu jak wy z taką ilością seksu. Teraz robimy to 3-4 razy w tygodniu, a jesteście ze sobą od 4 lat. Prywatnie bardzo lubię jak to dziewczyna mnie nakręca i przejmuje inicjatywę.

 3-4 razy w tygodniu to też nie jest źle, nie narzekaj. Widzisz z tą inicjatywą to różnie bywa, wolę jak partner ją przejmuje, choć :d   zdarza się i to wcale nie za rzadko 😉 Jesteśmy młodsi, tak jak pisałam do 6 razy byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

no ja przy Tobie poczułem się jakoś tak...staro hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Gość tommy napisał:

ulubiony sposób na grę wstępną? ja siedzę i coś robię, przychodzi moja dziewczyna siada na mnie okrakiem, odkłada to co mam w rękach ( laptop, książka), mówi, że teraz zajmiemy się czymś dużo przyjemniejszym....i zaczyna namiętnie całować, macać w wiadomych miejscach...

Robisz tak?

 Może nie tak, ostatnio w czasie niedzielnej wycieczki po zjedzeniu obiadu w restauracji zebrało mi się :d Piliśmy kawę i jakoś tak samoistnie pod stołem zajęłam się jego rozporkiem. Nie dopiliśmy kawy, w samochód i skręt w pierwszą leśną przecinkę :d Mam nadzieję że kamer tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

Karolina: też fajnie. Dla mnie jako dla faceta nie ma nic wspanialszego, niż napalona dziewczyna, która wie czego chce i sama przejmuje inicjatywę. Robiliście to w aucie czy gdzieś obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

ale mam nadzieję, że sposób mojej dziewczyny nie byłby dla Ciebie czymś niewykonalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

no w lesie to chyba nie powinno być kamer, bo właściwie po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość tommy napisał:

no w lesie to chyba nie powinno być kamer, bo właściwie po co?

jeśli cię to aż tak interesuje, to obok auta. W lasach jest bardzo dużo zamontowanych kamer. Pa uciekam, wpadnę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

w aucie zawsze bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

hej Karolina!

jesteś dzisiaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość tommy napisał:

hej Karolina!

jesteś dzisiaj?:)

Jesteś :d Co jeszcze chcesz wiedzieć? :d Dlaczego w aucie bezpieczniej? Wilków u nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

nie, chodziło mi bardziej o bezpieczeństwo w sensie, że trudniej was tam zobaczyć. Chyba że jesteście

ekshibicjonistami i lubicie jak ktoś może zobaczyć (wtedy kamerka może działać nawet podniecająco).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

masz 23 lata, a jesteś już bardzo doświadczona w seksie. To Twój pierwszy partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość tommy napisał:

masz 23 lata, a jesteś już bardzo doświadczona w seksie. To Twój pierwszy partner?

To mój pierwszy partner od sześciu lat ten sam.  Przewrażliwiony jesteś, seks w terenie można uprawiać bez obaw o nakrycie. Są kamerki z noktowizorem. Co powiesz o seksie w biały dzień, na meczu piłkarskim na koronie stadionu? Oczywiście że w pobliżu nas nikt nie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

a na początku pisałaś, że jesteście ze sobą od prawie roku, a nie 6 lat.

Seks na meczu- serio to nie bardzo sobie wyobrażam, ale i nie chadzam na mecze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość tommy napisał:

a na początku pisałaś, że jesteście ze sobą od prawie roku, a nie 6 lat.

Seks na meczu- serio to nie bardzo sobie wyobrażam, ale i nie chadzam na mecze.:)

Widzisz przez kilka lat znaliśmy się, bawiliśmy na imprezach ale to było na takiej zasadzie, że bylismy bardzo blisko siebie ale nie tak blisko jak myślisz. To nie była przyjaźń, coś więcej jak koleżeństwo. Trudno mi to nazwać, byliśmy niby parą. Za nascie dni będzie rocznica jak jesteśmy dwa w jednym :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

ok a propos imprez. Temat: "Jaka jest Karolina w drodze na imprezę?" rozwiń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość tommy napisał:

ok a propos imprez. Temat: "Jaka jest Karolina w drodze na imprezę?" rozwiń:)

Pisałam że od jakiegoś czasu znacznie mniej interesują nas imprezy, że wolimy wycieczki a jeśli już to spotkania w wąskim gronie znajomych. Jaka Karolina była? Na pewno wesoła, uwodzicielska 😉 Wypadam w teren, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

ok, kiedy będziesz trochę dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

jaka praca, że tak ciągle jeździsz w teren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
5 godzin temu, Gość tommy napisał:

jaka praca, że tak ciągle jeździsz w teren?

Nie przeginaj, za dużo chcesz o mnie wiedzieć, adres czy nr telefonu podać? Żegnaj na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

 Nie chodziło mi o konkretną pracę, tylko ogólnie o branżę. Nie chcesz, nie odpowiadaj, ale nie strzelaj focha i nie pisz, żegnaj na zawsze, bo naprawdę nie zasłużyłem sobie na takie traktowanie.

Ja np pracuję w firmie komputerowej w dziale marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

sama z siebie piszesz zresztą o takich rzeczach, że pytanie o branżę wydawał mi się naprawdę mało inwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

Karolina: jeszcze raz przepraszam, nie wiedziałem, że to pytanie jest dla Ciebie tak osobiste. Odezwij się, jeżeli jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

mam prosić na kolanach, żebyś mi wybaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×